Şimdi Ara

Rival 700' ümü Rival 600 ile Takas Etmeli Miyim Sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, elimde garantisiz 1.5 yıllık bir Rival 700 bulunuyor ve bir arkadaş 1.5 yıl garantili kutu içeriği tam olan Rival 600' ünü takas etmek istiyor benimle. Açıkçası oldukça arada kaldım, artıları eksileriyle:

Rival 600' ün tuş basım ömrü 60 milyon tıklamayken Rival 700' ün 30 milyon.

Rival 600' ün 1.5 yıl garantisi var ama bendeki Rival 700' ün garantisi yok.

Rival 700 OLED panele sahip ve bu panel ile neredeyse tüm ihtiyacım olabilecek ayarlamaları yapabiliyorum ama Rival 600 için PC yazılımı şart.

Rival 600' ü deneme fırsatım olmadı fakat kıvrımlarıyla vs. Rival 700' den bir tık rahat olur gibi görünüyor tabii denemediğim için tahminen yorum yapıyorum.

Ağırlık konusu pek önemsediğim bir şey değil, çift sensör olayı da pek önemsediğim bir şey değil. 60 milyon tıklama garantisi + 1.5 yıl garanti kulağa hoş geliyor ama OLED panelin rahatlığına alışınca da onun olmayışı üzüyor. Bir türlü ne yapsam bilemediğimden buraya konu açmak istedim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşünme bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrebasaran1 kullanıcısına yanıt
    Düşünmeden takas mı edeyim yoksa Rival 700 ile devam mı edeyim hocam?

• Düşünmeden takas edin. Tabii biraz daha uzun rival 600 ve daha dar. Ona dikkat ederseniz iyi olur hocam. Yüksek ihtimalle o yüzden takaslıyordur.

Hocam sağ ön tarafındaki kauçuk pad yerinden çıkmış ben de o yüzden çok arada kaldım. Rival 700' den de oldukça memnunum doğrusu

• Memnunsanız kesinlikle değiştirmeyin. Ama rival 600 donanımsal olarak daha iyi.

Alıştım ve çok rahat doğrusu. Rival 600' ün avuç içi biraz aşağıda o sorun sadece. Sağ ön tarafındaki kauçuk padin çıkmış olması büyük sorun. Satmaya kalksam elden çıkmaz diye düşündüğümden takas etmeyeceğim galiba.

• Bende de Rival 600 var. Rival 700ü bırakıp aldım. Büyük olmasa ezer geçer.

Galiba kocaman bir elim olduğundan rahat ediyorum Rival 700 ile :D

• Hocam el büyükse takasla gitsin Rival 600 büyük eller için en iyi mouse.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.