Şimdi Ara

[ROM] U8800 için B927 (Resmi ICS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam eline sağlık.. Boş bir zamanımda deneyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Bütün çabalarıma rağmen bu romu çalıştıramadım. B518 i yeniden kurdum aurora ustüne kurmaya çalıştım olmuyor. Kurulum bitip restart yaptığında sürekli bootloop a giriyor ancak güvenli modda rom açılıyor 1-2 saniye geçmeden resetleniyor. gerçekten çok merak ediyorum bu romu

aynı sorun bende de oldu bi türlü kuramadım. beta 3 bekliyoruz :-)

arkadaşlar bende de aynı sorun olmuştu uzun uğraşlar sonucu tesadüfen sorunun çözümünü buldum yazıyorum sadece wipe data factori reset yapın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cankardem

quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Bütün çabalarıma rağmen bu romu çalıştıramadım. B518 i yeniden kurdum aurora ustüne kurmaya çalıştım olmuyor. Kurulum bitip restart yaptığında sürekli bootloop a giriyor ancak güvenli modda rom açılıyor 1-2 saniye geçmeden resetleniyor. gerçekten çok merak ediyorum bu romu

aynı sorun bende de oldu bi türlü kuramadım. beta 3 bekliyoruz :-)

arkadaşlar bende de aynı sorun olmuştu uzun uğraşlar sonucu tesadüfen sorunun çözümünü buldum yazıyorum sadece wipe data factori reset yapın :)

hangi romun üstüne kurdunuz daha detaylı bilgi verebilirmisin.

• Ben MIUI-WajkUI romunda iken kurmuştum. İlk mesajda yazılan talimatları uygulamıştım. Ram miktarından dolayı miui ye geri döndüm.
  • Yukarı!!!!
  • Telefonu kvk'ya gönderdim sağ salim gelirse anında yükleyeceğim..
  • Ulasilamama sorunu cikti bndede telefon acik millet ariyo telefonun az once kapaliydi diye herseyi guzel bi su ulasilamama olmasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size bir haberim var bu romda ‎Emotion UI ve Bluetooth(Cihazları görüyor) çalıştırmayı başardım.Romu B928 e güncelledim. Ama kernel kaynaklı ulaşılamama ve reset döngüsü var düzeltmeye çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ens1252 -- 12 Haziran 2013; 12:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

Size bir haberim var bu romda ‎Emotion UI ve Bluetooth(Cihazları görüyor) çalıştırmayı başardım.Romu B928 e güncelledim. Ama kernel kaynaklı ulaşılamama ve reset döngüsü var düzeltmeye çalışıyorum

Hadi hayırlısı hocam beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Size bir haberim var bu romda ‎Emotion UI ve Bluetooth(Cihazları görüyor) çalıştırmayı başardım.Romu B928 e güncelledim. Ama kernel kaynaklı ulaşılamama ve reset döngüsü var düzeltmeye çalışıyorum

Gayet iyi.

Ulaşılamama sorunu kernel kaynaklı değil,RIL kaynaklı. Reset sorunu evet kernel bazı cihazlar ile uyumsuz olduğundan reset attırabiliyor.

Bluetooth ile ilgili çözümünü paylaşabilirsen sevinirim.
  • quote:

İlginç gerçekten, son zamanlarda anzhide yeni bir rom görsem sizin bu mesajlarınızla karşılaşıyorum.

http://bbs.anzhi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=7151244
  • quote:

Orijinalden alıntı: lne

quote:

İlginç gerçekten, son zamanlarda anzhide yeni bir rom görsem sizin bu mesajlarınızla karşılaşıyorum.

http://bbs.anzhi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=7151244

Sadece tesadüf hocam. Ordaki kernel ne bilmiyorum ama benim kulladıgım kernel farklı ve bluetooth çalışıyor.

• Bu romda son durum nedir acaba ?? Çekmeme ve bootloop dısında bir sorunu yoktu halbuki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi éscapéé -- 25 Haziran 2013; 16:37:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.