Şimdi Ara

rFactor 2 (2012) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
13
Favori
44.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 44$ verecem ama online oynayamıcam? yav bi yürüyün gidin işinize. 85$ öpseler vermem zaten. sanki piyasada yarış oyunu kalmadı anasını satayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

44$ verecem ama online oynayamıcam? yav bi yürüyün gidin işinize. 85$ öpseler vermem zaten. sanki piyasada yarış oyunu kalmadı anasını satayım.

katılıyorum adaş

netkar pro ya modlama yapsalarda keyfimize baksak kazık yemeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

44$ verecem ama online oynayamıcam? yav bi yürüyün gidin işinize. 85$ öpseler vermem zaten. sanki piyasada yarış oyunu kalmadı anasını satayım.

katılıyorum adaş

netkar pro ya modlama yapsalarda keyfimize baksak kazık yemeden

44$ verirseniz 18 ay online oynayabiliyorsunuz. Oynayamayacağınız nerden çıktı?

Daha sonra yıllık 12$ verilecek ki aylık 2 TL anca eder.

Tercih kişiye kalmış tabiki.
  • oyuna girdim bu seferde pist loadingi biterken exe hatası veriyor, deli oldum ya. bu sorunlada çok karşılaşan var.
  • full çıktı mı şuan? beta mı yoksa?
  • quote:

full çıktı mı şuan? beta mı yoksa?

Beta.

Full için en az 6 ay var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

oyuna girdim bu seferde pist loadingi biterken exe hatası veriyor, deli oldum ya. bu sorunlada çok karşılaşan var.

Bir beta için fazla sorunlu olmuş sanırım. Sadece oyun içi değil, satın alma süreci ile ilgili de problemler yaşandı. Sabırlı olmak gerek derdim ama artık hizmeti satın almış birisi olarak kızmakta haklısın.
  • Oyunu bu aralar almak isteyenler Paypal seçeneği ile alsınlar. Kredi kartı ile ödeme seçeneğinde sorunlar oluşuyor. Paypal ile problem yok.
  • Dün saatlerce uğraştıktan sonra oyuna girebildim, yinede arada çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ama en azından oynamak istiyorsanız yönetici olarak yeni bir kullanıcı oluşturup yeniden bir kurulum yapıp yönetici olarak çalıştır komutuyla oyuna girmek gerekiyor. Çok fırsatım olmasa da ilk izlenimlerim gayet olumlu, grafikler, sesler, gece ve yağmur seçenekleri tatmin edici. Ha birde yol dışında inanılmaz bir titreşim sorunu vardı ki onu da controllers.ini den steering torque force değerini 16 yaparak çözdüm, tabi uzun araştırmalar yapmam gerekti. Mesai bitse de oynasam yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninapersson -- 13 Ocak 2012; 8:51:31 >
  • Oyunu satın aldıktan sonra online oynamak icin gecerli olan 18 aylık süre hemen mi başlıyor ? Yoksa Full versiyon cıktıktan sonra mı saat işlemeye başlayacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 13 Ocak 2012; 9:33:02 >
  • Full çıktıktan sonra başlar.
  • 18 aylık süre başladı diye biliyorum ben.
  • Son kredi kartı kepazeliğinden sonra ben de almayı durdurdum. Biraz daha zamana ihtiyacı var oyunun.
    O zamana kadar rf1 ve netkar beni oyalar.
  • Dün gece 02:30 da kafayı kırdım ve açtım pc yi, aldım RFACTOR 2 yi.Hemide ömürboyu full kullanım olanından.Yani anlayacağınız gitti 84 dolarcık,Peki değdimi....

İLK İZLENİMLERİM.....

1- Efendim tam anlamıyla bir simülasyon yapmış adamlar. Tekerlerin asfalta bastığını hiçbir yarış oyunu bana bu kadar hissetirmemişti. Araçlar kesinlike L şeklinde keskin manevralar yapmıyor. Bu çok önemli!!

2- Modların hazırda olan üçünüde denedim. Araçların sürüş dinamikleri birbirinden o kadar farklıki sanki üç ayrı oyun oynuyor gibi hissedebilirsiniz....

3- Grafikler konusuda kesinlikle beklediğimden iyi olduğunu söylebilirim. Öncelikli olarak hiçbir kimse f1 2011 gibi yarı sim özelliğine sahip bir oyundaki gibi kusursuz grafikler beklemesin bu oyundan. Ama şimdiki halini görünce ilerde çıkacak modlar ile neler yapılabileceğini hayal edebiliyorum .Uzağa gitmeye gerek yok. Adamlar 2005 de çıkan Rfactor 1 de neler başardıklarını hepimiz biliyoruz...

4- Biraz yağmur olayı cılız kalmış gibi geldi.Yani gerçektende yağmur yağıyormuş gibi hisstermiyor oyun.Tabi bunun daha beta olduğunu unutmamak lazım.

5- Şu haliyle oyun 84 dolar etmez gibi görünsede ilerde çıkacak modları düşününce bu parayı sonuna kadar hakettiğini söyleyebiliriz aslında.Adamlar müthiş bir altyapı hazırlamışlar....

Yapılmaya başlanan bir F1 Modundan görüntü....

rFactor 2 (2012) [ANA KONU]
  • alıcam uygun bi zaman da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er.Ralp -- 15 Ocak 2012; 12:26:54 >
  • Bazı arkadaşlar kredi kartında sorun yaşamışlar. Bende hiçbir sorun çıkmadı. Sadece securty koruma olayı sebebiyle alım işleminden sonra anne kızlık soyismini istedi ardından telefona şifre geldi.Onuda ekrana yazınca işlem tamamlandı. En son aşamada size bir şifre veriliyorki asıl 84 dolar olan bu şifre kanımca.......Gerçi onu girmeye bile gerek kalmadan oyun otomatik açılıyor zaten.....
  • Oyunu alan arkadaşlar ile beraber bir arkadaş grubu kurabiliriz aslında. Zira bu oyun onlıne tabanlı bir oyun. Sağlam yarış tutkunları ve saygılı sürüş yapabilecek kişilerle oluşturulacak bir grup çok iyi olurdu doğrusu.....
  • can abi hayırlı olsun oyun nasıl beklediğinizden iyi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi0411

can abi hayırlı olsun oyun nasıl beklediğinizden iyi mi

Hertürlü gideri var dostum. Ayrıca nick'ime bakma, benim ismim UMUT.

Yukarda ilk izlenimlerimi yazdım.Oraya bakabilirsin kardeşim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: schumi0411

can abi hayırlı olsun oyun nasıl beklediğinizden iyi mi

Hertürlü gideri var dostum. Ayrıca nick'ime bakma, benim ismim UMUT.

Yukarda ilk izlenimlerimi yazdım.Oraya bakabilirsin kardeşim....

tamam umut abi buna adam gibi hakkını veren f1 modu çıkarsa tadından yenmez valla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.