Şimdi Ara

Roketsan Genel Müdürü: 'İhraç ettiğimiz bir füzenin kilogramı 2 bin dolar” (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
5.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ülkede yapılan o kadar işi muhalifler hükümet içinmi görmezden gelmiyor kendi görüşleri içinmi diye düzeltelim isterseniz. istemezük kafası neyi kapsıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoYoxP

Yalnız Aselsan, Roketsan gibi şirketler özel zaten. Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı devlet kurumu değil. Özel olmasalar bu kadar gelişmeleri zor olurdu. Özelleştirme şart. Devlete girip yatan adam çok oluyor çünkü.

http://www.roketsan.com.tr/kurumsal/ortaklik-yapisi/
    Bilip bilmeden işinize geldiği gibi konuşmayın, özel şirket olmasının öyle doğrudan bir etkisi yok. Özel de olsa memur mantığı devam ediyor. Öyle rahat olanlar var ki örnek veriyorum Taide mühendis bozulcağını bile bile kullandığı cihazı yanlış kullanıyor, cihaz bozuluyor tamir süresi 2 hafta. Sonuç: 2milyon tl zarar, elemana 2 hafta tatil. Ama mesela git Baykar a oradaki mühendis öyle bir şey yapabiliyor mu? Canı çıkana kadar çalışıyor. Siz de sanıyonuz ki Roketsan bir şeyler yapabiliyor ya, orada herkes nazi mühendisler gibi ülkesi için çalışıyor.

Neyse bütün sanayi şirketlerimizin yolu açık olsun, Allah başarılarını daim etsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dalga geçilecek bir mevzu değil çok önemli bir başarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: the.crack.man

Bilip bilmeden işinize geldiği gibi konuşmayın, özel şirket olmasının öyle doğrudan bir etkisi yok. Özel de olsa memur mantığı devam ediyor. Öyle rahat olanlar var ki örnek veriyorum Taide mühendis bozulcağını bile bile kullandığı cihazı yanlış kullanıyor, cihaz bozuluyor tamir süresi 2 hafta. Sonuç: 2milyon tl zarar, elemana 2 hafta tatil. Ama mesela git Baykar a oradaki mühendis öyle bir şey yapabiliyor mu? Canı çıkana kadar çalışıyor. Siz de sanıyonuz ki Roketsan bir şeyler yapabiliyor ya, orada herkes nazi mühendisler gibi ülkesi için çalışıyor.

Neyse bütün sanayi şirketlerimizin yolu açık olsun, Allah başarılarını daim etsin..

Alıntıları Göster
    Tabii ki sizin bahsettiğiniz gibi kanı bozuklar da vardır elbet. Yine de gayet güzel çalışmaları var ve git gide kendilerini geliştiriyorlar.

• Cahil olmak zor olsa gerek.Buraya yorum yazanları bir görsem soracağım da göremiyorum,barem burada yazılı sorayım,belki okurlar veya biri okur da onlara iletir.
    AĞRI YAPIYOR MU?
    CANINIZ ÇOK YANIYOR MU?
    Yok,cahillik için soruyorum,ağrı yapıyor mu,diye
    Kilo ile satış ne demek?Onu bir araştırın,öğrenin!
    Oradan bana bir buçuk kilo domates ver gibi,olmuyor.

• Amerikada patates ve domates satarak 2014 yılın da 10 milyar dolar kazandı zaten..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAdli

yorumlara bakıyorum da adamlar sadece Guiness rekorlar kitabına girmemiş anlaşılan.

edit:imla

• Yarım Kilo tatlı roket 1000 dolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.