Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (3 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.234.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekay firmasının servis hizmetinden memnundu alanlar, geçen hafta ben de ziyaret etme fırsatını yakaladım ve yerinde inceledim.
    Ancak, garanti süresince ihtiyacınız olur mu bilemem ki. Bunu zaman gösterecek efendim, kimse bilemez ki.
    Bir arkadaşımız 19 günlük cihazında ciddi bir arıza ile servise başvuracak mesela şimdi, göreceğiz başka servislerin de tavrını.
    Saygılarımla
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Degerli yorumunuz icin tesekkurler peki 5 bin tl butceye baska ne onerirsiniz?

Robotu çalıştırıp (hata vermeden önce kısa bir süre de olsa çalışıyor), çalışır durumdayken elimi robotun altına sokarak kontrol etmiştim. Sonuç olarak bir şeyler doğru çalışmıyor :) yanıtlarınız için çok teşekkür ederim

iRoomba i7 için yedek parça ithal ediyor musunuz? Battery lazım olacak gibi.
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Ecovacs alabileceksiniz biraz beklerseniz.
    Robogil modellerine de bakınız.
  • needacar kullanıcısına yanıt
    Batarya genelde hep stoğumda olur ama i7 daha yeni bir ürün, ihtiyacınız olmaması lazım.
  • Herkese selam..

Annem için bir robot süpürge almak istiyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var sizlere sormak istediğim. Kullanılacak ev 3+1, 150 metrekare fakat antre ve koridorlar da dahil, her odada halı var. Bu halılardan 3 tanesi shaggy ve çoğu da püsküllü. Bu durum robot süpürge kullanımı için uygun mudur? Moplu bir model olsun istiyorum yine aynı şekilde bu kadar halı varken, parkeleri moplaması sorun olur mu? 3500 TL bütçe ile hangi modeli önerirsiniz. Teşekkürler..

Nerden alacagiz ecovacsi bide hangi model?
    Bu açıklamaları ithalatçısı yapacaktır efendim.
    Ben sadece hazırlık yaptıklarını biliyorum.
    İthalatcisi kim yani nerden bakalim hangi siteyi takip edelim bide osmo 950 ozellikleri iyi geldi sanirim otomatik haliyi algilayip orayi moplamama ozelligi ve onde cift fircasi varmis s5 maxten iyimidir? Amazon yurtidisindan da alabilirim
    Alın o zaman, iyi makinedir.
    Evde çok halı var; birde eşim ben artık yatarım diyor. 😁 Gelsin artık diye gözü yollarda. Yani erken ihtiyaç olacak gibi görünüyor.
  • needacar kullanıcısına yanıt
    iRobot bataryaları kolay kolay yorulmaz, 24 ay sorunsuz gitmesi lazım.
    Ben de aynı üretici firmadan temin ediyorum tüm serilerimi yıllardır, sorun yaşamazsınız.
  • Bir 6 ay sonra falan geri dönütler sonucu süpürgeler hakkında iyi data birikecek forumda. Her süpürgenin zayıf ve güçlü yönleri ortaya çıkacak.
  • Bilgiler için teşekkürler. Xiaomi Mi paspaslı robot süpürgeden aldım, ancak Android uygulamasında haritalamada sorun yaşıyorum. Bu konuda doyurucu bilgiye nereden ulaşabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: radiohead_yorke

Herkese selam..

Annem için bir robot süpürge almak istiyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var sizlere sormak istediğim. Kullanılacak ev 3+1, 150 metrekare fakat antre ve koridorlar da dahil, her odada halı var. Bu halılardan 3 tanesi shaggy ve çoğu da püsküllü. Bu durum robot süpürge kullanımı için uygun mudur? Moplu bir model olsun istiyorum yine aynı şekilde bu kadar halı varken, parkeleri moplaması sorun olur mu? 3500 TL bütçe ile hangi modeli önerirsiniz. Teşekkürler..

Ya da bunu alıp geçsem mi diye düşünüyorum halı olayından dolayı:

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_v10-absolute-kablosuz-elektrikli-süpürge-1198589.html

• quote:

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_v10-absolute-kablosuz-elektrikli-süpürge-1198589.html

Alıntıları Göster

https://www.sikayetvar.com/dyson

Sizden ricam şikayetleri dikkatli okumanız. Parçalar kırılıyor, bataryalar 3 ayda tükeniyor ürünler ana işlevini yerine getirmiyor. Bozuldu mu adamlar kullanıcı hatası diyor paranızla yedek parça alayım diyorsun elimizde yok diyor. Bu arada anlaşmalı kargoları ups! Kargoyu gelin alın diyorsun adamlar 10 günde geliyor almaya! Geri gelmesini siz hesap yapın.

Son olaral Ali Hocam hep söyler söz konusu halı temizlemeyse irobot.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vazgectim35 -- 30 Kasım 2020; 23:6:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster

Hocam ikisini nasıl kıyaslayabiliriz ki? Birinde süpürgeyi siz yapıyorsunuz diğerinde robot..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sanirim malzeme olarak daha kaliteli olsa da bir s5 max kadar verimli değil haritasi..kaybolmalar vs
  • alibalyedi A kullanıcısına yanıt

Halıların fazla olmasından dolayı verimsiz olur robot süpürge kullanımı gibi bir durum olursa diğer alternatifi alıp geçsem mi anlamında karşılaştırma yapmıştım..

• 
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.