Şimdi Ara

Rifter (Yeni Berlingo, Yeni Combo) Aksesuar ve DIY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Nomad- (14 mesaj) remarque (8 mesaj) TEPEE PREMİUM PACK (7 mesaj) tigerman82 (3 mesaj) cemabay (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (8 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Tepee / Partner / Rifter >> Rifter (Yeni Berlingo, Yeni Combo) Aksesuar ve DIY
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    17178 Mesaj
    buda rifter gt line aracıma kedi girdiği için karter koruma deliğine yaptığım vidasız geçme yöntemi ile takılıp çıkarılan pvc malzemeden yapılan kapak..
    bazı modellere bu karter koruma pvc malzemeden gt linede sac kullanılmış yeşil renge yakın haki dediklerinden.
    |
    |

• Kurmay Albay
    17178 Mesaj
    diğer rifterlerde olmayan ama olmasını istediğim bir ufak detay daha..
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: -Nomad-

Teşekkür ederim. Resimleri kopyalayabilirm fakat açıklama kısmı olmadıktan sonra bir anlam ifade etmez diye düşünüyorum. Mesela sizin yer döşemesinin ne malzemesini, ne maliyetini ne olumlu olumsuz taraflarını biliyorum. Dolayısıyla sadece resimleri eklemek çok yardımcı olmayacaktır. Anacak diğer mezvularda video foto atarım

Gökhan abi ana konuda kendimi tanıtan biri mesaj göndersem iyi olacak
    bombanın pimini çekip elime bırakman gibi oldu sağol..)

gerisi bende..
    |
    |

"hani sen hep ben yaptım dediğimde bende yaparım neki..."[/quote
    Gökhan abi diğer başlıkta, ben bakımları kendim yapıyorum sen de yapabilirsin demişsin. Ben yok yapamam dedim Bu da beni sen yapıyorsan ben de yaparımcı olmaktan çıkarır.

Bu ara ben forumun başlığına DIY (Kendin yap ifadesi) eklerken senin çalışmalarını gördüm onlardan ilham aldım, bir de kamera montajı yapan bir abimiz tabi

İşçiliğe gösterilen emek taktire şayan, kumaşla kaplanması harika, çoğu fabrika ürettiği malzenin ses izolasyonuna bu kadar emek vermiyor.
    |
    |
    TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    162 Mesaj
    Bugün kendi sorunumu çözdüm. Android auto ile ekrana bağlanamıyordum bir türlü. Bugün citroen servisine gittim. Denedik yine olmadı. Kabloyu değiştir dediler. Değiştirdim oldu. Artık bağlanıyorum. Navigasyon açıldı. Araç kablo seçiyormuş onu da öğrendik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam aracın kablo seçmesinden ziyade muhtemelen gerekli bant genişliğini, hızını desteklemiyor. Type C dönüştürücü ile orijinal micro usbli kabloyu test ediyorum çalışmıyor fakat 5.90 tlye aldğım ucuz type c çalışıyor. Type C dönüştürücüyü bant genişliği yüksek micro usb ile denedim o da çalıştı.
    |
    |
    remarque kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nomad- -- 2 Mart 2020; 21:1:31 >
    |
    |
    Araca yazılım yada chip taktıran oldu mu? Bende düşünüyorum.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: remarque

Merhaba. Adas özellikli Bi dikiz aynası aldım. Anytek t11. Ekran, kayıt özelliği çok iyi. Adas ise gereksiz geldi bana. Şerit takip göremedim. Öndeki araçla olan mesafeyi falan söylüyor ama çok gereksiz. Ben kaza maza olursa kayıt edelim diye aldım. Bu iş için mükemmel.
    Şimdiki hedefim orta konsol. Servis te eski kasa partnerler için orta konsol sordum, çıkarıp denedik. Klipsler oturdu ama sallanıyor biraz. İki vida ile çözülür gibi. Servis 1300 dedi, 1000 olur son dedi. İnternet de 350 lira. Yakın zamanda alıp takarım yine kendim.
    Hocam konsolla ilgili bir gelişme var mı?
    |
    |
    Şimdilik yok. İnternet ten araştırıyorum. Benim araç 100 beygir, o yüzden çip tunning olayını araştıyorum şimdi. Gelişme olursa yazarım

Merakla bekliyorum hocam.
    |
    |
    remarque kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba;

Rifter araca göre Kromsuz ve geçmesiz, ön ve arka komple cam rüzgarlığı tavsiyeniz varmıdır? Aradım bulamadım. Sadece ön var. Birde üst kısmında krom olan var.
    |
    |
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,344
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.