Şimdi Ara

Rezillik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hemşirelere alışmıştık da doktorların da böyle bir derde düştüğünü bilmiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95131A147 -- 1 Eylül 2020; 20:17:59 >

• zeka işte. youtubedan bi video görmüş diyor ki doktorlar da bu derde düşmüş. hangi doktorlar bi söylesene?

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

zeka işte. youtubedan bi video görmüş diyor ki doktorlar da bu derde düşmüş. hangi doktorlar bi söylesene?

Benim dönemimdeki tüm kızlar mesela? Tanıdığım tüm kızlar evlenecek doktor arıyor sana denk gelmediyse alt dönemsin demektir

• Sakin ol ve elindeki telefonu yavaşça yere bırak.

Yalnız kardeşim, bir şey diyeyim mi? Bu Gökçe Sena Bayramoğlu denilen kız benim çok hoşuma gidiyor, keşke kendisiyle tanışsam, ciddiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Sakin ol ve elindeki telefonu yavaşça yere bırak.

Yalnız kardeşim, bir şey diyeyim mi? Bu Gökçe Sena Bayramoğlu denilen kız benim çok hoşuma gidiyor, keşke kendisiyle tanışsam, ciddiyim.

Hocam kız güzel değil bence, bir arkadaşım da bu kıza bayılıyor anlamadığım bir şekilde. Nesini beğeniyorsunuz yüzü çok çirkin? Yaşlı duruyor yahu yaşlı 30 yaşında gibi nasıl beğeniyorsunuz inanamıyorum cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95131A147 -- 1 Eylül 2020; 21:14:36 >
  • Anlaşıldı, senin eski sevgili Angelina Jolie gibiydi, bunu Gökçe'yi beğenmediğine göre.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Çok güzel değildi ama bu kız kadar da yaşlı ve çirkin durmuyordu

Siz güzel kız görmemişsiniz bence

Siz derken bu kızı beğenen arkadaşımı da dahil ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95131A147 -- 1 Eylül 2020; 21:18:59 >
  • Ne yapalım kardeşim? Bizimkisi yokluktan, senin kız arkadaşın olmuş en azından; ama bana hiç bakan yok.

• evet genelde sevgili icin bilgisayar muhendislerini tercih ediyorlar evlilik zamani doktor bulmaya calisiyorlar cok ayip.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.