Şimdi Ara

Roborock S5 Max Robot Süpürge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sıfır, Açılmamış kutuda, 2 yıl Türkiye Garantili, faturalı üründür. Aliex, banggood vb yurtdışından getirtilen garanti problemi çıkabilecek bir ürün değildir.

Ürün özelliklerine değinmiyorum, bu ilanı okuyorsanız zaten S6 modelinden (Su tank haznesi, vakum fazlası, çalışma süresi gibi konularda) iyi ve ucuz, halıda yoğun çalışmada motor yakabilen s5 modelinden de daha iyi olduğunu biliyorsunuzdur.

Ürün manisadan veya izmirden elden teslim edilebilir, farklı şehirlerde iseniz havale sonrası ürünü kargolarım, çekinen var ise bir tanıdığını yönlendirsin görüşelim göstereyim teslim edeyim sıkıntı değil. Takas düşünmüyorum. Pazarlık payı cüzi. Neden satıyorum? Dolar kuru patlamadan önce ön sipariş ile daha uyguna aldım, (fatura yeni kesilecek (Kesildi 22.05) şimdi piyasa fiyatının biraz altına satıyorum. Hayırlı forumlar.

Fiyat : 6450

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senol_1234 -- 28 Mayıs 2020; 13:1:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Şehir manisa izmir arkadaşlar adana olarak etiket vermişim :) 6250 ye de fiyat kırdım sağolsun anlaşıp vazgeçen bi arkadas sayesinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.