Şimdi Ara

Rocket League [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
21
Favori
38.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Logitech F710 kullanıyorum gayet memnunum. Bu biraz el alışmasına bağlı. Genel olarak XBox 360 kolunu daha çok beğeniyorlar.
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Hocam kol demişken nasıl alıştınız :D ben kolu almama rağmen klavyeyle devam ediyorum. Aşırı derecede garip geliyor kol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam valla kol çok daha kolay. Hareketler vs daha iyi oluyor. Eninde sonunda kol şart bu oyunda bence :)
    Uçuş çok daha rahat yapılıyor ama klavye kontrollerine o kadar alışmışım ki vazgeçemiyorum :D

• ps4 gibi olan kollardan mı yoksa xbox gibi olan kollardan mı demiştim ben :D siz yanlıs anlamıssınız

@VR_27

sanırsam bende xbox 360 controller alıcam. Başta f710 bende düşündümde pahalı biraz f310 nasıldır ? f310 ile xbox 360 controller kıyaslasak sizce hangisin almak daha mantıklı olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 14 Temmuz 2017; 20:19:40 >
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de onu kastettim. Ben F710 kullanıyorum. Yani Ps4 gibi ama XBox 360 tipi kolu çok daha ergonomik buluyorlar. Daha rahat oluyormuş. F710 İkinci El sıfırdan farksızı 60-70 liraya var pek çok yerde. F310 dan farkı kablosuz olması ve titreşim motorunun olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    F310 yerine xbox360 kolu almanı tavsiye ederim :D 710u bilmiyorum ama xbox kolu f310 dan daha iyi

• Hocam klavye hamallık. Kola alışması zaman alır ama sonra ilerlemesi çok daha hızlı oluyor. Turnuvalarda hiç görmedim klavye mouse kullanan. Herkes kol kullanıyor. Bence daha fazla geciktirmeden denemekte fayda var :)

Kolu da kullanıyorum da 10 maç atıyorsam 7-8 + klavyeyle :D botlarla ya da eğitimde kullanıyorum kolu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moonlight Kiss -- 15 Temmuz 2017; 0:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

ps4 gibi olan kollardan mı yoksa xbox gibi olan kollardan mı demiştim ben :D siz yanlıs anlamıssınız

@VR_27

sanırsam bende xbox 360 controller alıcam. Başta f710 bende düşündümde pahalı biraz f310 nasıldır ? f310 ile xbox 360 controller kıyaslasak sizce hangisin almak daha mantıklı olur ?

Kendim F310 kullanıyorum. Bütçeniz varsa Dualshock 4 V2 öneririm. Bence ergonomisi diğer gamepadlerden daha iyi.

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    aslında normal oyunlarda da kullansam alırdımda sadece rl için bi controller'a 170-200tl vermek saçma. klavye + mouse ile gold 3'e kadar çıktım ama artık yetmiyo bi yerden sona controller istiyo o yüzden almak istiyorum onuda
    Hocam 170-200 TL nedir. O paralara XBox One Wireless alınır. Alın 50-60 liraya sıfırdan farksız bir F710. Rahatınıza bakın. O kadar para verilmez sık kullanmayan kişi için. Duracell pil ile de titreşimi de açık 200 saatten fazla gidiyor. Az oynayan kişi 4-6 ayda değişir pilini. Kullanımı da çok rahat. Ben oldukça memnunum yani
  • Beyler oyun içindeki itemleri para karşılıgı satabileceğim bir yer var mı bildiğiniz ?

Hellfire düştü satmak istiyorumda
  • Absinthe92 kullanıcısına yanıt
    Gerçek para için bunun gibi siteler varhttps://www.g2g.com/rocket-league/item-23797-23798

http://www.mogs.com/rocket-league-items

Key istersen rocket-league.com var.

• @VR_27 hocam az önce öyle bir şey oldu ki :D dominus snake, takumi vector, breakout dot ve safron unicorn verip lightspeed aldım. Lightspeedi 1 keye ya da oc e koydum. 2 tane oc var dedi aldı biri. Lan açim birini dedim heyecanla açtım lightspeed çıktı. Satayım diye koyacakken bir baktım 2 gün kilitli. Bir an aç öbürünü de gitsin nolacak dedim bastım anahtar kullana. İndi indi tam çöp decalların oradaydı aha dedim boşa gitti çöp çıktı. İndi indi tam duracakken alttan hellfire gelmesin mi :D gece gece bir sevindim var ya :D

• Hocam ciddi misin Hellfire mı çıktı :P Yok böyle şans. Hem de 2 kutudan. :O

2 gün önce 2 kutu daha açmıştım :D onaylı funnybookla animus gp çıkmıştı. Bu overdrive kutuları bana şanslı geldiler ama daha fazla açmam :D

• son 1-2 haftadir lag sorunu yasiyorum pingim iyi oldugu halde kafayi yemek uzereyim
  • 20xx Kılıf ya da Hellfire satan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler...
  • Hayrına nitro sandığı verecek olan var mı beyler?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.