Şimdi Ara

RisingForce Rehberi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
25.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melihkhan

ya siz de sık sık dc oluyormusunuz yoksa sadece bende mi böyle cok sıkıyor bu dcler:S

Alıntıları Göster
    dün 27 kere dc oldum saydım hiç bıkmadan ve yine bıkmadan tekrar tekrar oyuna girdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihkhan

ya siz de sık sık dc oluyormusunuz yoksa sadece bende mi böyle cok sıkıyor bu dcler:S

Alıntıları Göster
    dün 27 kere dc oldum saydım hiç bıkmadan ve yine bıkmadan tekrar tekrar oyuna girdim... class açtırmaya giderken hq dan mastera sadece 7 kere dc oldum yani siz düşünün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkhail

dün 27 kere dc oldum saydım hiç bıkmadan ve yine bıkmadan tekrar tekrar oyuna girdim... class açtırmaya giderken hq dan mastera sadece 7 kere dc oldum yani siz düşünün...

Alıntıları Göster
    dc'yi önlemek için wasd veya mouse ile basılı tutup yönetmeyin adamınızı... mousela tek tık yaparak ilerletin. Bende işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkyerguney

dc'yi önlemek için wasd veya mouse ile basılı tutup yönetmeyin adamınızı... mousela tek tık yaparak ilerletin. Bende işe yarıyor.

Alıntıları Göster
    SErverlar birleştirildiğinden beri sa dece 1 kere dc ladım (demin) düzeldiği için zaten tekrar oyuna döndüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

SErverlar birleştirildiğinden beri sa dece 1 kere dc ladım (demin) düzeldiği için zaten tekrar oyuna döndüm :)

Alıntıları Göster
    ben bu oyunu fileplanettan indirdim ve kurdum. launcherdan tıkladığım zaman connecting to launcher server diyo ve bi kaç saniye sonra yok oluyor ve oyun falan açılmıyor. oyunu nerden indirmem daha sağlıklı veya bu sorunla karşılaşıp çözmüş olan birisi var mı?

Antalya'da bu oyunu şuan oynayan varsa bana setup cd si vermesi mümkün olabilir mi? gerçekten yardımınıza ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanguclu84

ben bu oyunu fileplanettan indirdim ve kurdum. launcherdan tıkladığım zaman connecting to launcher server diyo ve bi kaç saniye sonra yok oluyor ve oyun falan açılmıyor. oyunu nerden indirmem daha sağlıklı veya bu sorunla karşılaşıp çözmüş olan birisi var mı?

Antalya'da bu oyunu şuan oynayan varsa bana setup cd si vermesi mümkün olabilir mi? gerçekten yardımınıza ihtiyacım var

Alıntıları Göster
    durumum bu kadar vahim mi ya :( nolur bi yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanguclu84

durumum bu kadar vahim mi ya :( nolur bi yardımcı olun

Alıntıları Göster
    playrf.com dan indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wade

playrf.com dan indir

Alıntıları Göster
    Ya beyler ar olmaktan canım sıkıldı bende bi xclas cora sumonner açtım ilk clasım rangerdi 30 da summoner seçtim ama şimdi hacate mi ne onu ilk aldıktan sonra güzelce kullanıyodum ama 3-4 kez kullandıktan sonra daha kullanamıyorum şu hatayı alıyorum:

Unable to use Animus reaver due to a low summon skill
    ,

nedir bu bi aralar gene aynı hatayı alıyodum cora kullananlar biliyordur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: avzon

Ya beyler ar olmaktan canım sıkıldı bende bi xclas cora sumonner açtım ilk clasım rangerdi 30 da summoner seçtim ama şimdi hacate mi ne onu ilk aldıktan sonra güzelce kullanıyodum ama 3-4 kez kullandıktan sonra daha kullanamıyorum şu hatayı alıyorum:

,

nedir bu bi aralar gene aynı hatayı alıyodum cora kullananlar biliyordur sanırım

Alıntıları Göster
    Herkese merhaba.Oyunu indirdim fakat 1378 adet update dosyası yüklemekte.Bunun en azından bir manuel patch i var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga.

Herkese merhaba.Oyunu indirdim fakat 1378 adet update dosyası yüklemekte.Bunun en azından bir manuel patch i var mı ?

Alıntıları Göster
    manuel patch büyük ihtimalle vardır hangi serverdan indirdiğine bağlı, denediğim tüm prevate serverlarda vardı 1000 küsür update isteyen hiç olmadı (orjinal server hariç)
  • quote:

manuel patch büyük ihtimalle vardır hangi serverdan indirdiğine bağlı, denediğim tüm prevate serverlarda vardı 1000 küsür update isteyen hiç olmadı (orjinal server hariç)

Alıntıları Göster
    www.playrf.com dan 4 part halinde indirdim.Sanırım offical versiyonu.
  • quote:

,

beyler biri sorumu cevaplayabilirmi lütfen şu animus canımı sıkmaya başladı
  • quote:

quote:

,

Acaba sende oyunuwww.playrf.com dan mı indirdin.Hala çözemedim de şu patch olayını.Soruya soruyla karşılık veriyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga. -- 14 Eylül 2009; 20:45:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga.

quote:

quote:

,

Acaba sende oyunuwww.playrf.com dan mı indirdin.Hala çözemedim de şu patch olayını.Soruya soruyla karşılık veriyorum ama

Alıntıları Göster
    yok ben equilibriumgaming da oynuyorum

• quote:

yok ben equilibriumgaming da oynuyorum

Alıntıları Göster
    ya server lara gecis nasl oluyor. bu playrf den full client indirip lineage2 deki gibi serverlarn patch larınımı atacaz nasl yapacaz bi anlatrmsnz
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender000

kardeş bankayı bulamadım oyunda ismi ne?

Alıntıları Göster
    hangi oyunu oynuyorsunuz hangi serverde ve ırkta acc niz bende kurayım mau patlatırız ve nicklerinizide alayım plss
  • http://www.playrf.com orjinalmi ?

codemaster'in RF tamamenmi kapandi ?

Rehber cok güzel olmuş eline saglık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WE neED -- 9 Ekim 2009; 16:30:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenciboy

http://www.playrf.com orjinalmi ?

codemaster'in RF tamamenmi kapandi ?

Rehber cok güzel olmuş eline saglık

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

Bunu daha önce yapmayı düşündük ancak hepsi bir arada olunca her şeyle ilgili sorular burda toplanıcak.Ptler,classlar vs. ,üzerinde fazla durulan konular ayrı olursa yardımlaşma daha rahat oluyor.Zaten bölümüde bu yüzden açtırdık.Her soru tek başlık altına yazılınca ara sayfalarda kayboluyor.Bu yüzden aynı sorular yüzlerce kez soruldu.Şimdi ufak bi aramayla istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Beyler Lütfen Yardımcı Olun Bu Ne Ya

Oyuna Başlayalım Dedik Çince Çıktı Yahu Yok Mu Bunun İngilizce Olanı,İngilizce Patch Falan ?

NOT:Tamamdır Sorunu Hallettim DirectX Otomatik Kurulmuyordu Oyunun İcon'una Sağ Tık>Özellikler>Hedef Bul Yaptım.Oyunun Kendi Klasöründe Varmış Manuel Şekilde Kurdum Sorun Ortadan Kalktı Şimdi Patchlerin Bitmesini Bekliyorum.Benimle Aynı Sorunu Yaşayan Yada Yaşayacak Arkadaşlara Yardımcı Olmuşumdur Umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghanhan -- 30 Ekim 2009; 11:18:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

Bunu daha önce yapmayı düşündük ancak hepsi bir arada olunca her şeyle ilgili sorular burda toplanıcak.Ptler,classlar vs. ,üzerinde fazla durulan konular ayrı olursa yardımlaşma daha rahat oluyor.Zaten bölümüde bu yüzden açtırdık.Her soru tek başlık altına yazılınca ara sayfalarda kayboluyor.Bu yüzden aynı sorular yüzlerce kez soruldu.Şimdi ufak bi aramayla istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    hacii bayaıdır oynamıyodum da bişe kafamı karıştırdı bu başta verdiği itemler neyin nesi xD süreli mi sınırsız mı xD

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.