Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (2577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25752576257725782579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet bende i7 aldım iptal ettim j7 aynı fiyata düşmüş bende karar veremedim bir türlü roborock q7 maxplus ile roomba j7 arasında siz karar verebildiniz mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @Hepsirobot Ali bey incelemelerinizi izlemiştim. Roborock s7 nin fan markasını, fan yerleşimini ve plastik kalitesini biraz eleştirmiştiniz. 360 s10 incelemenizde cihazı oldukça beğenmiştiniz. Aslında bu sebepten biraz kafa karışıklığı yaşadım desem yanlış olmaz :) o incelemenizde roborock s7 için öngördüğünüz sorunlarla ilgili bugün ki fikrinizi merak etmekteyim. Fan arızası vb durumlar sık yaşıyormusunuz? Titreşimli mop arızası maliyeti yüksek mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ali bey size son bir sorum daha olacak kusura bakmayın ikiside aynı ücret ecovacs deebot t9 ve roborock s7 hangisi daha iyidir hangini tavsiye edersiniz

• Merhaba, robot süpürge almayı planlıyorum. Yui S7 Plus Akıllı Çöp Istasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge Beyaz(YUI TÜRKİYE GARANTİLİ) YuiS7Plus bu ürünü kullanan var mı? Veya bu fiyat civarında moplu ya da 8bin civarında mopsuz önerilere de açığım.

• mrtskrc M kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Titreşimli mop sorunu, maalesef öngördüğüm gibi, sık rastlanmaya başladı. Maliyeti 1400TL dizeyindedir.

S7nin kullandığı fandan getirttim, ayrıca test ediyorum. Yakında daha net sonuçlar verebileceğim.

Saygılarımla

• Mesut6778 M kullanıcısına yanıt

T9 daha iyi bir cihaz ancak ülkemizdeki servis yok denebilir. Yedek parçasına ulaşmak oldukça sor bir durumdur.

• Roborock s8 ve ilave dock içeren s8+ ne zaman türkiyede satılacak bilen var mı?

• emrevrl E kullanıcısına yanıt

yeni gümrük uygulamasından önce girmesi zor gibi görünüyor yaygın olarak.

• Mesut6778 M kullanıcısına yanıt

Kendimden sonra yakınlarımın robot süpürge ihtiyacını ve kurulumlarını da yapar oldum ve iki modeli de haritalandırıp deneme fırsatım oldu, kullanıcı olarak bilgi paydaşmak isterim.

Roborock S7 100m² bir evi 10 dakika içinde inanılmaz bir şekilde hızlı ve sorunsuz haritalandırma yaptı, sanırım yapay zeka sayesinde robot ile duvarlar arasındaki mesafeyi ölçerek harita çıkarıyor, Ecovacs T9 da ise haritalandırma önce köşeleri gezip sonra süpürme yapar gibi bütün alanı sırayla gezerek oluşturduğu için uzun sürüyor.

Ecovacs 3000Pa emiş gücü ve kıllıana fırça ile muhteşem bir hali temizleme yapmakta.

Roborock S7 ise 2500Pa kauçuk ana fırça ile halı üstünde Ecovacs T9a göre yeterli bir süperme yapamıyor bence.

Ecovacsda zaman zaman harita problemleri olmakta, cihazı kapatın açarak ya da harita geri yükleme yaparak çözüm bulduk ama şuana kadar ciddi sorun yaşamadı, süpürme performansı ve malzeme kalitesi çok iyi.

Roborock şuan için iyi gidiyor, ama Ecovacstan sonra süpürme konusunda kesinlikle zayıf geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 23 nisanda çıkacağı söylenen Yeni gümrük uygulaması 200 dolar altındaki ürünler için olacak diyorlar. Roborock s8 ve benzer ürünler bundan etkilenecek mi ki diğer ülkelerde satışta olmasına rağmen Türkiyede satış başlamadı?

• thelord03 kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu yaşadığımda robotun üzerindeki kırmızı tuştan kapattım, istasyonun şarj fişini çekip 1 dakika sonra fişi takip robotun üzerindeki kırmızı tuştan yeniden açtım ve çevrimiçi olduğunda sorunsuz çalıştı.

• hediye alacağım anneme arkadaşlar ufak bir sorum var tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa sevınırım.

evin yarısı halı dolu

Moblu cihazlar halının üstünde sorunsuz süpürüp sonra koltuk altına falan gırınce süpürge sonra mob yapıyor mu

ya da mob için halıları kaldırmamız mı gerekıyor illa evde

halılı kullanım olayını öğrensem ona göre sadece süpürme özelliği olana yönelecegımde

• Zeen kullanıcısına yanıt

Halıları tanıyan veya tanıtılabilen cihazlar ıslatmamak için moplu temizlik yaparken halıların üzerinden geçmezler. Bu durumda halıların etrafından dolaşabilecek alanları varsa ne ala, yoksa temizliği tamamlamadan dönerler. Halı üzerinden uçarak geçebilen robot süpürge henüz piyasada yok. Halı üzerinden geçerken mopunu kaldırabilen model de var ama yalnızca 0.5 cm kaldırabiliyor, bu da her halı için yeterli olmayabiliyor. Halılar da dahil, kuru temizlik, ardından halıları kaldırıp moplu temizlik bir çözüm olabilir. Moplu temizlik daha seyrek yapılabilir.

• Valla fiyatlar iki gün önceye göre artmış. Hafta sonu düşer mi sizce hafta sonları kampanya olur mu acaba

• JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sanırım mobsuz modellere bakacağım gibi teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cafocum C kullanıcısına yanıt
    Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

3 5 günlük fiyat değişimi. dün 7660a aldığım mop 2 pro + şuan 8800 küsür..

Biraz bekleyin kampanya iniş çıkışları oluyor.

• oldboy83tr O kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ediyorum. Mecburen en azından bir hafta bekleyeceğim.

• emrevrl E kullanıcısına yanıt

Etkilenmemesi lazım normal şartlarda. Ancak önemli bir kısmı sahte fatura ile ülkeye sokuldukları için onlar da bunu bir fırsat olarak göreceklerdir.

• Roborock s7 alarak robot kervanına katıldım bakalım ilk robotumuz olacak umarım memnun kalırız

• 
Sayfa: önceki 25752576257725782579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.