Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merak etmeyin asla bekar yaşlanmak değil :) Bekleyin almayın demiyorum kimsenin haddine de değil tam tersi navigasyonsuz 1200-1500 bandında iyi süpüren bir cihazi almayi planlıyorum.
    Çünkü hem fiyat neredeyse 2 katına çıkıyor hem ciddi bir artısı yok hem garanti yok 1. Nesil deki Lds arızalarından sıklıkla bahsediliyor. Sadece f/p değerlendirmesi
    Geldiğimiz noktada gayet iyi prototip dediğim geldigimiz nokta değil genel olarak alınan cihazlar yoksa parayi veren için Ecovacs Shark gayet güzel ürünler var. Biz burada 1.nesil xiaomi 11s roomba 600 serisi vs diye %90 gittiğimiz için o cihazlara söyledim sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetDH5355 -- 13 Kasım 2019; 20:52:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MehmetDH5355 M kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, bekar kalmamak konusunda anlaştıysak gerisi kolay!
    Bu güzide tartışma için tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Bunlar en doğruyu bulmak için şart.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Benim en çok beklediğim mop konusunda gelişmeler.Açıkçası zemin tanıma ve mop konusunda gelişme olsa sonraki tercihim o cihaz olurdu.
  • Narwal’ı bir kenara bırakırsak sanırım Ecovacs sağa sola titreşimli bir mop sistemi üzerinde çalışıyor. Tabii mop konusunda zemine yapılan basınç da önemlidir ama sağa sola titreşimin de ciddi bir ilerleme olacağını düşünüyorum.

Ben şahsen mop kısmının bir bant gibi dönerek mesela iç kısımda temiz su kısmında ıslanıp kirli su kısmında sıkılır gibi bir mekanizma olmasını hayal ederdim.Ayrıca silme işlemi sonlandığında ünite kendini içeri alıp süpürme işlemi başlasın zemini algılayıp halıye geldiğinde.Bilimkurgu gibi ama neden olmasın ilerde.Tabi hacmi büyüdükçe kullanışlılığıda azalma sıkıntısıda söz konusu.
  • @Hepsirobot Bey imkanınız olursa şu robotu da inceleyebilir misiniz. Fiyatı uygun yorumları da güzel duruyor
    https://m-tr.gearbest.com/home-applicances/pp_009546958725.html?wid=1349303

• Iyi akşamlar @hepsirobot bey. Neredeyse tüm sayfaları okudum. 2000e kadar bütçesi olanlara da irobot tavsiye ettiğinizi ve temizliginin daha iyi olduğunu biliyorum. Ancak benim aklımı karistiran anker 35c. Navigasyonunun olması onemli bir olay mı? Evimiz dubleks genis bir ev ama hali orani fazla. Aslinda aklımızda ilife v8s vardi ama sanırım garanti konusunda sıkıntılı. Bu asamada ne tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

• ingilizceci İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Anker 35C’de haritalama navigasyon mu var?
    Yok ki. O fiyat grubu için çok pahalıya kalır o teknoloji.

Eviniz halı ağırlıkta ise neden V8 gibi bir moplu ama fırçasız cihaz tercih ediyorsunuz?

Dublex ve geniş bir evde, planı bilemiyorum tabii ama, haritalama yapan bir robot gerekebilir

saygılarımla

• MehmetDH5355 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Çok duyduğum bir marka değil, zaten kalıp Çin’li fasoncuların standart kalıplarına benziyor, büyük ihtimalle store brand tipi bir ürün.

Epson chip dedikleri jiroskop navigasyondur, eski Roomba rastlantısal navigasyonunun biraz gelişmişi.
    Oda içi gps gibi düşünebilirsiniz.

Diğer özellikleri sıradan ama 2500mAh ve 1800Pa fan varken 150m2 yazmaları komik olmuş.

Çoğu yorum “ne kadar ekmek, o kadar köfte” demiş, bu fiyata beklentinizi düşük tutmalısınız.
    Saygılarımla

• Merhabalar,
    Ortalama 2500 lira gibi bir bütçemiz var. Bu fiyatlara mapping özelliği olan bir model çıkar mı acaba? Yurtdışı seçeneklerine de açığız.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Yurtdışında özellikle bu dönemde Xiaomi, Ecovacs veya başka firmaların haritalama yapan modellerinin fiyatları 500 USd civarına düşer.
    Black friday indirimlerine bakabilirsiniz.

• Merhaba.
    Net 150 m2 yüzölçümünde, fazla halı bulunmayan ve bir köpek arkadaşımızın yaşadığı ev için robot süpürge araştırıyoruz. Su kapasitesi fazla olduğu için viomi v2 düşündük ancak su haznesine yüzey temizleyici koyulabiliyor mu anlayamadım. Eğer böyle bir imkan yoksa biz viledaya devam edeceğimizden boş yere fazla para vermiş olacağız.
    Değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Bazı satış sayfalarında akıllı navigasyon olarak belirtmis de o yüzden o sekilde sordum. Şöyle sorayim uzaktan yönetebilme özelliği 11s den farki midir? Bir de haritalamasi olan en düşük bütçeli robot hangisi biliyor musunuz? 11s almaktamsa roomba 605 ya da 606 almak daha mantıklı o zaman sanırım.

• Ömer81 Ö kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Az miktarda beyaz sirke (dolu hazneye bir tatlı kaşığını geçmeyecek şekilde) veya sabun bazlı parke temizleyici (bir çay kaşığı en fazla) kullanabilirsiniz.

Zeminde kalıntı oluşuyorsa robot mop ile çok bir başarı alamayacağınızı bilmenizi isterim. Ancak günlük kurumamış kirler var ise memnun kalırsınız. Daha iyi bir mop temizliği için iLife A9s bakabilirsiniz, titreşimli mop özelliği ile zemini daha iyi temizlemektedir.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 14 Kasım 2019; 9:52:20 >
  • ingilizceci İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Haritalama yapan cihazların fiyatları da her geçen gün düşüyor ama sanırım piyasadaki en düşük fiyatlı ürün şu an için birinci seri Xiaomi Mi, yine de fiyatları yakından takip eden forum üyeleri daha iyi bilirler bu konuyu.

R6XX serilerini navigasyonu için alıyorsanız bilin ki onların sistemleri de 11S veya 35Cden farklı değil, ama daha iyi temizlik yaptıkları kesin. iRobot Roomba modellerinde Vslam haritalama yapan navigasyon R9XX serileri ile başlar.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 14 Kasım 2019; 11:10:22 >
  • Merhaba,

11.11 indirim gününde Ecovacs aşağıdaki satışları yapmış dünya genelinde:

ilk 10 dakikada 14.5 milyon USD
    ilk 87 dakikada 43.5 milyon USD
    24 saatte toplam 113 milyon USD

Dünya genelindeki satışları geçen seneye göre %18 artmış.
    Black Friday için başka kampanyalar hazırlıyorlarmış, yurtdışından ürün almak isteyen arkadaşlara duyurayım.
  • İstanbul Bilişimden 2180 tl ye A9S modeli aldım. Bence yurt dışı vergi bekleme zahmetine katlanmak yerine A9S güzel bir tercih olabilir...

• Bunu ben de yazmıştım ancak bir çok forum üyesi İstanbul Bilişimin sıkıntılı olduğunu , batma ihtimali olduğunu, ürünleri, teslim etmediğini vs. yazmıştı, siz ürününüzü teslim aldınız mı? Almadı iseniz aldığınızda yazarsanız bir çok kişinin aklındaki şüpheyi gidermiş olursunuz. Teşekkürler.
  • Teslim aldım ben hattta su an kullanıyorum. Gayet hoş bir ürün

• Mapping de kaliteli

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.