Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
32
Favori
60.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acele ettik aldık ekranı görcez ama herkesin dediği dikkat etmezsen anlaşılmaz yani ve yine piyasanın en iyi ekranlarından bir tanesi, gidipte ekran bak az daha iyimiş diye samsung fln alınmaz bence(tablette bu telefon tartısmıyorum). bütün incelemelerdede izlediğim okuduğum %95 ipad air yerine mini alın diyor. Ufak tefek detaylar kimsenin hissetmeyeceği kadar küçük bence ciddi üretim hatası olmadıktan sonra.
  • Benide ekleyiverin,mini retina 32gb wifi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle ipad mini en iyisi

Hayırlı Olsun ekledim:) @ruf
  • quote:

Orijinalden alıntı: misterrium

acele ettik aldık ekranı görcez ama herkesin dediği dikkat etmezsen anlaşılmaz yani ve yine piyasanın en iyi ekranlarından bir tanesi, gidipte ekran bak az daha iyimiş diye samsung fln alınmaz bence(tablette bu telefon tartısmıyorum). bütün incelemelerdede izlediğim okuduğum %95 ipad air yerine mini alın diyor. Ufak tefek detaylar kimsenin hissetmeyeceği kadar küçük bence ciddi üretim hatası olmadıktan sonra.

İncelemelerden link verebilir misiniz ? Ben de mini tercih ettim de okumak istedim neyini beğenmişler diye.
  • Ekledim Hayırlı Olsun:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam dostlar. ipad mini retina 32gb kullanıcısıyım.
  • Ekledim Hayırlı Olsun:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigc02t -- 9 Aralık 2013; 16:16:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigc02t

Ekledim Hayırlı Oldun:)

teşekkürler :)
  • ipad mini retina özellikleri cezbettiği için epey zamandır çıkamsını bekliyordum..ama malum fiyatlar yüzünden temin etmem güç..bu hün kliksa da ipad mini World puan dahil 590 tl ye mal oluyor..ne yapacağımı şaşırdım...tableti daha çok yatarken dizi ve film izlemek için istiyorum...sizce biraz daha makul fiyatlara düşünce retinalı mini mi alayım..yoksanormal ipad alsam işimi görür mü?android tabletimde dizileri format ayırmaksızın izleyebiliyorum..ipadlerde bir de convert sorunu var sanırım..ama androidden nefret ettim ios kullanmak istiyorum artık
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Bence ipad mini retina alın andrier e hiç bulaşmayın :)

• Beni de ekleyebilirsiniz.
    ipad mini retina display 32 GB WİFİ
  • MKA1881 kullanıcısına yanıt
    Ekledim Hayırlı Olsun:)
  • Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

ipad mini retina özellikleri cezbettiği için epey zamandır çıkamsını bekliyordum..ama malum fiyatlar yüzünden temin etmem güç..bu hün kliksa da ipad mini World puan dahil 590 tl ye mal oluyor..ne yapacağımı şaşırdım...tableti daha çok yatarken dizi ve film izlemek için istiyorum...sizce biraz daha makul fiyatlara düşünce retinalı mini mi alayım..yoksanormal ipad alsam işimi görür mü?android tabletimde dizileri format ayırmaksızın izleyebiliyorum..ipadlerde bir de convert sorunu var sanırım..ama androidden nefret ettim ios kullanmak istiyorum artık

makale, dergi, ebook okumuyorsanız 1.nesil alabilirsiniz. ama okuma işin içindeyse retina ekran. ben de 1.nesil de var retina ipad de var okuma için yüzüne bakmıyorum. verdim çoluk çocuk oynuyor. ipad mini retina ile air arasında kaldım pztsi karar verip birini alacağız artık. ipad mini retina şu an da ağır basmakta.

• Sayılı günler kaldı, ekleyebilirsiniz

• Retina mini için en iyi kılıflar hangileri örnek verebilir misiniz. Kılıf arıyorum benim retina miniye. Kılıfsız yapmamak lazım Apple'ın kılıfını beğenmiyorum korumaktan öte şıklık için o.

• Modelli soylerseniz mini retina wifi vs

Klıf konusunda en iyileri smart case ve cover modellerine bakabilirsin::)

Örnek olarak incase modelleri ipad mini ile tam uyumlu:)

• ekle hocam benide mini retina 128 wifi modeli
  • Ucuz yollu ekran filmi tavsiyesi olan var mı? Arka tarafa fılm oluyo mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Ultimate Shield orijinal tam gövde koruma var elimde 3 adet. Çok kaliteli ürün. Profilimden ilanıma ulaşabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.