Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: badurukan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.233.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.
    Ozmoyu 3.705 TL aldığımı düşününce, luna hala pahalı :)
    Ama tabi uygulama Türkçe olması, servis ve garanti cazip gelmiyor değil.
    Bir robota daha ihtiyacım var. Ozmo 950, T8 ve Luna 200 arasında gidip geliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asiyeb A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Forumun son 30-40 sayfasını dikkatlice okusaydınız bu soruların hepsinin cevabını görürdünüz. Amzon fiyatları tek ödeyeceğiniz rakamlardır, başka ödeme çıkmaz.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ali hocam diyorsun ki yani amazon.de den deebot ozmo 950 al geç...peki oradan aldığımız urun amazon garantili Türkiye de de gecerli oluyormu.burada da amazon var sonuçta?birde uzak kaldığım dönemde sanirim bir indirim geldi kaçırmışım..bu arada v3 e gearbest ten bakıyordum..vergi vs hepsi alınıp tr ye girince birdaha vergi alinanlar olmuş..Amazon bu konuda daha güvenilir geldi

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Aslında bence Robogil'in bugün açıkladığı kampanyaya da bir göz atabilirsiniz, gayet makul. Servisi ve iki sene desteği de cabası.

Amazon'un garantisi cihazı tamire geriye alarak yapılıyor.
  • Ecovacs, bugün yeni Ozmo Pro haznesini duyurdu. Şimdilik sadece T8 ile gelecek, eski modellere uyum konusunda bilgi yok henüz.
    Titreşim ve farklı basınçlar uygulayarak insandan 5 kez daha iyi mop yaptığını iddia ediyor.
    Bu sene heyecanlı olacak demiştim.

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]
  • Haticenurkc H kullanıcısına yanıt
    Hatice hanım, heralde forumun en sevimli ve meraklı üyesisiniz..

Gelin şöyle yapalım; demo amaçlı evlere robot kiralama hizmetimiz var. 1.000₺ kapora yatırıp bir kira sözleşmesi imzalıyorsunuz. Günlük kira bedeli 50₺.

Birkaç gün size Robogil Luna-200 kiralayalım.

Evinize gelecek demo ürünü istediğiniz gibi deneyin. Diyelim 3 gün kiraladınız toplam 150₺.. Çift yönlü kargo ücreti de bize ait..

Eğer ürünü beğenir ve almak isterseniz, demo ürünü geri veriyor, sıfır ürün alıyorsunuz.

Kapora ve kiralama ücreti satın alımda ürün fiyatından düşüyor (kampanyalı fiyattan, merak etmeyin!)..

Eğer ürünü beğenmezseniz, kaporanızdan kiralama ücreti düşerek kalan miktar hemen hesabınıza geri ödeniyor.

Başka bir ürün de denemek isteyebilirsiniz..

Ne dersiniz?

• BravoUno B kullanıcısına yanıt
    Siteye baktım da herhangi bir kampanya göremedim. Nedir acaba kampanyalı fiyatları? Bir de niye hiç bir kartla anlaşmanız yok hepsine felaket faiz biniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Sn. Tekiz'in uyarısı ile doğru konuya yazıyorum.

Çok karmaşık bir tercih aşamasındayım. Evimde 1s kullanıyorum ve çok memnunum. Xioami konusunda bol bol okuyarak doğru ürünü bulmuştum.

Ancak şimdi biraz daha karmaşık bir talep ile karşı karşıyayım. Bir tanıdığımızın koşullarını yazıyorum;

- 3 katlı ev, 2 katını temizlemek istiyor,
    - Evde internet yok, bağlatma gibi bir niyeti de yok gibi
    - Sulu ve susuz olursa iyi olur,
    - Yüksek bir bütçesi yok,
    - Cihazın peşinde dolaşmak istemiyor, kendisi temizlesin tamam diyor,
    - Evin içerisinde pek bir mobilya yok, üst kat yatak odasında özellikle yatağın altına girsin istiyor,
    - İhtiyaç olunca üst kata, çoğunlukla giriş kata koyarım diyor,
    - Kolay çalışsa, kolay kapansa iyi olur, cihaza eğil bas yapacak durumda değiller, yaş ileri.

Şimdi internet yok yüzden akıllı bir cihaz olamayacak gibi, ama iş görecek cihaz da bulmak zor. Zaman kısıtı da var. Yurt dışından gelmesi beklemek istemiyor.

Ben araştırdığımda malum siteden aşağıdaki cihazları buldum;

Anker Eufy RoboVac 11S - uzaktan kumandalı, herkes kullanabilir gibi geldi bana, şuan 2000 TL kampanya bitecek sanırım 1 saate
    Anker Eufy RoboVac 35C - wifisiz çalışır mı acaba ? 3500 TL - Pahalı ?
    iRobot Roomba 605 - Çok temel işlemler gibi geldi ? HEPA Filtre yok. 1900 TL Düğme ile çalışıyor sadece herhalde ?
    iRobot Roomba 671 - wifisiz çalışır mı acaba ? 3200 TL

Çok teşekkürler.

• arastir kullanıcısına yanıt
    Diğer tarafta da cevap yazdım size ama burada da bilgilendirme için dursun.
    Madem mopsuz istiyorsunuz, iRobot R605 alın. Anker’dan çok daha iyi temizlik yapar, wifi ile ilgisi yok, R671’den wifi ve zaman programlama dışında hiçbir farkı yok.

Saygılarımla

Peki hediye çekini hepsiburada vs diğer sitelerde kullanabiliyor muyuz? Yoksa sadece kendi sitesinde mi geçerli? Öyleyse çok bi yararı olmuyor gibi faizden dolayı

Kampanya için teşekkürler. Teknik bir sorum olacak, Luna 200 de halı algılama özelliği yok değil mi? Bunun yerine no Mope zone seçme özelliği mi var acaba?

Satin alm asamasinda kampanya kodunu giriyorum gecersiz diyor?

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    Evet Luna serisinde halı algılama özelliği yani halı sensörü yok.

Ancak eşik sensörü mevcut, 1 cm üzerindeki eşiklerden geçmesini istemiyorsanız özelliği aktif ediyorsunuz. Bu özelliği halılarda denedik, halıların tüy ve renk çeşitleri nedeniyle pek verimli bulmadık.

Daha önce de belirttim, tekrar belirteyim. Bazı müşterilerimiz paspas işleminde halı sensörünü tercih etse de biz paspas işleminde tam temizlik için halıların kaldırılmasını öneriyoruz. Bizim geleneksel temizlik anlayîşımıza bu daha uygun gibi. Halı kenarlarında, halı altında ve perçek kısmında kalan tozların başka türlü silinmesi pek mümkün değil çünkü..

Halıları kaldıramıyorsanız kenarlarını alta doğru da kıvırabilirsiniz, böylece robot halılarınızın üzerine çıkamaz, dönüşlerde ıslak paspas halıya temas edip ıslatmaz ve kirletmez..

Eğer illa halıları ellemek istemiyorsanız, halıların bulunduğu bölgeyi yasak alan ilan edebilirsiniz, ancak bu pek de pratik değil, halılar yerinden oynarsa tekrar işaretlemek gerekir. Belki de halı olan odalarda ıslak paspas yapmadan yalnızca süpürge yapmak daha mantıklı olabilir..

Tabii bu bir tercih meselesi, halı sensörü olan bir model seçip halılar varken kısmi paspas yaptırmak da isteyebilirsiniz.

Size uyarsa, sorun yok...

Valla süper bir hizmetmiş. Tabiki Neden olmasın, Bunu düşüneceğim.

• hocam bu süpürge neden bu kadar ucuz 1700 civarına geliyor her şey dahil
    https://www.amazon.de/dp/B077HW9XM7/ref=Oct_DLandingS_rdp_891bae62
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Normal fiyat bu, iRobot Roomba 600 serilerinden bir farkı yok ki.

• Aliexpress den son dönemde robot siparişi veren var mı?

Hocam benim yazlık evde heryer halı olduğu için Mop ihtiyacım yok. Ev 115 metre kare. Evde Wi-Fi var.
    Ben irobot almak istesem, en uygun hangi modelini almalıyım

• Haticenurkc H kullanıcısına yanıt
    İRobot bu aralar saçma bir politika güdüyor, en basit modeli ile en gelişmiş serileri arasında bir ara model kalmadı ülkemizde.
    115 m2 R600 serileri tarafından biraz zorlansa da halledilebilir veya yeni ara platform olan E5155 öneririm.
    Ama siz O950’ye alıştınız, R6XX ve E serileri çok basit gelecektir, hemen aynı paraya O900, N95S veya belki Xiaomi Mijia 1S düşünebilirsiniz.
    Saygılarımla

Teşekkür ederim hocam.
    Peki Xiaominin sorunlu bir cihazı vardı bu o model mi?

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.