Şimdi Ara

robocraft

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • robocraft a merak saldım ama kasması filan dert.

elinde tier 10 seviyesinde güzel bir hesabı olan var ise verebilir mi?
    eger satmak isterse de makul bir fiyata alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuverti

robocraft a merak saldım ama kasması filan dert.

Kasmasi zevkli oyun oldugundan aslinda dert degil. Hem direk tier10 olunca kabak gibi ortada kalican. Nasil robot yapilir, neye karsi nasil hareket edilir bilmeden oyle ortada gezip patlayip durucan
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafeshan

quote:

robocraft a merak saldım ama kasması filan dert.

Kasmasi zevkli oyun oldugundan aslinda dert degil. Hem direk tier10 olunca kabak gibi ortada kalican. Nasil robot yapilir, neye karsi nasil hareket edilir bilmeden oyle ortada gezip patlayip durucan

T9 oldum bile konuya cevap gelene kadar 😂
    Varsa oynayanlar eklesin ofk026

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben t8 im. ama kisa suruyor tier atlamak. Ust tier silah kullanan uyuzlardan gina geldi artik. anlamiyorum ne diye alt tierde oynuolar
  • quote:

ben t8 im. ama kisa suruyor tier atlamak. Ust tier silah kullanan uyuzlardan gina geldi artik. anlamiyorum ne diye alt tierde oynuolar

Acilmamis ozellikleri acmak icindir.

• quote:

Alt tier parcalari acmak isin oldugunu sanmiyorum. Tier 10 hatta mega oldun alt tierdekileri, isine yarayanlari acmis olman lazim zaten kasana kadar. Para icin desek, ust tier kat kat fazla para kazandiriyor. Level kasmak desen, onun da en kolayi medic oynamak. Ama sirf cinslik olsun diye bit kadar gemiye koca silahi koyup alt tierde avlaniyor adamlar.
  • quote:

quote:

Alt tier parcalari acmak isin oldugunu sanmiyorum. Tier 10 hatta mega oldun alt tierdekileri, isine yarayanlari acmis olman lazim zaten kasana kadar. Para icin desek, ust tier kat kat fazla para kazandiriyor. Level kasmak desen, onun da en kolayi medic oynamak. Ama sirf cinslik olsun diye bit kadar gemiye koca silahi koyup alt tierde avlaniyor adamlar.

Mesela benim alt tierde acilmamislar var tamamlamak ici dusuyorum. Zorunluluktan.

Ama cindlik olsun diyede yapan elbette vardir

• benim tx-1 hesabım var alt levele güçlü silahla girince hem milleti iyi gebertiyosun hem de günlük bonusda daha iyi para alıyosun ayrıca hep t-10 tx-1 kapışınca insan sıkılıyo farklılık oluyo
  • bu videoda tesla canavarı nasıl yapılır bunu gösteriyoror markette buna benzer var ama bunun gibi güçlü olanı yok sizden ricam abone ol kısmınıda tıklamanızdır.https://www.youtube.com/watch?v=5YImzNqQBik
  • Yok mu oynayan

ekle:modifci
  • Merhaba arkadaşlar, beraber girmek ve organize olabilmek için discord kanalı açtım. Herkesi beklerim.
    Konunun linki:https://forum.donanimhaber.com/robocraft-discord-kanali--128644193#128644193

Kanalın linki:https://discord.gg/jqA6ysG
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.