Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.036
Cevap
1.322
Favori
2.231.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3+1 ev için robot alacağım, forumda araştırdım
    Xiomi Mi Vacuum Pro
    360 S7 Pro Vacuum Pro
    Dreame Vacuum Mop D9'un öne çıktığını farkettim. Hangisini tavsiye edersiniz?
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Tavsiye eder misiniz yani ? Hani bazı modeller için diyorsunuz ya çok fazla şikayet vs geliyor diye , kusura bakmayın ısrarla soruyorum çünkü artık karar verip almsk istiyorum, normalde s9 veya s6 pure düşünüyordum ama koltukların altına girmez diye bu modele yöneldim hem de fiyatı uygun diğerlerine göre 🤷🏻‍♀️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    Bu üçü arasından Dreame D9 batarya gücüyle öne çıkıyor bence.
    Bir de kullanıcıların yorumları arasında daha hiç şikayete rastlamadım.
  • jazmin kullanıcısına yanıt
    Hocam koltuk yüksekliği için robot belirlemeyin bence.
    Koltuk ayaklarını yükseltmek hem çok basit hemde daha iyi bir tercih olacaktır sizin açınızdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan_Taner

Bu üçü arasından Dreame D9 batarya gücüyle öne çıkıyor bence.
    Bir de kullanıcıların yorumları arasında daha hiç şikayete rastlamadım.
    Evet hocam ben de onu farkettim. Zaten 300 ve 400 tl bir fark var aralarında.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ali bey birkaç ünv daha bitirirsiniz artık.😁

• TimeBoy kullanıcısına yanıt
    Aman diyeyim!
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt

Sadece koltuk değil vestiyer ve bir diğer odadaki dolap da 10 cm yüksekliğinde

Marka daha yeni kendini piyasada kabul ettirmeye çalışıyor
    Dolayısıyla bu da fiyata yansıyor.
    Xiaomi ile birebir kalitede.
    Ama fiyat çok daha düşük şimdilik bu donanıma göre
    Lidarli modellerin neredeyse hepsi 9.5 cm
    Ama on santim yükseklik yeterli olur mu, kıl payı ile altından geçerek çalışırken sorun olur mu, bunu Ali bey e sormak gerek.
  • quote:

Marka daha yeni kendini piyasada kabul ettirmeye çalışıyor
    Dolayısıyla bu da fiyata yansıyor.
    Xiaomi ile birebir kalitede.
    Ama fiyat çok daha düşük şimdilik bu donanıma göre
    Evet dediğiniz gibi yorumlar olumlu, bazı arkadaşlar haritalandırmada sıkıntı yaşamış diye hatırlıyorum. Ancak bir kere yapılan bir şey ve çözümlendikten sonra sorun teşkil edeceğini sanmıyorum açıkçası.
  • Hocam araştırmalarım sonucunda peristaltik pompalara kapalı devre yani öyle çok içi açılıp sargısına, rulmananına bakılabilecek bir yapıda değiller gibi. Bu sebepten serviste içine bakmışmıdır bilmiyorum ama Ali abiye @Hepsirobot ilk arızadan bahsettiğimde servisle çözemezsen benim elimde o pompadan var bir çok markada kullanılan bir pompa dedi. Bilmiyorum Nidec motorlar gibi birden fazla kalite çeşidi varmıdır, varsa 360 s9 da hangisi var gibi soruların cevapları Ali abide.

Ali abi bu pompalar için görüşünü bildirmişti, ee serviste gereğini yapıyor gerekli hallerde... çok takmadım açıkçası kendi işimde deli paralara satılan araçlarda bile geri çağarmalar, kronikler, arızalar olabiliyor yani...

Yine işin önemi satış sonrası servis, yedek parça stok ve muhatap olaylarına geliyor.

Hocam haritalama sorununun çoğunlukla yanlış uygulama yüzünden olduğunu biliyorum.
    Her marka ve modelde olan bir sorun.
    Haritalandirma yaparken müdahale etmek yada şarjı tam dolum yaptırmadan haritalamaya başlamak gibi kullanıcı kaynaklı sorunlar.
  • quote:

Hocam haritalama sorununun çoğunlukla yanlış uygulama yüzünden olduğunu biliyorum.
    Her marka ve modelde olan bir sorun.
    Haritalandirma yaparken müdahale etmek yada şarjı tam dolum yaptırmadan haritalamaya başlamak gibi kullanıcı kaynaklı sorunlar.
    Telefonda uygulanan benzer bir mantıkla önce mevcut şarjın bitirilmesi gerekmiyor mu hocam? Yoksa önce tam dolum mu yapılmalı?
    Bu arada kullanıcı adınızdaki Chicharito Hernandez ; şu hristiyan olduğum halde örnek aldığım tek insan Hz Muhammed'dir diyen Meksikalı futbolcu değil miydi ?
    Anlıyorum. Öyleyse siz yine lidarsız modelleri değerlendirin şu durumda.
    Anlıyorum. Öyleyse siz yine lidarsız modelleri değerlendirin şu durumda.
    Benim bildiğim haritalandırma yapılmadan önce robotun %100 şarj edilmesi gerekiyor

Ve hiç elle müdahale olmayacak.
    Tabi uygulama üzerinden de.
  • quote:

Bu arada kullanıcı adınızdaki Chicharito Hernandez ; şu hristiyan olduğum halde örnek aldığım tek insan Hz Muhammed'dir diyen Meksikalı futbolcu değil miydi ?
    Evet hocam
  • Merhaba. S6 pure 3800 resmi garantili s5 max 3800 TL ithalatçı garantili. Tecrübelerinize dayanarak hangisini önerirsiniz acaba . Veya problemsiz fiyat performans avantajı en yüksek süpürge önerileriniz hangisidir acaba .

• 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.