Şimdi Ara

Rocket League [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
21
Favori
38.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim hocam referans için :)
  • arkadaşlar elimde 45 tane sandık var bunların ederi nedir, cs:go anahtarı veya skin ile takaslayabilirim.
    https://i.hizliresim.com/jWmZGr.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saul Goodman -- 23 Ağustos 2017; 15:51:15 >
  • Saul Goodman kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 key ederi var. O da yaklaşık 6 TL demek. Ona göre bir takas yapabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok soran oluyor sanırım konuyu da kirletiyor ama net bir bilgi alabileceğim tek yer burası.

7 kasa turbo
    6 kasa player's choice
    9 kasa overdrive
    3 kasa nitro

var.Ederi nedir? Takas tekliflerine açığım
  • Oyundan düşen kasaları satmak için bir site var mı?
  • TBlues T kullanıcısına yanıt
    Bu siteden steam hesabınızı bağlayarak satabilirsiniz.
  • Son update'ten sonra gamepad ile bağlantı problemi yaşayan oldu mu? F710 kullanıyorum gamepad tepki vermiyor.
  • holyjohn kullanıcısına yanıt
    Bende F710 var sorun yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Son update'ten sonra gamepad ile bağlantı problemi yaşayan oldu mu? F710 kullanıyorum gamepad tepki vermiyor.

bende de xbox var sıkıntı yok şuanda.Sizin kumanda da falan bir problem oldu herhalde
  • elimde rocket leauge row kod var. Oyun pek ilgimi çekmedi, satın almak isteyen varsa ozelden iletişime geçebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rocket league aldım ve daha demin çalıştırdım arkadaşlar fakat xbox 360 kolumu görmedi.Kafayı yicem ya nasıl bişeydir bu.Starta basılı tutuyorum,2.kullanıcı diye bişey çıkıyo ve ekran ikiye bölünüyo.2.kullanıcı olarak oynayınca kolu tanıyor.Diğer ekran klavyeden kontrol ediliyor.Lütfen yardım edin

Edit: Gamepad kullanıcı 2 olarak gözüküyor.Nasıl 1e alıcam?
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Ben pc yi yeniden başlatınca düzeliyor o sorun

• Game of Year Edition ile normal versiyon arasında fark var?
  • Elimde heatwave var bunu para karşılığı satmak istiyorum nasıl satabilirim ?
  • rockxmetalever R kullanıcısına yanıt
    Hocam içindeki Dlc ler sanırım çöptü. Normal oyun alın. Yanında da Fury Dlc idi galiba Dominus ve Takumi olan Dlc yi alın. Hatta Dlc almayıp oyun içi düşen değerli şeyleri satarak da aynı arabaların modifiye hallerini alabilirsiniz. Tamamen aynı özelliklerde oluyorlar

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    Yarın satın almayı düşünüyorum da. O zaman normal oyunu alırım. Mortal Kombat da almayı düşünüyordum ona da para kalır bu sayede.
  • Rocket League [ANA KONU]
    Rocket League [ANA KONU]

Bunların değerleri nedir acaba? Venom takas kontratından geldi diğeride yeni gelen kutudan geldi.

• Candance kullanıcısına yanıt
    Venom yarım key eder etmez. Gaiden Teker 1 Key rahat eder.

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    Birde simdi saptarishi teker cikti
  • Candance kullanıcısına yanıt
    O da 1 Key eder hocam.https://rocket-league.com/trading Bu siteden satış fiyatlarını görebilir ve de siz de satışa çıkarabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.