Şimdi Ara

Resmi küçültünce zoomlanmış halinde resmin tümü gözükmüyor sorun hala devam ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar benim bir resmim var. Ben bu resmi gösterirken bu resmi küçültüyorum. Birde bu resmin üzerine gelince zoomlanıyor. Ama zoomlanmış halinde tüm resim gözükmüyor. Mesela 4'de 1'i gösteriliyor.

Resmi küçültünce zoomlanmış halinde resmin tümü gözükmüyor sorun hala devam ediyor

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yardımınıza ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webandyazilimprofesor -- 30 Kasım 2017; 16:10:1 >

• Daha geniş incelemeyi sonra yapacağım velakin ilk olarak resimlere baktığımda şunu söyliyim.

Sayfadaki divition lara dikkate et. <div> Nasıl bölemlendirdin ve hangi bölümde gösteriyorsun. js koduyla ve css biçimlendirmesi ile bunu nerede ve ne boyutta gösteriyorsun buna bak. Sayfadaki divition lara özellikle dikkat et öncelikle. Sonrada css kodlarını incelersin.

Sayfa üzerinde sağ tıklayıp "öğeyi incele" dersen sana epey yardımı dokunacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Daha geniş incelemeyi sonra yapacağım velakin ilk olarak resimlere baktığımda şunu söyliyim.

Sayfadaki divition lara dikkate et. <div> Nasıl bölemlendirdin ve hangi bölümde gösteriyorsun. js koduyla ve css biçimlendirmesi ile bunu nerede ve ne boyutta gösteriyorsun buna bak. Sayfadaki divition lara özellikle dikkat et öncelikle. Sonrada css kodlarını incelersin.

Sayfa üzerinde sağ tıklayıp "öğeyi incele" dersen sana epey yardımı dokunacaktır.

Merhaba,

birde ben headerı ve footerı başka bir sayfan require ile alıyorum. Ondan dolayıda ssorun çıkarıyor olabilir diye düşünüyorum.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webandyazilimprofesor

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Daha geniş incelemeyi sonra yapacağım velakin ilk olarak resimlere baktığımda şunu söyliyim.

Merhaba,

birde ben headerı ve footerı başka bir sayfan require ile alıyorum. Ondan dolayıda ssorun çıkarıyor olabilir diye düşünüyorum.

İyi günler.

Aynen öyle oluyor.

iframe le bölmüş olabilirsin yada bir div içerisinde başka bir html'i doğrudan gösteriyor olabilirsin. Bu durumda sadece o frame yada div içerisini karartabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.