Şimdi Ara

Resmi: iPhone 6, 9 Eylül'de lanse ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
3.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Resmi: iPhone 6, 9 Eylül'de lanse ediliyor

Apple uzun süredir merakla beklenen lansman tarihini doğruladı; iPhone 6, 9 Eylül'de lanse edilecek. Hakkında çok sayıda dedikodu bulunan iPhone 6'ya ek olarak, Apple'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı akıllı saati iWatch da aynı etkinlikte duyurulabilir.

Henüz resmi olmamakla birlikte, Apple'a yakın kaynaklar hem 4.7-inç hem de 5.5-inç büyüklüğündeki iki iPhone 6 modelinin de aynı gün lanse edileceğini ifade ederken, satışa sunulmalarıın farklı tarihlerde olabileceği iddia ediliyor.

Yeni modeline çok güvenen Apple, yıl sonuna kadar 60 milyon adetten daha fazla satış yapmayı hedeflerken, finansal analistler de ekonomik olarak Apple'ın, yeni modeller ile ciddi bir sıçrama yapacağı üzerinde adeta hem fikirler. 

Büyük ekranlı her iki iPhone 6 modelinde de Apple, 64-bit A8 işlemcisine, daha fazla RAM'e, daha büyük pile ve yepyeni bir kameraya yer verecek. iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen tasarım örneklerindeki kamera çıkıntısı, Apple'ın görüntüleme konusunda yeni bir teknolojiyle karşımıza çıkacağının bir işaretçisi olarak değerlendiriliyor.

Yeni cihazlara ek olarak birkaç ay önce anons edilen IOS 8 işletim sistemi de tamamlanmış hali ile bizlere sunulacak. Detayları henüz tam olarak bilinmese de 9 Eylül'deki lansman teknoloji dünyası tarafından da merakla bekleniyor çünkü Apple yöneticileri, şirketin son 25 yılı içerisinde en heyecan verici ürünlerin lanse edileceğini söylüyorlar.

• Ne kadar da az çok bilsek bile tasarımı ve çıkacak ürünleri yine de heyecanlı oluyor bunları beklemek
  • Neyse az kaldı bitsin bu dedikodu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi bakalım merakla bekliyoruz

• tanitim gununu hatta saatinden sonra yeni basliklar gelir..

6s nasil olacak

6s e ait zamagingo sizdirildi

yapilan testler yeni iphone u isaret ediyor

apple batana kadar bitmez bu dongu beyler :)

• 60 milyon satış.3 ay falan yani.sen hala plastiğe devam samsung :)) şaka bir yana başarı her zaman ödüllendirilir arkadaş.adamlar kaliteli cihaz yapıyor.

• Apple`nin iphone 6 konusunda beni sasirtacagini pek zannetmiyorum ustelik Blackberry Passport varken :)

Ama iwatch`i feci sekilde merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmasx -- 28 Ağustos 2014; 20:15:11 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 nın çıkması beni heyecanlandırıyor çünkü iphone 4s ikinci el fiyatı düşecek ve bizde bir iphone sahibi olacaz :D

• Apple bence ekran büyütme yarışına katılmamalıydı bir çok kişi küçük ekran yüzünden iphone alıyor 4.3 inç e çıkarsa yeterdi bence

• Şimdiye kadar en çok beklenen cihaz oldu.

• Lg g4 bekleyicem ya da g3 alıcam.

• Eğer ikonlar büyürse veya satır eklenirse bence kötü bir arayüz olur,şampanya ve beyaz rengi hoş ama siyah çok kötü,ekran/panel oranı HTC One M8 ayarında ki bu %66 civarı çok kötü bence küçük ekranda bu sorun olmaz ama büyük ekranda sorun oluyor işte,pil 4,7'' de 1800mAh ise yine aynı performans sunar ama 5,5'' de 2950mAh ise bence baya iyi bir performans verir ki LG G2 ya yakın bir pil performansı sunar.

• Gel iphone gel!!

• 5.5lik model ne zaman çıkar acaba

• Çok merakla bekliyorum şahsen 5- 5S i hiç böylesine beklememiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımı az cok belli..acıkcası bu etkınlık hıc heyecanlandırmıyor beni..iwacht olayınada cıkarsada alamıyacagım ıcın apple bu malum ucuk bı fıyatla cıkarıcaktır..o yuzden heveslenmeye gerek yok...9 eylulu bekleyıp gorecegız baktık umdugumuz olmadı blackberry passport cıhazını beklemeye baslıyacam..

• Wish we could say more = Daha fazlasını söylemek isterdik :) soylenilemeyen ne olacak acaba :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Apple bence ekran büyütme yarışına katılmamalıydı bir çok kişi küçük ekran yüzünden iphone alıyor 4.3 inç e çıkarsa yeterdi bence

+1

• beklemedeyiz
  • Keşke 4.5 olsaydı hemde seri bozulmamış olurdu. 3.5-4.0-4.5 olurdu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.