Şimdi Ara

REZİLLİCOM GINA GELDİ ARTIK PAZARTESİ SON KEZ KONU AÇIP İPTAL ETTİRECEĞİM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun uzun pazartesi bir konu açacağım sonrasında da çözülmediği takdirde direkt gidip TurkNet bağlatacağım. Allah Aşkınıza bu nedir FTTH 100Mbps Fiber Millenicom kullanıyorum ALLAHIN BELALARI NE VİDEO İZLEYEBİLİYORUM NE OYUN OYNAYABİLİYORUM NE KARANTİNADAKİ ANNEMLE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞEBİLİYORUM NE CANLI YAYIN İZLEYEBİLİYORUM SİTELERE BİLE ZOR GİRİYORUM BIKTIM ARTIK PAZARTESİ BURAYA BU SÜREÇLE İLGİLİ BÜTÜN REZİLLİĞİNİZİ ORTAYA SEREN KAPSAMLI BİR KONU AÇACAĞIM VE O KONUNUN DA ARDINDAN BU PROBLEMİM ÇÖZÜLMEZSE KOŞA KOŞA İPTAL EDİP TURKNET'E GEÇECEĞİM ALLAHINIZDAN BULUN HAFTALARDIR DELİRMEK ÜZEREYİM, GENEL SORUN OLMASI BENIM PROBLEMiM DEĞiL BEN BU ALTYAPIDA BU HIZI SATIN ALDIYSAM BANA VERECEKSENIZ VEREMEMEK SIZIN SORUMLULUĞUNUZDA OLAN BiRŞEY VERMEK DE SİZİN SORUMLULUĞUNUZDA BUNE HAFTALARDIR YA ARAYIP SORDUĞUNDA DA HAT DEĞERLERİ NORMAL DERLER KARDEŞİM SİZİN EKRANINIZDA NORMAL GÖZÜKÜYOR OLABİLİR AMA SON KULLANICININ DENEYİMİ BUYSA İSS OLARAK ÇÖ-ZE-CEK-Sİ-NİZ NOKTA! ALMAYIN BU FİRMAYI ALDIRTMAYIN KULLANMAYIN !!!

@Alper_Karaer @millenicom @Millenicom Destek 1 @Millenicom Destek 2 @Millenicom Destek 3

• İptal ettirmeden netspeed e taşımayı düşünür müsün

• Vallahi ben türknette VDSL 35 mbps kullanıyordum sizinşe aynı sorunu yaşayıp müşteri hizmetlerinden hattınızdam bir sorun görünmüyor gibi geri dönüşler alınca millenicom a geçtim ki tam bir hata idi türknette 19.00 24.00 arası sorun yaşarken millenide 16.00 dan Saba 9 a kadar sorun yaşıyordum ttnete başvurdum pazartesü gelip kuracaklar 35 mbps 99 TL 200 TL hat taşıma indirimi var 100 TL playstore kodu verecekler. En azından Telekom altyapısı soeun olduğunda daha hızlı çözüme ulaşılacağı kanaatindeyim
  • Bende illallah ettim. Ayni 1.5mbit gecmiyor hiz. Her gun aksam ayni olay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkaten gına geldi arkadaşlar bahsettiğiniz gibi Pazartesi bu konuyla ilgili yaşadıklarımı içeren kapsamlı bir konu açacağım ve çözmedikleri takdirde direkt koşa koşa TurkNet'e geçeceğim bunlarla mı uğraşacağım Allah Aşkına ?

• sürekli mi var bu durum yoksa akşam saatlerinde mi eğer 19.00-24.00 arası gibi oluyorsa vae kaynaklı bir türkiye geneli sorunu hocam turknete geçersende durum aynı olacak yani turknet fiberdeyim ben de aynı durumu yaşıyorum birço kişide yaşıyor şuan türknette bu durumu açıklama yaptılar çözecez diye ama 1.5 ayı aşkın süredir var yani bu durum şuan daha çok patlak verdi sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bos1isicin -- 13 Aralık 2020; 1:31:54 >
  • tartal kullanıcısına yanıt
    Türknete geç de gör dünya kaç bucak türk telekomun altyapısında türk telekom olacak nokta.
  • TurkNet' e geçmenizi ben de pek önermiyorum. Biz de ordan kaçıp geldik zaten. Ancak burda da başımızı packet loss sorunu ağrıtıyor. Akşamları oyun filan oynanmıyor. Sorun düzelecek mi ya da nasıl düzelecek bilmiyorum. 2-3 gündür modem resetlemedik. DSL' de kopma filan olmadı. Aynı IP adresine yaklaşık 3 gündür bağlıyız ne hikmetse sabah iyi akşam çok kötü oluyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok akşamları saat 17:00 - 18:00'dan sonra başlıyor gece yarısına kadar devam ediyor sabaha ufak ufak toparlıyor ama 24 saat boyunca hiçbir zaman tam performansı alamıyorum...

edit: 13.12.2020 saat 14:50 ve yapmış olduğum hız testi sonucum;

2.edit: %4 packet loss'um var onu eklemeyi unutmuşum, avrupa sunucularına bağlandığım oyunlarda da +%10 packet loss, oynanmıyor zaten.

Kısacası sabah akşam çok farketmiyor... @Alper_Karaer @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartal -- 13 Aralık 2020; 15:27:55 >

• tartal kullanıcısına yanıt

Sabah vakti oynamış olduğum oyun yanlışlıkla Çin sunucusuna atmıştı beni, doğal olarak 310 ms civarı pingim olmasına rağmen %0 packet loss' um vardı. Ancak akşam vakti Avrupa sunucularında pingim, packet loss' tan dolayı 80-150 ms arasında değişkenlik gösteriyor. Çok can sıkıcı bir durum gerçekten..

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNightMare. -- 13 Aralık 2020; 16:58:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNightMare. T kullanıcısına yanıt

Güldürdü gerçekten ne yapmaya çalışıyorlar çözemiyorum yatırım yapmaları gerekiyor sunucularına ama duvarı izliyorlar ofiste sanırım.

• Merhaba, PM üzerinden tarafınıza dönüş sağlanmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.