Şimdi Ara

[ROM] Huawei IDEOS X5 | Ice Cream Sandwich 4.0.4 (dzo) v5.0 up.20 (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.480
Cevap
41
Favori
376.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aurora update 1a yüklediniz mi? ek olarak benimde bir sorum olcak. Depolama sekmesinde cihazı mtp olarak kullan dedim fakat şimdi uncheck yapamıyorum tıklıyorum o tik kalkmıyor. Nasıl kaldıracağım o seçeneği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

@ÜmitsizAdam saol bunuda çözdüm peki telefonda kayıtlı daha önceden çektiğim bir videoyu izlemeye çalışınca video başladıktan bir kaç saniye sonra telefon restart atıyor bunun sebebi ne olabilir veya çözümü var mı ?

Son güncelleme kurulumu? update1a olan?
  • Rom denemelerimin sonucu ICS'ye devam galiba.
  • aktif kullanimda 17 saat oldu kalan batarya %23
    2g full açık
    bayağıda spiderman oynadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Let it Be

Rom denemelerimin sonucu ICS'ye devam galiba.

Aynen ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Insecure*

Aurora update 1a yüklediniz mi? ek olarak benimde bir sorum olcak. Depolama sekmesinde cihazı mtp olarak kullan dedim fakat şimdi uncheck yapamıyorum tıklıyorum o tik kalkmıyor. Nasıl kaldıracağım o seçeneği

kamera ( PTP ) yi seçeceksin dostum

• the amazing spiderman in torrenti ni indirdim. sinema çekimi ama olsun.
    altyazısıda çıkmış şimdi izleyecem

• quote:

Orijinalden alıntı: -ÜmitsizAdam-

quote:

@ÜmitsizAdam saol bunuda çözdüm peki telefonda kayıtlı daha önceden çektiğim bir videoyu izlemeye çalışınca video başladıktan bir kaç saniye sonra telefon restart atıyor bunun sebebi ne olabilir veya çözümü var mı ?

evet kurdum dun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

quote:

Orijinalden alıntı: Insecure*

Aurora update 1a yüklediniz mi? ek olarak benimde bir sorum olcak. Depolama sekmesinde cihazı mtp olarak kullan dedim fakat şimdi uncheck yapamıyorum tıklıyorum o tik kalkmıyor. Nasıl kaldıracağım o seçeneği

kamera ( PTP ) yi seçeceksin dostum

seçtim fakat bu seferde kamera ptp seçili duruyor. İkisinide uncheck yapamaz mıyız

• quote:

the amazing spiderman in torrenti ni indirdim. sinema çekimi ama olsun.

film güzel olmuş ama sinemada izlemeyin sadece alt yazıyı yükseltmişler 3d diye giydiriyorlar çok sinir oldum filmde
  • bi de u8800pro'nun ICS'i portlayan çıkmadı mı daha
  • quote:

quote:

quote:

Sorun varmı?
  • Ben 4.0 da rahatım en ufak problem yok sorunu olan kursun tavsiyemdir. kurmadan önce b518 i kurup temiz bir kurulum gerçekleştirirseniz daha temiz bir romunuz olur

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_arslan

bi de u8800pro'nun ICS'i portlayan çıkmadı mı daha

Birisi bir konuya yazmıştı ama hangi konuydu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sorun varmı?

aksam deneyip sonucları yazarım.. şuan kurulu ama telde video yok..

• Arkadaşlar ics contanct uygulamasını kaldırsak istediğimiz bir bir uygulamayı kursak dw contact mesela sıkıntısız çalişir mı
    ics kendi contact uygulamasını kaldırmak sıkıntı çıkarır mı? çok kullanışsız
  • değerli forum üyeleri ben ilk defa custom rom yükledim. ıcs 4.1 i kurdum.başta sorunsuz kullanıyordum ama bi hafta sonra ses tuşları çalışmamaya başladı. bende telefondan fabrika ayarlarına geri döndüm. sizden 2 konuda yardım istiyorum. ilk olarak bilgisayardan hafıza kartımı ve sd kartımı göremiyorum. telefonda usb bağlandı bilgiside çıkmıyor. bir diğer konu son çıkan güncellemeyi 4.1a yı nasıl kurabilirim. birisi ayrıntılı olarak bu iki konuda yardımcı olabilirse kendisine teşekkürü bir borç bilirim iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknt -- 14 Temmuz 2012; 20:10:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknt

değerli forum üyeleri ben ilk defa custom rom yükledim. ıcs 4.1 i kurdum.başta sorunsuz kullanıyordum ama bi hafta sonra ses tuşları çalışmamaya başladı. bende telefondan fabrika ayarlarına geri döndüm. sizden 2 konuda yardım istiyorum. ilk olarak bilgisayardan hafıza kartımı ve sd kartımı göremiyorum. telefonda usb bağlandı bilgiside çıkmıyor. bir diğer konu son çıkan güncellemeyi 4.1a yı nasıl kurabilirim. birisi ayrıntılı olarak bu iki konuda yardımcı olabilirse kendisine teşekkürü bir borç bilirim iyi akşamlar
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makify -- 14 Temmuz 2012; 20:15:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_arslan

quote:

the amazing spiderman in torrenti ni indirdim. sinema çekimi ama olsun.

film güzel olmuş ama sinemada izlemeyin sadece alt yazıyı yükseltmişler 3d diye giydiriyorlar çok sinir oldum filmde

hmm tamam hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: psychopaht

Beyler Dead Trigger Loading ekranında kalıyorsa ilk olarak Chainfire3D yükleyin, açıp Install CF3D drivers seçeneğine tıklayın. Telefon restart atabilir açılmasını bekleyin.

Sonra şu dosyayı sd karta atın:http://db.tt/Hn0LHwmr

Sonra tekrar chainfire açın ve install plugins/shaders seçeneğine tıklayın.

Arama bitince bulunan dosyayı seçin ve kursun.

Ardından chainfire ana menüsüne geri dönün ve Default OpenGL settings menüsünden Disable MapBuffer emu seçeneğini işaretleyin.

Artık oyunu oynayabilirsiniz, size tavsiyem ayarlardan 2. kısımdan grafikleri medium yapmanız. İyi oyunlar

dediklerinizi harfiyen uygulamama ragmen loading ekranından sonra oyundan atıyor

• 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.