Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrevrl , Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.064
Cevap
1.321
Favori
2.233.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herhangi bir marka veya model ismi vermemiz uygun olmaz, piyasada ucuza satılan ve doğru dürüst garanti verilmeyen bir sürü model var buna benzer ve hergün yenileri ekleniyor...

Buradaki amaç; robot satın alırken kağıt üzerinde görünen bilgilere güvenmenin ve bu bilgilerden yola çıkarak fiyat kıyaslaması yapmanın ne kadar yeterli olduğunu sizlere düşündürmek.

Robot Arıza Oranları (Mean Time Before Failure) bilgileri gibi, üretim kalitesi ve sızdırmazlık bilgileri de ne yazık ki ürün teknik bilgilerinde yer almıyor...

İyi forumlar...
  • Selamlar .

Amazon Türkiye üzerinden amazon Almanyadan ecovacs ozmo 950 getiriyorlar..bu fiyat son fiyat mı acaba yoksa üstüne ödeme çıkar mı?

Ecovacs Türkiyeye gelecek demişti @hepsirobot hocam.. acaba fiyatları daha uygun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • absolutcihan A kullanıcısına yanıt

Ali bey Ecovacs'ın 950 gibi güçlü bir model yerine daha alt seviye modeller ile giriş yapacağını düşündüğünü yazmıştı.

Parantez içinde yazan 156 TL kargo ücreti eklenecek sadece, vergiler yazan fiyata dahil.

Yalniz amazonda su an boyle bir urun yok linkini atar misiniz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bence bu fiyata kacirmayin eger dusunuyorsaniz

• probandi P kullanıcısına yanıt
    Ozmo 950 mi s5 max mi? Hangisini tercih edelim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 1 Aralık 2020; 23:34:50 >
  • Fenool kullanıcısına yanıt

Ali bey daha iyi bir cevap verecektir ama hep ozmo 950 yi onerir kendisi

• gkhankz G kullanıcısına yanıt
    İade alacaklarina nasil eminsiniz?
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Ozmo serileri hem halı tanıma hem de kalite bakımından daha başarılı cihazlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlkseee

İade alacaklarina nasil eminsiniz?

Amazondan almıştım. Şansımı deneyeceğim

• srprnn S kullanıcısına yanıt

Süperonline fiber altyapısı olduğu için 25 mpbs 25gb esnek tarifeyi seçtik (59.90 TL/ 24 ay taahhüt); 1 günde gelip kurdular. 25gb kullanımı aşılınca 10 TL karşılığı 25gb daha veriyor. 3 kez aşabiliyorsunuz; yani 3 kez 10 TL karşılığı 25gb veriyor. 4. Aşımda fiyat sabitleniyor ve sınırsıza dönüyor. 89.90 TL den sonrası sınırsız...

• @Hepsirobot hocam A9S vardı bende, cihaz komutlara tepki vermiyor şuan yani süpürmeye başlamıyor. şarj alıyor görünüyor 5-6 saat şarjda da kaldı ama durum aynı. lütfen bekleyin falan diyor. power adaptörünün kapat aç falan bişey diyor ama ne cihazın üzerinden ne de kumandadan çalışıyor cihaz. cihazı sıfırlama gibi bir şey yok mudur?ne yapmam gerekiyor.

• probandi P kullanıcısına yanıt
    5 k tl ye daha dune kadar ulke içinde satılıyordu..garip bir şekilde girdi Anlamadim ben de fakat 300-500 farka yurtdışından almak ne kadar cazip bilemedim.
  • Epicus E kullanıcısına yanıt
    Çok uğraşmayın isterseniz linex gizasmart a gönderin garantilidir sanırım...Ama ne derece destek verirler muamma.Allah düşürmesin ellerine
  • Herkese Günaydınlar

• Epicus E kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bataryasını çıkartabilirsiniz kolaylıkla.
    Yarım dakika kadar bekleyip tekrar takın ve deneyin.

Kolay gelsin.
  • Herkese merhabalar
    2 gün önce irobot 976 aldım. Almadan önce öyle çok yoğun bi araştırma yapmamıştım. alışveriş sitelerindeki memnuniyete göre ve buradan irobotoun iyi bir marka olduğunu öğrenerek 3670 tlye aldım. Ben bazı sitelerde çok güzel haritalama yapıyoruz ve çok kullanışlı olduğunu okumuştum. Ancak 976 da bi haritalama özelliği yok. Mop olmadığını zaten biliyodum. Eve git tuşuna basınca yaklaşık 5 dk dolandığı oluyor. Hemen gitmiyor. Belirli bir bölgeyi seçerek süpürtmek gibi bir özellik yok. Sadece yaklaşık 1 metre çapında alanı temizletebiliyosunuz. Yani kısacası çok da bi özellik göremedim ben bu süpürgede. 600 serisi süpürgelerden yaklaşık olarak 2000 tl kadar pahalı olan süpürgeyi niye aldım veya 300-500 lira daha vererek neden roborock s5max almadım. Şuan kendime hayıflanıyorum. Bu konuda içimi rahatlacak birisi var mı şu an çok pişmanlık yaşıyorum. Ya da bu süpürgenin bilmediğim özellikleri mi var.

• 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.