Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan_02 , riccardofree , riccardofree , Vendetta29 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
56.255
Cevap
1.327
Favori
2.245.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ecovacs T8+

Eskiden nakit isterlerdi... dünya değişiyor, güzelleşiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 24 Eylül 2020; 13:59:4 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Yıllardır bu sektörde bakım onarım yapan birisi olarak bu dediğinize katılamayacağım.

Birden çok fonksiyonu olan ürünlerdeki komponentlerin herhangi birisinin kutudan arızalı çıkması veya sonradan arızalanması durumunda üretici/satıcı firmanın bu parçayı tamir etmesi/değiştirmesi yeterlidir. Sizin önerinizden yola çıkarsak; ilk baharda satın aldığınız ve yaz boyunca kullandığınız ancak sonbaharda yağmurlar başlayınca silecekleri arızalanan bir otomobilin yenisi ile değiştirilmesini istemek ne kadar makuldür, bilemiyorum.

Ali beyin durumunda cihazı alıp bir ay kadar kullandıktan sonra bu sorun oluşmuş, firma da arızalı parçayı değiştirmiş, bir kullanım hatası bile sorgulanmamış. Bence bu son derece yeterli ve örnek bir yaklaşım.

Kaldı ki, ürünün 'yeni' sayılmasının etik süresinin ne kadar olduğu da tartışmaya açıktır bence: 1 aylık ürün mü yenidir, 1 haftalık mı yoksa 3 aylık mı? bu da aldığımız, kullandığımız ürüne göre değişiklik gösterir.

Yasal hükümler bu konuda hem tüketiciyi, hem de satıcıyı kollayan hükümler içermektedir.

Saygılarımla

• serdarcbk kullanıcısına yanıt
    360 Kore'nin yeni yetme firmalarından ama üretimini kendisi yapmıyor, ODM çalışıyor.
    Henüz çok yaygın değil, Avrupa'da da bazı forumlarda çabuk döküldüğü şaklinde çok yorum okudum ama kendim incelemedim doğrusu.
    HD haritalamanı ne olduğunu inceledim, harita kullanımında bir çok fonksiyonu kullandırmıyor bu özellik olmadığında ve dediklerine göre çok daha hassas harita yapıyor.

Sherman teknoloji firmasını tanımıyorum, henüz çok yoklar piyasada. Fiyat olarak oldukça cazip tabii ki ama Tesvor da öyleydi, kurbanları ortada.

Çok yardımcı olamadım, kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Ecovacs T8+

Eskiden nakit isterlerdi... dünya değişiyor, güzelleşiyor.
    Yok hocam öyle değil durum. Robotu kendisi alacak tavsiye istiyor anlamında söyledim ben onları
  • dogii kullanıcısına yanıt
    S5Max ile kanaat etmeyen, 'sağlam' bir daire başkanıymış.
    Neyse, T8+ sizi üzmez, dünyanın en iyisi şu anda.
  • szkrb S kullanıcısına yanıt
    Tamamen kendi kullandığım Weback uygulaması üzerinden anlatmam gerekirse uygulamaya girdiğinizde eklemiş olduğunuz cihazı kaldırıp tekrar kurulum yapmanız ve internete bağlamanızdır. Ben bu şekilde çözüm buldum.

İnternet servis sağlayıcım iki kez bilgim dışında modemimi sıfırladı. haliyle wifi ssidleri ve şifreler fabrika ayarlarına döndü. her ne kadar bir önceki ssid ve şifreleri koysam da cihaz bağlanamadı. Mecburen telefon uygulamasından(bende Weback) robotu kaldırıp tekrar ekledim. Daha pratik bir yolunu bilen varsa bizim aydınlatabilir.

Saygılarımla
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    hocam yine de çok teşekkür ederim. peki yakın zamanda incelemeyi düşünüyor musunuz?
  • quote:

360 Kore'nin yeni yetme firmalarından ama üretimini kendisi yapmıyor, ODM çalışıyor.
    Henüz çok yaygın değil, Avrupa'da da bazı forumlarda çabuk döküldüğü şaklinde çok yorum okudum ama kendim incelemedim doğrusu.
    HD haritalamanı ne olduğunu inceledim, harita kullanımında bir çok fonksiyonu kullandırmıyor bu özellik olmadığında ve dediklerine göre çok daha hassas harita yapıyor.

Sherman teknoloji firmasını tanımıyorum, henüz çok yoklar piyasada. Fiyat olarak oldukça cazip tabii ki ama Tesvor da öyleydi, kurbanları ortada.

Çok yardımcı olamadım, kusura bakmayın.
    Hocam S9'a 4000 lira vermişken, biraz daha koyup Roborock almak daha mantıklı diye bir önerme doğru olmaz mı? Ben olsam öyle yapardım açıkçası.

• quote:

S5Max ile kanaat etmeyen, 'sağlam' bir daire başkanıymış.
    Neyse, T8+ sizi üzmez, dünyanın en iyisi şu anda.
    Öyle bir insan değil ya biraz teknoloji meraklısı kendisi Peki hocam Tr'den bulabiliyor muyuz bu ürünü? Ne S6MaxV yi ne de t8+ ı bulamadım maalesef stoklarda.
  • evelio E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Cihazı kaldırmak nasıl oluyor? Bu konularda en ufak bilgim yok.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 24 Eylül 2020; 13:13:14 >
  • serdarcbk kullanıcısına yanıt
    Bir fırsat olursa tabii ki ama 360 pek inceleme yaptırmaz.
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    Görünürde 360 S9'un Roborock'tan aşağı kalır bir yanı yok.

Roborock kalite ve sağlamlığı ile öne çıkan bir ürün, uygulaması da çok iyi. Ancak ben S9'u elime almadan veya uygulamasını incelemeden bu konuda ahkam kesemem, başkalarının yaptığı incelemeler ile ilgilenmiyorum.

Dolayısı ile kendisini incelemediğim, test etmediğim ve satıcısını hiç bilmediğim bir ürün için bir tavsiyede bulunmayı etik bulmuyorum.
    T8+ AliExpress'te var, rahatlıkla getiren arkadaşlar oldu yakın zamanda.

S6MAXV yakında gelir diye düşünüyorum, yılbaşı yaklaşıyor, bi sürü daire başkanı var, robotlar moda bu sene...

Latife ediyorum, haddimi aştıysam affedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 24 Eylül 2020; 14:54:8 >
  • quote:

T8+ AliExpress'te var, rahatlıkla getiren arkadaşlar oldu yakın zamanda.

S6MAXV yakında gelir diye düşünüyorum, yılbaşı yaklaşıyor, bi sürü daire başkanı var, robotlar moda bu sene...

Latife ediyorum, haddimi aştıysam affedin.
    Yok hocam şaka olduğunun farkındayım haklısınız da aslında ülkenin nasıl bir batakta olduğu malum Teşekkürler yardımınız için.
  • quote:

Görünürde 360 S9'un Roborock'tan aşağı kalır bir yanı yok.

Roborock kalite ve sağlamlığı ile öne çıkan bir ürün, uygulaması da çok iyi. Ancak ben S9'u elime almadan veya uygulamasını incelemeden bu konuda ahkam kesemem, başkalarının yaptığı incelemeler ile ilgilenmiyorum.

Dolayısı ile kendisini incelemediğim, test etmediğim ve satıcısını hiç bilmediğim bir ürün için bir tavsiyede bulunmayı etik bulmuyorum.
    Hocam ben de tam olarak 360 hakkında güvenilir bir inceleme olmadığından, 4000 lira vermişken risk almak yerine Roborock alınmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.
    Merhaba,
    Halletim. Aynı durumda olup istifade eden olabilir diye tecrübemi aktarmak isterim.
    (Ekay Figen Hanım'a teşekkürler)
    Robotu minik wifi düğmesi ve akabinde üstteki iki düğmeye basarak resetledim. (s5 max, Roborock uygulaması)
    Robotu ilk aldığım, kurduğum gün ne yaptıysam aynı şekilde kurdum.
    Bu arada uygulamadaki halihazırda görünen s5max üstüne basıp onu da kaldırdım sanırım. (bir iki kere ok'e basıp basmamak hususunda tereddüt yaşayıp cancel'a basmıştım, en son ne yaptım hatırlayamıyorum)
    Haritalarım aynen kalmış.
    Alâkanıza çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 24 Eylül 2020; 14:47:14 >
  • szkrb S kullanıcısına yanıt
    Bilgiendirme icin tesekkurler. Muhtemelen benim yaptigim gibi cihazi uygulamadan kaldirip tekrar kurulum yaptiniz. Daha pratik bir yolu yok mu bunun acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Daha pratik yöntemi sanırım yok.
    Ekay'ın söylediği de buydu, yeni almışçasına baştan kurulum.
    Gerçi bir kaç saniyede oldu. Uygulamada ayrıca şahsi şifre vs de istemedi, sadece yeni modemin şifresini girmem yeterli oldu.
    Teşekkürler.
    Hocam ‘daire baskani’ tuketici degil mi? Bence devlettedeki unvanini belirtecegine , kisinin evinin ozelliklerini yazsa idin :))

Zaten memurda s5 varsa , daire baskaninda en az 2-3 gomlek iyisi olmali . S5 max kesmez bence:)) S6 +++ falan lazim 🤭🤭🤭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Vacuum Mop Pro almak üzereyim qncak şarj istasyonu konumu aklımda soru işareti oluşturdu. Kitapçığında yazdığı gibi mutlaka sağdan ve soldan 50şer CM ve karşısından 1 metre boşluk olacak şekilde mi konumlandırmalıyım? Eğer öyleyse salonda tam TV'nin altına yerleştirmek zorundayım. Ki bu da çok içime sinmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.