Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
28 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar alışveriş yaparken dikkat edin. Ürününüz ulaşmazsa para iadesi almak oldukça zorlaşmış. Yok kargonuz takipsiz yok nakliye sigortası almadınız o yüzden para iadesi yapamayız filan diyorlar. Yada 1-2 $ para iadesi yapmayı öneriyorlar. Benim 2-3 tane siparişim gelmedi ve paralarını geri alamadım. Zaten bence GearBest in eski indirim kampanyaları kalmadı. Amazon, banggood indirimlerini takip etmek bence daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufbeler -- 23 Eylül 2018; 9:55:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Öyle bir bağlantım maalesef yok, bu sebeple de yardımcı olamıyorum :(
  • DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargo şirketine göre değişiklik göstermektedir. Sepet sonrasındaki sayfadan teslimat tarih aralığını öğrenebilirsiniz.
  • trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürün linkini alabilir miyim?
  • KeShhh® kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gümrük bu konuda maalesef tamamen şans işi.. kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değil.
  • woozer kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlerleyen günlerde olma ihtimali yüksek.
  • Chuwi lapbook se alan/alacak arkadaşlar için bir kez daha paylaşayım incelememi izninizlehttps://www.youtube.com/watch?v=gogFplBmTkg
  • Merhaba berkan bey, siteden birkac sey almayi planliyorum da, su kargo yukunu azaltmanin bir yontemi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    hybrid pro hd kulaklık
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

Hocam Fransadan ürün gönderen veya gidip geleniniz varsa receteyi raporu vereceğiz bizim ülkeye girişte gümrük te gösterecek o kadar. Arada taşıma ücretsinizi vergisini vs alırsınız tabikide.

Daha önce Fransaya giden birine bu şekilde 20 kutu getirttirmiştik. ilacın tam adı colchicine opacalcium 1 mg
    geçmiş olsun fmfli gardaşım. facebook grubundakilerle bağlantıya geçtinmi? yardımcı olabilecek birileri vardır.
  • Merhaba,

Bildiğim bir yöntem yok maalesef :(
  • Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkür ederiz
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    132 adet üründen oluşan listeye ekledim, hayırlısı olsun
    geçen yıl bende ucuz olan kulaklığı almıştım şimdi pişmanım hybrıdı almadıgıma..11.11 den alacagız artık..
  • reko kullanıcısına yanıt
    İnşallah
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    Herkes sgk nın veya eczacılar birliğinin yurtdışından ilaç getirmesini bekliyor

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Allah hepinizin yardımcısı olsun.

Bir şeye derman bulamamak çok kötü bir durum,
    Bulunduğunu bilip, ona ulaşamamak.. daha da kötü bir durum.
  • Merhaba,
    GearBest sitesinden Syma x8hg markalı drone sipariş ettim. Dronenin Türkiye'ye girdikten sonraki izlemiş olduğu kargo güzergahı fotoğrafta yer almaktadır. Benim adresim Antalya/Alanya, yalnız kargo Ankara Çayyolu'nda teslim edilmiş gözükmekte. Surdışı transfer Merkezi ve Şaşmaz transfer merkezi'nin yurtiçi kargo'ya ait olduğunu öğrendim. Müşteri hizmetleri, Alanya şube ve Çayyolu şube ile görüşmeler sağladım, yalnız herhangi bir bilgi alamadım. Gönderi kodu TR15370257173120 'dir. Takibini Türkiye'de herhangi bir kargo firmasından sağlayamıyorum. Yapmam gerekenler için yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    | Gearbest Türkiye |

• Kz zs6 ya indirim ne zaman gelir ? Bir ara almıştım kaybettim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://m.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_495562.html?wid=1433363&lkid=11004390

Mjx te 80Usd yazıyor ama ürün linkinde fiyat yüksek

• 
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.