Şimdi Ara

restorex şampuan Bu ürünü Kullanan oldumu (Saç Dökülmesine birebir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
23.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bıugün aldım 15 lira gibi bi paraya cok övdüler saçlarımda cok dökülme var o nedenle aldım tavsiye edermisiniz Kullanan varmi bunu?

• eğer iyiyse ben de alıyım bir ara
  • Walla işte biraz önce duş aldım denedim saçlar baya bi değişik geldi yaglanmayı kesiyormuş hergün denicem bakalım bende aşırı dökülmeye başladı ikinci haftadan sonra işe yarıyor diyolar bakalım nolcak
  • Ben kullanıyorum, tavsiye ederim...
    Yağlanmayı büyük ölçüde önlüyor. Yalnız giden saç gelmiyor, boşuna umut bağlamayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Ben kullanıyorum, tavsiye ederim...
    Yağlanmayı büyük ölçüde önlüyor. Yalnız giden saç gelmiyor, boşuna umut bağlamayın.

Benim saçlarım Allaha şükür zaten baya gürdür sadece aşırı bi dökülme yapmaya başladı durdursun yeter bana saça cok müdahele ediyorum ondan durması benim için yeterli
  • Forumda kullanan yok mu bu ilacı?
  • bioxcine'i deneyin. ama bilginiz olsun arkadaşlar ; eczanelerde eczacının en düşük kar marjı bioxcine'deymiş. o yüzden öneri istediğiniz zaman ,size kesinlikle bioxcine i önermezler. (ama kendileri kullanırlar ) fiyatının yarısından fazlasını eczacıya kar olarak bırakan markalar var. o yüzden eşiniz dostunuz olmadığı sürece ,bu tür ürünlerde eczacıya öneri konusunda güvenmeyin.
  • bioxsin mi aman aman uzak olsun o ilaç tamamen saça zararlı asla tavsiye etmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaNeRR

bioxsin mi aman aman uzak olsun o ilaç tamamen saça zararlı asla tavsiye etmem

niye eczacı mı dedi ? benim eczacı arkadaş da öyle diyor diğer markaları satmak için serumu bitki özütünden yapılıyor. şampuanda da aynı özüt kullanıyor. diğer şampuan maddeleri de bebek şampuanları ile aynı yüksek kalitede. nesi zararlı ? ben şampuanını kullanıyorum. memnunum. saç telleri bariz kalınlaştı. jöle kullanmadığım sürece dökülme yok seviyesinde.

not: bunlar ilaç değil. bilgin olsun.

• quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

quote:

Orjinalden alıntı: CaNeRR

bioxsin mi aman aman uzak olsun o ilaç tamamen saça zararlı asla tavsiye etmem

niye eczacı mı dedi ? benim eczacı arkadaş da öyle diyor diğer markaları satmak için serumu bitki özütünden yapılıyor. şampuanda da aynı özüt kullanıyor. diğer şampuan maddeleri de bebek şampuanları ile aynı yüksek kalitede. nesi zararlı ? ben şampuanını kullanıyorum. memnunum. saç telleri bariz kalınlaştı. jöle kullanmadığım sürece dökülme yok seviyesinde.

not: bunlar ilaç değil. bilgin olsun.

Öyle olsun bakalım

• Bioxcindeki düşük kar marjı benimde dikkatimi çekti.Muhasebeci olarak eczaneden gelen faturaları inceledim.Tahminime göre 1-2 lira kar kalıyor eczaneye.Alış fiyatı 19-21 lira arasıydı.
  • her zaman dediğim gibi bıoxcin fiyatına gre çok iyi bir ürün. ciddi anlamda çok fayda sağlıyor. denemenizi öneririm
  • bioxin kukllandım saçlarım daha beter oldu diyebilirim..

ama bizzat kendı gördüğüm sonuc veren minoxiidil tavsiye ederim uzun süreli tedavi
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

bioxin kukllandım saçlarım daha beter oldu diyebilirim..

ama bizzat kendı gördüğüm sonuc veren minoxiidil tavsiye ederim uzun süreli tedavi

o da mı şampuan?
  • Ben de bugün aldım Bioxcin.
    24 yaşındayım alnımda köşelerden açılmaya başladı benimde. Ruh sağlığımı tehdit ediyor bu kellik endişesi. Bundan sonra dökülmesin yeter bakalım nolcak.
  • hayır şampuan değil saç derisine losyon yapıcaksın
  • an itibari ile restorex şampuana başladım
  • Bende aldım fiyatıda gayet uygun bakalım deneyip görücez 😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 seneyi gecmis.
    Restorex biota denen firmanin urunu.
    Yani bioxcin ile ayni firma.

14 senedir saclarima her zaman bakim yaparim. Son 1 yil haric omuz hizasinda ve uzundu. Dokulme olmustu 2013te ve bircok sampuan denedim ama dokulme azalmadi.
    Restorex e basladim ve saclarim dokulmuyor.
    Ve cok cabuk uzatiyor.

Herkese oneririm ama herkeste ayni etkiyi gostermez..

A101 de bazen 2 adet 9.90 liradan satiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

2 seneyi gecmis.
    Restorex biota denen firmanin urunu.
    Yani bioxcin ile ayni firma.

14 senedir saclarima her zaman bakim yaparim. Son 1 yil haric omuz hizasinda ve uzundu. Dokulme olmustu 2013te ve bircok sampuan denedim ama dokulme azalmadi.
    Restorex e basladim ve saclarim dokulmuyor.
    Ve cok cabuk uzatiyor.

Herkese oneririm ama herkeste ayni etkiyi gostermez..

A101 de bazen 2 adet 9.90 liradan satiliyor.

Hocam reklam mi yapiyon ciddi misin ya :D
    O kadar ucuz mu? Denenir gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.