Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.234.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba
    Halı ve sert zemin dengeli, ne alırsanız uyar buraya.
    S6 en yeni teknoloji, Ozmo 920/950 de. Xiaomi 1C kombo cihaz ama aynı anda süpürme ve silme yapacağı için şüpheliyim, sizi yorabilir.
    Estonya’da fiyatlar daha uygundur tabii ki ama her model olur mu bilemem, gitmeden araştırın derim.
    İyi yolculuklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli fikirleriniz için. En iyisini değil de en f/p olanını diyelim. Shark IQ sanki öyle gibi geldi.
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum açıkçası.
    Kolaylıklar diliyorum.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Bu ek alınan ötv hangi ürünlerden alınıyor?
  • Merhaba bu konuda yeniyim çok baktım ama bir türlü emin olamıyorum bana model önerirmisiniz
    öncelikle evimiz 3+1 100 metrekare
    her odada normal halı var rahat gezer mi sorun çıkar mı koltuk altına girermi diye düşünüyorum.

kronik arızası olmayan
    uzun ömürlü servisi olan parçası bulunan
    bir model önerebilir misiniz bana ? fiyat olarak aşırı abartı pahalı olmadıkça sıkıntı yok

• Hocam 160 m2 ve bol eşya/halı olan bir ev için sadece kuru temizleme yapan ve çekiş gücü yüksek, toz haznesi büyük alternatifli ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khaos kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Xiaomi Mijia 1S sadece kuru temizleme yapan güzel bir modeldir.
    iRobot Roomba 9XX serilerine de bakabilirsiniz, bu aralar indirime girerler.
    saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 18 Kasım 2019; 8:31:11 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Hocam değerli yorumlarınız için

• Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir.

• Merhaba arkadaşlar.
    Ben de bu robot arkadaşlardan almak istiyorum.2 gündür değerli yorumlarınızı okuyorum.Ellerinizden öper 14 aylık kızım var.O yüzden devamlı makine çıkarıp süpürme işlerini yapmak gerekiyor.Malum ne bulsa ağzına atıyor :)
    Yorumlarınızdan yola çıkarak;
    https://tr.gearbest.com/vacuum-cleaners/pp_009487950353.html?wid=1433363
    bu makineyi almaya karar verdim.Acaba doğru bir karar vermiş miyim?Fiyat uygun mu?Black Friday'i beklemeli miyim?
    Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• Tesekkürler

• 2750tl s50 roborock buldum sizce nasıl fiyat ürün sıfır kutusunda

• serkanpes2012 S kullanıcısına yanıt
    Aman dikkat ,2-3 hafta önce malum siteden almak isteyen bir arkadaş dolandırıldı. Get ile yada ürünü almadan ödeme yapmayınız

• Teşekkür ediyorum

• Yok ben elden alıcam. Görmeden almam.

Fiyat olarak uygun 2750 . Elden alıcaksanız sorun olmaz. Kutu acılıs videoları var onları izleyip eksik parca konusunda dikkat edin. S5 içinde, dock , dock pad, makine , silme aparatı , filtre 2 adet , silme bezi 2 adet, su tankının mini musluklarında 4 tane olması gerekli , dock un kablosu cıkıyor hatırladıgım kadarlıyla .

• @Hepsirobot Merak ettiğim bir konu var Xiaomi S50, VIOMI V2 Pro, Xiaomi Mijia 2 benzer emiş güçlerindeler acak s50 60w diğerler ikisi 33 w motor gücüne sahip Xiaomi motor teknolojisinde bir değişikliğe mi gitti daha az güçle daha fazla emiş gücü mü sunuyor yada farklı bir geliştirme mi var ?

• Tüm fotoları istedim.

• Evet,fiyatı zaten o özelliklere sahip bir robot süpürge için inanılmaz..Görselleri de Narwal'ın aynısı.Facede reklam olarak düşmüş sayfama.Teşekkür ediyorum.
    Sorun yok gibi gözüküyor . Güzel cihaz. Sorularınız olursa bende yardımcı olurum bu model için .s55 var bende. Diger sorular için hepsirobot abimiz size yardımcı olur zaten .

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.