Şimdi Ara

[ROM: GB WT19i] X-WALKMAN Ultimate - Sola Kilit Ekranı ve Color Wave Tema Ekledi... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
22.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yüklediğin rom sd d duruyorsa açıp içinden alabirsin ama ben telden yükledim zipten çıkarıp
    Atarsın
    http://s3.dosya.tc/server3/WnrKE4/SystemUI.apk.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 13 Eylül 2012; 2:08:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah mesut çok makbule geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • romu ilk yüklediğimde sitenin wirelesine şifreyi girip direk bağlanıyorum..

aradan bi kaç gün geçiyo ve sitenin modemini bulamıyo cihaz.

romu tekrar kurduğumda yine bi sorun olmuyo. ama dediğim gibi bi kaç gün sonra yine gidiyo. başka arkadaşlar aynı modeme sürekli bağlanıyolar. sorun romdan kaynaklı sanırım.

sadece wifi ayarlarını sıfırlayabileceğim bi program var mı acaba. yeni rom yüklemiş gibİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdream -- 18 Ekim 2012; 14:16:30 >
  • Sorunun Modemden Gibi Bu romu Aylardır kullanıyorum kaç arkadaşta denedi dediğin sorunu kimse bildirmedi ben bile kendi cihazımda bu sorunu yaşamadım
    Modemin ayarlarını Kontrol edin derim zevk senin bu rom yerine farklı romları dene sonuç değişecekmi bak bakalım
  • başka romları yükleyerekde denedim tabiki, hiç bi sorun yok onlarda. ama en stabil rom bu, bu romdan vazgeçemiyorum :)
  • Dün Gece Arkadaşımın HTC One V orjinal Rom yüklü ve rootsuz benim ağı Görmüyordu Görsede bağlanmıyordu
    Ben Sorunu çözmek için Modemin Gelişmiş Ayarlarından DHCP kiralama Süresini 43200 saniyeden 0 sanişye yapıp kayıt ettim daha sonra tekrardan 43200 saniye yaptım
    ve Telefon Ağa sorunsuz bağlandı
    Birde sen sitede bağlanıyormuşsun Sitenin kablosuz Ağı Tek Modem üzerinden Çalışıyorsa İstemci Sayısı Dolduğunda Yeni istemcileri kabul etmeyebilir
    Aklıma Gelen Bunlar Yani Bu Romun Bir Kaç ver yayınladım hepsininde Wifi Driverları ve Ayarları Aynı istersen Bundan Önceki Sürümleri yükleyip Dene bu Romdaki Wifi driverları Stock Roma ait Sen yine istersen ROmun içindeki build.prop dosyasındaki Wifi ile ilgili Kısımları değiştirip deneme yap
    ve Son Olarak Kernel Olarak Rage kernelin En son Sürümünü kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 19 Ekim 2012; 10:40:15 >

• Hocam bu UxpNxtLockScreen.apk dosyayı system/app içine kopyalamaya çalıştıgımda " file system read-only " hatası alıyorum heralde suanda sadece okumaya ayarlı yazma yapmıyor nasıl kopyalıyacam acaba bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

Hocam bu UxpNxtLockScreen.apk dosyayı system/app içine kopyalamaya çalıştıgımda " file system read-only " hatası alıyorum heralde suanda sadece okumaya ayarlı yazma yapmıyor nasıl kopyalıyacam acaba bunu ?
    rootexplorerden kopyalama yapıyorsan
    System/app klasörüne girince sağ en tepede RW yazar ona tıklayıp RO yaparsan systeme Yazma izni açılır (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

Hocam bu UxpNxtLockScreen.apk dosyayı system/app içine kopyalamaya çalıştıgımda " file system read-only " hatası alıyorum heralde suanda sadece okumaya ayarlı yazma yapmıyor nasıl kopyalıyacam acaba bunu ?
    rootexplorerden kopyalama yapıyorsan
    System/app klasörüne girince sağ en tepede RW yazar ona tıklayıp RO yaparsan systeme Yazma izni açılır (:

Harikasın hocam simdi süper oldu birde kilit ekranındaki saati degiştirebiliyormuyuz acaba

• Saat değişmez ancak fontu değişir onunda apkyı 7zip ile açınca asset klasöründe 2 tane font olur kullanmak istediğin fontu 2 kere ordaki isimler ile apknın içine ekleyip kullanabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.