Şimdi Ara

[ROM]LewaOS 03.08.2012 - LeWaM(odded) 03.08.2012 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.530
Cevap
10
Favori
39.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forumber

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

quote:

neden olmasın? Bugün crowdin hesabını açıp,sizi bilgilendiririm.

bugün geçti, yarına mı kaldı?

bazı yerler çince, uyuz oluyorum

ayrıcahttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1533438 şurdaki eleman coşturmuş rom'u sen de el atmışken bir kaç ayar çekersin artık

açtım,fakat bilgilendirmeyi unuttum.

http://crowdin.net/project/lewa-tom-turkish-translation

Çeviriye Katılmak isteyen; PM atabilir.

Arkadaşlar,yokmu başka çeviri grubuna katılacak kişi?

Bu arada Hypnox, Çeviri hakkında ilk mesaja bilgi eklersen sevinirim.

bu aralar sınavlarım oldukça fazla son sınavlar var da fiziktir biyolojidir felan bitse forumda daha aktif olucam da uugulama paketlerini de topluyorum yavas yavas yakında yayınlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @forumber hocam bu rom gayet guzel bos ram miktarı felan oldukça tatmin edici bu roma google uygulamalarını ve 360 launcherı ekleyip bir de sizin şu kamera fix inizi gömüp yayınlasanız çok makbule gecer valla :)

• yada biraz ben kurcalayım ben bu romu sonra da yayınlarız google uygulamaları ana sayfadaki sıkıntılı market force close hatası veriyor o yuzden yarın aksam bunu kurcalayacagım full temasıyla ve app leriyle oynayıp yayınlayacagım yani kısaca mod gibi birsey olacak yarını geceyi hatta cumartesiyi bekleyin derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HamitAytekin

yada biraz ben kurcalayım ben bu romu sonra da yayınlarız google uygulamaları ana sayfadaki sıkıntılı market force close hatası veriyor o yuzden yarın aksam bunu kurcalayacagım full temasıyla ve app leriyle oynayıp yayınlayacagım yani kısaca mod gibi birsey olacak yarını geceyi hatta cumartesiyi bekleyin derim :)

yalnız sana verdiğim CWM scrpit'i, sistem uygulamaları (system/app içerisinde olan) lar için değil.Market (Google Play) aracılığı ile yüklenebilen programları CWM ile yüklemeyi sağlıyor idi.Yani sana verdiğim scripte market eklemeyi falan düşünme sakın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HamitAytekin

yada biraz ben kurcalayım ben bu romu sonra da yayınlarız google uygulamaları ana sayfadaki sıkıntılı market force close hatası veriyor o yuzden yarın aksam bunu kurcalayacagım full temasıyla ve app leriyle oynayıp yayınlayacagım yani kısaca mod gibi birsey olacak yarını geceyi hatta cumartesiyi bekleyin derim :)

yalnız sana verdiğim CWM scrpit'i, sistem uygulamaları (system/app içerisinde olan) lar için değil.Market (Google Play) aracılığı ile yüklenebilen programları CWM ile yüklemeyi sağlıyor idi.Yani sana verdiğim scripte market eklemeyi falan düşünme sakın.

:) o kadar da anlamıyoz degil be hocam :) siz data/app e atıyosunuz ben system/app e google uygulamalarını felan atarım uygulama paketini de yanında yayınlarım boylece guzel bisiler cıkar ortaya :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sa. suana kadar cikmis en iyi gb rom budur bence. app2sd sd-ext data2sd gibi ozellikleri destekliyor. otada status 7 hatasinin vermesinin sebebi ise updater-sprict icindeki phone name in u8800x yazmasi. notepad++ ile xleri silip yukleyeblirsiniz.

• ayrica sd kart uzerinde ram olusturma ozelligi ise ayri bir guzel 320 lere kadar ciktim benim tweaklarla beraber.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan mobile

sa. suana kadar cikmis en iyi gb rom budur bence. app2sd sd-ext data2sd gibi ozellikleri destekliyor. otada status 7 hatasinin vermesinin sebebi ise updater-sprict icindeki phone name in u8800x yazmasi. notepad++ ile xleri silip yukleyeblirsiniz.

Sanırım o otalar daha once sunulmuş olan romları şimdi kullandığımız 11.5.2o12 sürümüne yükseltmek icin.Yanılıyormuyum acaba ?
  • @forumber bana da gönderebilirsin vakit buldukça yapmaya çalışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnox

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan mobile

sa. suana kadar cikmis en iyi gb rom budur bence. app2sd sd-ext data2sd gibi ozellikleri destekliyor. otada status 7 hatasinin vermesinin sebebi ise updater-sprict icindeki phone name in u8800x yazmasi. notepad++ ile xleri silip yukleyeblirsiniz.

Sanırım o otalar daha once sunulmuş olan romları şimdi kullandığımız 11.5.2o12 sürümüne yükseltmek icin.Yanılıyormuyum acaba ?

ayneb oyle

• yardımcı olabilmek adına yardım istiyorum! Beyler soru şu "Nasıl Türkçeleştiriyoruz?" crowdine girdik, üye olduk, ya sonra?
  • bu aksam guzel bi kurcalayacagım kisisellistirip size paylasacagim insallah :)

• Bu rom 2.3 mü yoksa ics mi pek anlamıyorum kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteLotus

Bu rom 2.3 mü yoksa ics mi pek anlamıyorum kusura bakmayın

2.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskiab

yardımcı olabilmek adına yardım istiyorum! Beyler soru şu "Nasıl Türkçeleştiriyoruz?" crowdine girdik, üye olduk, ya sonra?

Bende üye oldum fakat bircok kelime ve kelime grubunda cevirilerimi ekleyemiyorum.Sadece atla seceneği cıkıyor. Cevirmeden geciyor. Biz mi yanlış yapıyoruz anlamadım .Bi tarif ederseniz sevinirim bende
  • bu arada mod olayı yattı bu riski göze alamam
  • Bu arada OTA güncelleme geldi. Birisi güncellemeyi MediaFire sitesine upload yapabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetgulll

Bu arada OTA güncelleme geldi. Birisi güncellemeyi MediaFire sitesine upload yapabilir mi?

LeWa_OTA_U8800x_12.05.11-12.05.18_0e3a4.zip
    LeWa_OTA_U8800_12.05.11-12.05.18_0e3a4.zip (updater-script düzenlenmiş)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnox

quote:

yardımcı olabilmek adına yardım istiyorum! Beyler soru şu "Nasıl Türkçeleştiriyoruz?" crowdine girdik, üye olduk, ya sonra?

Bende üye oldum fakat bircok kelime ve kelime grubunda cevirilerimi ekleyemiyorum.Sadece atla seceneği cıkıyor. Cevirmeden geciyor. Biz mi yanlış yapıyoruz anlamadım .Bi tarif ederseniz sevinirim bende

quote:

Size özel bir video çektim.Umarım yardımcı olur;
    http://youtu.be/qSCGe2ZlzL4

Bu arada, çeviriye katılmak isteyen aşağıdaki linkten gruba girebilirsiniz;

http://crowdin.net/project/lewa-tom-turkish-translation/invite

• quote:

Orijinalden alıntı: elexogic

quote:

Orijinalden alıntı: muhammetgulll

Bu arada OTA güncelleme geldi. Birisi güncellemeyi MediaFire sitesine upload yapabilir mi?

LeWa_OTA_U8800x_12.05.11-12.05.18_0e3a4.zip
    LeWa_OTA_U8800_12.05.11-12.05.18_0e3a4.zip (updater-script düzenlenmiş)

düzenlenmiş halini denedinmi calışıyorsa ana sayfaya ekliyelim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.