Şimdi Ara

RF Online Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda tüm konuları silip olanıda kitledikleri için burda bi topluluk buldum buraya açayım konuyu dedim arkadaşlar. oyun kapandı takip edenler varsa bildiğiniz gibi. böyle bi şey olacağı zaten belli gibiydi. yaptığı etkinliklerin açıklanma tarihlerini 1 ay falan galiba geciktirdiler en sonundada kapatıp gittiler oyunu. cash harcayanlar ve oyunu oynayanlar için farklı bi oyunda geri ödeme, ayrıcalıklar falan yapılacakmış ama yaptıkları etkinliklerin sonuçlarından ses seda yok. face sayfasına yorum yapıyorum sayfadan atıyorlar foruma yorum yapıyorum konuyu kitliyorlar konuları siliyorlar destekten mesaj atıyorum Açıklama forumda yapılmıştır. dan başka bi şey demiyorlar. bi kaç arkadaş açıklanmasını beklerken imza falan alırız toplarız diyordu bi şey yapılamaz mı bu durum için okadar uğraştık ettik güvendik verirler dedik. üstüne iletişim kurmaya çalıştıkça başlarından atmaya çalışıyorlar dalga geçer gibi sürekli aynı cevabı veriyolar ne kalitede bir firma olduklarını gösterdiler.

• niye şu oyun yöneticilerine güveniyorsunuz anlamıyorum bundan önce de 2 kez açılıp kapanmıştır RFTR.
  • kardeş bu hırtolar izmirde dükkan açtı gidiyosun kafalarını gözlerini hoşaf ediyosun hakkını almış oluyosun ankaraya yakın olsaydı oyun açıkken yapacakdım bunu ben :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.