Şimdi Ara

RK3066 Chipsetli Android MiniPc Ana Konu ve Teknik Destek (UG802-MK808) (182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.387
Cevap
49
Favori
211.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratzilla

quote:

Orijinalden alıntı: wolf16
    tamam 2 ürün 75 euroyu geçiyor ama paketler ve isimler farklı yinede vergi alırlarmı ? aynı karttan ödeme yapıldığı içinmi yoksa?

Ayrı paket ve ayrı isim ise sizin kart extresi göstermenize bile lüzum yok. Paketler tek başına 75 euroyu geçmiyor değil mi?
    En fazla, ürünlerin ayrı ayrı fiyatlarının yazdığı sayfayı çıktı alın. Kanıt niteliğinde. Alternatif olarak farklı isimlere ise, siteden çıktı alın order no invoice vs vs.

peki almasan geri gitmesini istesem geekbuyıng gerı alırmı acaba nasıl bir yol izliyor bu site? almayı düşünmüyorum çünkü ama geekbuying ne yapar boyle bi durumda bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf16 -- 24 Mart 2013; 0:20:50 >
  • quote:

quote:

quote:

tamam 2 ürün 75 euroyu geçiyor ama paketler ve isimler farklı yinede vergi alırlarmı ? aynı karttan ödeme yapıldığı içinmi yoksa?

Ayrı paket ve ayrı isim ise sizin kart extresi göstermenize bile lüzum yok. Paketler tek başına 75 euroyu geçmiyor değil mi?
    En fazla, ürünlerin ayrı ayrı fiyatlarının yazdığı sayfayı çıktı alın. Kanıt niteliğinde. Alternatif olarak farklı isimlere ise, siteden çıktı alın order no invoice vs vs.

peki almasan geri gitmesini istesem geekbuyıng gerı alırmı acaba nasıl bir yol izliyor bu site? almayı düşünmüyorum çünkü ama geekbuying ne yapar boyle bi durumda bilmiyorum..

Iade isi biraz daha zahmetli. Onceden haber vermeniz ve refund istemeniz lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Iade isi biraz daha zahmetli. Onceden haber vermeniz ve refund istemeniz lazim.

panik yapmana gerek yok ödicen para 20 tl civarında hemen ödeyip alabiliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Malı iade etmek isteyen ben değilim, niye panik yapayım?
    20 tl dediğin geri postalama ücreti. Paranızı hemen geri iade etmiyorlar, iade isteklerini genelde bilerek geciktirirler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Malı iade etmek isteyen ben değilim, niye panik yapayım?
    20 tl dediğin geri postalama ücreti. Paranızı hemen geri iade etmiyorlar, iade isteklerini genelde bilerek geciktirirler.

Panik olma diye Ben sana demedim mesajı ilk atan arkadaş için söyledim. Senin yazdıklarını takip eder diye senin mesajının altına ekledim.
    20 lira masraf derken vergi alırlar demek istemiştim. Memur sen'den aşağı yukarı 20 lira vergi ister parayı ödersin gümrükten malı çekersin

• arkadaşlar ,

en son cıkan fw ile mk808 lere usb bluetooth destegı geldı ve cok cok hızlandıgı soylenmıstı denıyebıldınız mı acaba.. bızım evde badan boya işleri oldugundan bakamıyorum bu aralar
  • Arkadaşlar xbmc kendi sayfasında android versiyonunu duyurmuş, indirilebiliyor.
    Ben tablete yükledim ayrıca ses çıkışında pass through özelliğide var.Sanırım ses sistemine bu şekilde aktarım yaparak dts ses çözümü yapılabilir.
    deneyip sonuçları buraya yazabilir misiniz?
  • ustalar , takip kodunda ptt de bunlar yazıyor. anlamı nedir.
    NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
    05/03/13 09:00 2013-03-05 09:00:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
    21/03/13 05:42 2013-03-21 05:42:00 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
    22/03/13 13:24 2013-03-22 13:24:43 Send item to customs (Inb) Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) TÜRKIYE

YURT İÇİ GÖNDERİ SORGULAMASI
    (DOMESTIC REGISTERED MAIL TRACKING)

CEVAP
    Barkod No : RA056438061CN Detay :
    Kabul Yeri : Ücret : 0.00 TL.
    Varış Yeri : Değer Ücreti : 0.00 TL.
    Kabul Tarihi : 00/00/0000 Ödeme Şartı : 0.00 TL.
    Ağırlık : 0 Gr. Ödeme Tipi :
    Gönderen : Alıcı :
    Ek Hizmet :
    SN İŞLEM / YER
    BİLGİ GİRİŞ TARİHİ
    1. Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 22/03/2013 13:24:43
    2. Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 22/03/2013 13:24:43
    3. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 22/03/2013 13:37:27
    4. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)22/03/2013 20:42:03
  • Arkadaşlar genelde ilgilenenler bu konuya girdiği için buraya yazıyorum.
    Elimdeki iki adet android stick'i HTPC toplayacağım için satıyorum.

Fiyatları revize ettim.

Uhost 2
    http://www.squidoo.com/uhost2-probox2-android-mini-pc-review
    Uhost 2 incelemesi de yukarda. Benim aldığım pakete umouse 2 dahil değil.
    Cihazın üzerinde güç için kullanılan mini USB haricinde ek olarak 2 adet standart USB portu var.
    Bluetooth özelliği var.
    Genel olarak işleyişi hızı herşeyiyle mükemmel. 1080P'iyi stretch etmeden direk oynatıyor.
    İlgilenen olursa fiyatı 135 TL.
    Cihazın üreticisi smallart yazılım desteği konusunda çok iyi.
    En son JB güncellemesi çıktı. Ben henüz kurmadım.
    Revize fiyat 105 TL

Deneme ve torrent indirme amaçlı aldığım uhost1a'yı kutu içeriğiyle satıyorum.
    Cihaz gelir gelmez üstüne en son stabil rom'unu kurdum.
    2 gün kullandım. Sipariş verdiğim Uhost2 gelince boşa çıktı.
    Cihazın detaylı incelemesinehttp://www.squidoo.com/uhost-android-mini-pc-review adresinden ulaşabilirsiniz.
    Pakete umouse dahil değil.
    Kar eklemeden geekbuying'den bana gelişi (posta ve sigorta parası dahil) 65 TL'dir. Kenarda duracağına aynı fiyata satıyorum.
    Bilmeyenler için cihazın teknik specleri MK802 ile aynı ama ısınma ve wifi açısından daha iyi bir cihaz.
    Revize fiyat 50 TL

Her iki cihazı da İstanbul içi şişli, şişhane'den elden teslim edebilirim.
    Diğer iller için kargo masrafı alıcıya aittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebube -- 25 Mart 2013; 11:11:57 >
  • Çinli arkadaşlarımız iyice coşmuşlar..Artık mini HTPC kasaları satmaya başlamışlar..Özellikleri fiyatına göre güzel bence.

http://www.aliexpress.com/item/IN-N18D-2G-RAM-16G-SSD-or-80G-HDD-with-Intel-D525-1-8Ghz-Dual-Core/789330675.html

İşlemci: Intel D525 1.8Ghz Dual Core
    Ram: 2GB DDR3 SODIMM 1066/1333
    Hard Disk: 16G SSD/80G HDD
    Graphic Chipset:Intel NM10 Express Chipset/GMA 3150
    Nic: Gigabyte Integrated Lan
    I/O:
    2*PS/2
    1*COM
    1*LPT
    1*VGA
    4*USB
    1*LAN
    Audio line in/Out
    Operating System: XP, WIN.7,Ultimate, Linux Optional (Default is Win. 7, if customer need other OS, leave us message)
    Support PXE/RPL network boot;
    Size:19*6*21.5CM
    Weight:2.5KGS
    Power Consumption: Less than 30W
  • !NEW! MK808 Hybryd FW V2.1.3 !NEW!(22.03.2013) deniyen oldu mu ???

http://www.armtvtech.com/armtvtechforum/viewtopic.php?f=13&t=858

changelog:
    V2.1.3
    -new ver. 480p (fast as hell;p for thous that dont need hd)
    -setup wizard at startup disabled
    -bluetooth enanabled in settings
    -more space on launcher screen
    -gameloft fix
    -partial bluetooth dongle suport (some times work, some times not)
    -cifs auto mount on startup (edit /system/etc/install-recovery.sh and put there your server ip, username, etc. change permisions to rwx --- ---)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerxxx

Takip sayfasında aynı satırda İST.ULUSLARARASI PİM 2 kere yazıyorsa gümrüğe takıldığı ile ilgili bir bilgi paylaşılmıştır. Sizinki de bu duruma uyuyor, Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM). Size bu durumu bildirir bir yazı gelir postacı ile birlikte. Ödeme ispatınızla birlikte posta gümrüğüne giderek ürünü alabilirsiniz. Aldığınız şey 75 euro üzeri değilse gümrük vergisi ödemeden 5 TL altında bir ödeme ile gümrüksüz alırsınız. Miktar 75 euro üzeri ise AB üyesi ülkelerde %18 diğer ülkelerde %20 vergi ile gümrük mevzuatına aykırı olmayan ürünleri alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerxxx
    4. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)22/03/2013 20:42:03

Torbaya eklendi ise gümrük işlemleri bitmiş artık dağıtıma gönderilmiş demektir.

mehmet can
  • arkadaşlar boş verin şu gumruk takip işlerini .. cihazın eğrisinden doğrusundan konusalım.. yenı cıkan uygulamalardan fw den vs..vs takip işleri geriyorsa özelden paylaşın... ne gerek var urunun nerden oldugunu burdaki tüm insanlara duyurmaya... zamanda bizlerde yapmışızdır bu tur hatalar ama ne biliyim bır kac gundur urun cıkmıs ıstanbuldaymıs gumrugu gecmıs mevzuları dolanıyor... ıstenırse gumruk durumları veya kargo takip ile ilgili formda bır sayfa acalım orda konusalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

!NEW! MK808 Hybryd FW V2.1.3 !NEW!(22.03.2013) deniyen oldu mu ???

http://www.armtvtech.com/armtvtechforum/viewtopic.php?f=13&t=858

changelog:
    V2.1.3
    -new ver. 480p (fast as hell;p for thous that dont need hd)
    -setup wizard at startup disabled
    -bluetooth enanabled in settings
    -more space on launcher screen
    -gameloft fix
    -partial bluetooth dongle suport (some times work, some times not)
    -cifs auto mount on startup (edit /system/etc/install-recovery.sh and put there your server ip, username, etc. change permisions to rwx --- ---)

cmts kurdum bir sıkıntı yok henüz xbmc denemedim ama Archos video player ile donanım hızlandırma çalışıyor sorunsuz ...

• Çin'den arkadaşım için getirdiğim UG007 yi satıyorum. Kendisi beni beklemeyip kendine bir media player almış. Bu sebepten cihaz boşa çıktı. Çin'den aldığım fiyat olan 90 TL ye satıyorum. Yanında OTG kablosu ve adaptörü de vardır. Yalnız kutusu yok. Kutular çok havale yaptığı için bavula koymuyorum. İlgilenenler PM atsınlar lütfen. İzmir'de elden teslim edebilirim. İzmir dışına -alıcı ödemeli- kargolayabilirim.
  • Bence pek bir özelliği yok, o yüzden yüklemedim. Finless Android 4.2 üzerinde çalışıyor, onu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Çinli arkadaşlarımız iyice coşmuşlar..Artık mini HTPC kasaları satmaya başlamışlar..Özellikleri fiyatına göre güzel bence.

http://www.aliexpress.com/item/IN-N18D-2G-RAM-16G-SSD-or-80G-HDD-with-Intel-D525-1-8Ghz-Dual-Core/789330675.html

I/O:
    2*PS/2
    1*COM
    1*LPT
    1*VGA
    4*USB
    1*LAN
    Audio line in/Out
    Operating System: XP, WIN.7,Ultimate, Linux Optional (Default is Win. 7, if customer need other OS, leave us message)

HDMI yok bunda.
  • quote:

quote:

Çinli arkadaşlarımız iyice coşmuşlar..Artık mini HTPC kasaları satmaya başlamışlar..Özellikleri fiyatına göre güzel bence.

I/O:
    2*PS/2
    1*COM
    1*LPT
    1*VGA
    4*USB
    1*LAN
    Audio line in/Out

HDMI yok bunda.

o zaman bu cıhaza bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ap58

quote:

quote:

I/O:
    2*PS/2
    1*COM
    1*LPT
    1*VGA
    4*USB
    1*LAN
    Audio line in/Out

HDMI yok bunda.

o zaman bu cıhaza bak

Anlamak istemiyorsunuz galiba, bunlar htpc cihazlar değiller. İlk çıkan netbook lar ile aynı sistemi kullanıyor. GMA 3150 de max çözünürlük 1360x768 dir, HDMI yok bunda.
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.