Şimdi Ara

Rimworld Biotech Türkçe Yama (Eski) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
15
Favori
21.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut görevi iptal edip yamayı tekrar kurup oyuna kaldığın yerden devam edebilirsin

• link patlamış

• Türk?? T kullanıcısına yanıt

bende çalışıyor

• bende de çalışıyor

• Emeğin için teşekkürler. Bu yamayı Rimworld oyuncularına kazandırdığın için

• chelsea.765 C kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim,Güzel,keyifli zaman geçirirsin oyun oynarken inşallah.

• asdev991 A kullanıcısına yanıt

bende yama çalışmıyor neden olabilir çoğu yer ingilizce

Rimworld Biotech Türkçe Yama (Eski)

Rimworld Biotech Türkçe Yama (Eski)

• TeknoGhoull T kullanıcısına yanıt

dosyaları oyun klasöründeki yerlerine kopyalayıp yapıştırın mı acaba ? core dosyası içindeki Türkçe-2 klasörünü core dosyasına atacaksın gibisinden .

• Ustam öncelikle eline sağlık fakat bu linkten indirdiğim dosyadan criptoyla alakalı bir sürü virüs çıktı sosyal medyama kadar ele geçirildi senden ricam kontrol eder misin içinden bir tane lag isimli dosya ile bir tanede yüklenmesi gereken program çıkıyor programa tıkladığımda PC kapanıp açıldı ve Chrome üzerinden sosyal medyama giriş ve paylaşımlar yapıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balli emre B kullanıcısına yanıt

dostum sitenin reklam adı altında yaptığı dosyayı indirmişsin indirirken düzgün bak ben de hiç bir sorun yok,öyle extra dosya kur vs vs gibi şeyler yok direk dosya var indirdiğin şeyi kontrol et

• Türkçe yama için çok teşekkür ederiz.

Bu kadar kolay bir indirme daha bulamazsınız neredeyse ilk kez tek tıklama ile indirdim hiçbir şekilde linke tıklandığında reklam falan çıkmıyor.

• Teşekkürler ellerinize sağlık🎉🎉

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çeviri için teşekkürler. Bu çeviri eskisine göre çok daha güzel olmuş. Eline sağlık.Rimworld Biotech Türkçe Yama (Eski) 

• merhaba yamayı kullanmak istiyorum ama kuramadım maalesef bende bazı yerler ingilizce bir video atsanız yada discord açsanız oraya video atsanız yada dc den yardımcı olsanız benim gibi arkadaşlara nasıl olur

• Cevıren kardesıme tekrardan tesekkurler dostlarım. Sımdı ben yazayım arkdaşsın verdıgı lınke gıdın ındırın ama dıkkat edın '' reklam dosyası olan fıle değıl ındırıken gorursunuz turkce 2 yazacak sonra onu masa ustune ayıklayın ıcıne gırın core sonra turkçe 2 dosyası var onu alın. steam acın baba oyuna gelın sağ tılayın yonet dosya goster ordan core langues kısmına gırın oldğu gıbı tukce 2 dosyasını yapıştırın kapatın bu kadar. ksura bakmayın ımla hatası çok yaptım klavyem bozuk 2 3 tane seslı harf çalışmıyor bır de sabahın dördu :)

• kurulumun nasıl yapıldıgını söylemiyor arkadaşımız türkçe2 yi oyunun içine atın diyor ama hangi türkçe 2yi 5 tane türkçe 2 dosyası var Resmen türkçe yamayı kullanmasınlar diye ugraştırıyor ve insanları virüs konusunda uyarmıyor dosya virüslü degil fakat indirirken çıkan reklamlar virüslü bu arada türkçe yama güzel oyunun türkçe 1indeki çevrilmeyen yerleri çeviriyor. eger dlc lerdede çalışıyorsa daha güzel bende malesef hiçbir dlc yok heralde dlclerdede çalışıyor neyse Eger türkçe yamanız çalışmıyorsa Türkçe yamanın Zıp dosyasının içindeki core dosyasının içindeki türkçe 2yi atacaksınız oyunun langue kısmına neyse ve amacı insalara virüs bulaştırmak dosyayı mediafere gibi reklamsız sitelerden göndermek yerine çok tehlikeli sitelerden gönderiyor 👎👎👎👎👎👎👎👎👎.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraBela__ -- 18 Mart 2023; 10:57:53 >

• link çalışmıyor

• baba link çalışmıyor öncede nkullanıyordum pc ye format attım lazım oldu

• Elinede Tr linki olan atabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.