Şimdi Ara

Riven Jungle Rehberi (by Br00klyn28) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: e1

forum ne kadar düşmüş la plat 5 adam rehber hazırlıyor gold silverlarda güzel rehber diyor l0l

• eline sağlık bu dh çilingirlerini bosver sen. ezbere oyun oynasinlar bi gram ilerleyemezler bu kafayla yerinde sayar çoğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

Herkese merhabalar, şimdi size riven jungle'ın inceliklerini öğreten bir hazırlayacağım.Umarım keyif alırsınız.

Riven Jungle Rehberi (by Br00klyn28)

(özellikle bu splashı koydum çünkü bence en hoş hali buydu )

Öncelikle lcs'te alliance ormancısı shook'un sıkça pckediği bir pick olan riven jungle dan bazı kareşer östermek istiyorum sizlere.

________

Pasif:Riven'ın yetenekleri kılıcını yükleyerek, normal saldırlarının fazladan fiziksel hasar vermesini sağlar. Riven'ın kılıcı üç kereye kadar yüklenebilir ve her saldırıda bir yük harcar.

Q:Riven bir dizi saldırıya geçer. Bu yetenek kısa süre içinde üç kez aktifleştirilebilir ve üçüncü darbe, yakındaki rakipleri geri savurur.
    Her bir aa dan sonra kullanarak aa'nızı resetleyebilrisiniz.
    3.q ile İNCE yerlerden ve kulelerin üstünden zıplayabilrisiniz, ayrıca 1.55e kadar beklerken bu skill ile canınız hiç sıkılmadan orman duvarlarından geçerek vakit harcayabilirsiniz

W:Riven bir Ki Patlaması yaratarak, yakınındaki rakiplerin hasar alıp sersemlemelerine neden olur.
    E den hemmen sonra w basarsanız kayarak stun atarsınız ve zaman kazanırsınız

E:Riven kısa bir mesafe ileri sıçrayarak, gelen hasarı engeller.

R:Riven yadigâr silahını enerjiyle yükler ve Saldırı Gücü ile Menzil kazanır. Ayrıca, bu süre boyunca güçlü bir menzilli saldırı olan Rüzgâr Darbesi'ni bir defaya mahsus olarak kullanabilir.
    EKSİK CAN DEĞERİNE GÖRE hasar verir, yani az canlı rakip=daha çok damage

________

Rünler ve Kabiliyetler

_________

Orman Yolu:

Klasik jungle route dışında belirtmek istediğim 2 unsur var, 1.si mutlaka bot lane inizin olduğu buff tan başlayın.hard leash siz, buff kesersiniz kesmesine ama, sonrasında çok acı çekersiniz.2.si 3 olduktan sonra lanelerinizden yararlanmaya bakın.Gank atın veya gizlice lane xp si çalın.

_________

Build - Skill Order:

2.skill e vermeyin demeyeceğim, az önce ocelote'un streaminde 2. e verdiğini gördüm ama,ben w tercih ediyorum, hem 1 saldırıyı durduruyorsunuz hemde dmg vuruyorsunuz.Oysa e ile sadece 1 saldırıyı durdurursunuz.

Başlangıç:
    />
    />
    (4)
    />

İlk basede:
    2 adet
    />
    ve
    />
    ve 3 adet
    />

Lee Sin'de olduğu gibi spirit stone tamamlamak yerine 2 uzun kılıç ve bot almak sizi daha efektif gank atan ve orman temizlemenizi hızlandıran bir konuma sokuyor.Ancak riven'ın genel dezavantajı olan sustain'i base de 3 pot alarak karşılamak durumunda kalıyoruz

6 civarı ve base gittiğimizde:
    />
    />
    />
    />
    />

Oyunun bu aşamasında aldığımız kertenkele bize gerekli gücü verecek.Tek pot veya 2 pot taşımak yeterli.Burda benim altını çizmek istediğim şey, takım için görüş sağlamak.Pembe toteminizi eğer gerideyseniz veya ormanda güçlü bir isim varsa kendi kırmızınızın önüne, eğer öndeyseniz ve karşı jungle teke tekte sizinle baş edemeyecek biriyse KARŞI KIRMIZININ ARKASINDAKİ OTUN UCUNA koyabilirsiniz.

Mid Game:
    />
    veya
    />
    veya
    />
    veya
    />

Tamamen sizin oyunu okuma kabiliyetlerinize kalmış.Karşıdaki orianna nın topu tek atıyorsa hexdrinker, vayne gelene geçene patlatıyorsa (warden's mail)(muhtemelen yine kaybedersiniz fed vayne varsa ama) karşısı defansif açıdan güçleniyorsa brutalizer, sizin daha çok burste ihtiyacınız varsa (ki bu seçenekte iseniz muhtemelen oyunu kazanmaya doğru ilerliyorsunuz
    tiamat alabilrisiniz

Full Build Seçenekleri:

Veda:

Son resime gelecek tepkilere cevap vereyim, muhtemelen yerli boxboxlarımız kızacak çünkü Riven almış 2 oyun atmış hemen rehber yazmış moduna girmeyin.Siz şuan sırf o sırada oyunda olmadığınızdan alamadığınız cs riven satılırken ben soloq da riven oynuyordum.

bonus:Rehberin bir yerine sübliminal mesaj ekledim belki biri bulur

"gizlice lane xp si çalın." msjın alınmıştır

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.