Şimdi Ara

ANA KONU - Avrupa Süper Ligi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
6
Favori
26.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fluox

Bu 20 klup taraftarını yine kaybetsin ki, hatta yukarı artış bile olacaktır

Alıntıları Göster

Hayda. Taraftar derken senin gibi Madrid logosu yapan insanlardan bahsetmiyorum. Taraftar derken yıllardır kulübün olduğu yerde yaşayıp takımını tutan yıllık ortalama 2k takıma gelir sağlayanlardan bahsediyorum.

• sacmaligin daniskasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Hayda. Taraftar derken senin gibi Madrid logosu yapan insanlardan bahsetmiyorum. Taraftar derken yıllardır kulübün olduğu yerde yaşayıp takımını tutan yıllık ortalama 2k takıma gelir sağlayanlardan bahsediyorum.

Alıntıları Göster

Birinci olarak tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma, real storeden her yıl düzenli aldığım ürünleri paylaşırım

İkinci olarak geliri artan klupler reklam ve marketing bütçeleri yükseldikten sonra taraftar sayılarını burada senle kıyaslamak isterim

• quote:

Birinci olarak tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma, real storeden her yıl düzenli aldığım ürünleri paylaşırım

İkinci olarak geliri artan klupler reklam ve marketing bütçeleri yükseldikten sonra taraftar sayılarını burada senle kıyaslamak isterim

Alıntıları Göster

Birincisi buyur paylaş, her yıl 2 bin euro'nun üzerindeyse aldığın ürünler lafımı geri alırım.

İkincisi bu kulüplerin tanınırlık açısından hiçbir reklam ya da marketing aktivitesine ihtiyacı yok. Böyle bir oluşum gerçekleşirse, futbola olan ilginin nasıl azalacağını göreceksin. Dediğim gibi umarım kurulur da kıyasların sayıları.

• wirlebendichh kullanıcısına yanıt
    Hocam trollemeyin ortalık zaten karışık
  • quote:

Birincisi buyur paylaş, her yıl 2 bin euro'nun üzerindeyse aldığın ürünler lafımı geri alırım.

İkincisi bu kulüplerin tanınırlık açısından hiçbir reklam ya da marketing aktivitesine ihtiyacı yok. Böyle bir oluşum gerçekleşirse, futbola olan ilginin nasıl azalacağını göreceksin. Dediğim gibi umarım kurulur da kıyasların sayıları.

Alıntıları Göster

2k euro değil tabi ne ara euro oldu.

• quote:

2k euro değil tabi ne ara euro oldu.

Alıntıları Göster

2k derken sence TL mi dedim? 

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Hocam trollemeyin ortalık zaten karışık

Yok hocam vallahi trollemiyorum İspanyol ve İngiliz gazetelerinde çıkmış 

• quote:

2k derken sence TL mi dedim? 

Alıntıları Göster

2 bin dedim. K nın bin anlamının yanında euro anlamı da mı var 

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Yok hocam vallahi trollemiyorum İspanyol ve İngiliz gazetelerinde çıkmış 

Alıntıları Göster

Ünal Aysal başkan olsa kesin dahil olmuştuk hem Florentino Perez'le arası çok iyi hem de ilk onun fikriydi

• Bayern Münih, RB Leipzig ve Porto'nun, Avrupa Süper Ligi'ne katılması hakkında "kısa süre içinde" karar verilecek. (@FabrizioRomano)
  • wirlebendichh kullanıcısına yanıt
    O zaman yalan haberdir. Bu ligin oluşumunun amacı zaten Galatasaray seviyesindeki kulüpler ile oynamak istememeleri. Ayrıca Galatasaray'a gelene kadar Avrupa'da bir sürü kulüp var.
  • Zaten maddi olarak yeterince kayrılan 10-15 kulüp daha da zengin olsun diye,avrupa'nın geri kalanı niye seferber olsun anlaması güç?Bu ligde oynamak isteyeni,kendi ulusal liginden atacaksın kardeşim,en kısa yolu bu.İstiyorlarsa oynasınlar.Kulüp başkanları neticede kendi kulüplerini düşünecekler,her şeye hee dersen,geri kalanların zararlı çıkacağını tahmin etmek zor olmasa gerek.Yarın bir gün çıkıp,ya avrupa kupasına şu ülkeler gelmesinde derler,dünya kupasına afrika'dan,asya'dan takım gelmesinde derler.Yılanın başını küçükken ezmek lazım 

• Saçmalıktan başka bir şey değil.

• devlet ten izinsiz hiç bir şey olmaz.

kendi kendilerinin bitirirler

iki vergi memuru

atıyorum şehrin isim hakkı

vs..

o ligde oynayanlar lehine bir yasa çıkarttınmı futbol sendikası gibi.şirlketler uğraşsın dursun.

ilk önce kendi federasyonları devletleri izin verecek yoksa olmaz o iş

şu ligde oynayanların bu kazançlarına %500 vergi koydum der biter

kara para aklamak için başka yol bulsunlar.

• Bugun futbolun donum noktasidir ajandalara yazin
  • 5 6 senede bir bi tane takım sürpriz yapıp yarıfinal oynayacak diyeabuk subuk maçlar izlemeye gerek yoktu, bu sistemle beraber acaip transfer kapışmaları olur umarım uygulanır

• doksanlar çocuğuyum mahalle maçlarında olmadığım futbolcu yoktu, şimdi sadece premier lig izliyorum ama orada da özellikle bu sezon şike dönmeye başladı, küçük çocuklara bakıyorum sokakta top oynamadıkları gibi maç izlemiyorlar, futbola ilgileri yok, hangi çocuk pc oyununlarına para vermek varken gider ssport'a para verir? şampiyonlar ligine zaten yetişkinler para veremiyor gidip korsan izliyorlar, futbol son dönemini yaşıyor bu nesilden sonra espor denilen oyun yayınları daha popüler olacak.

Fulham'a bugün zar zor gol atan Arsenal bu ligde, msl gibi olacak, ilk yıllarda izlenir ama bir süre sonra sıkar normale döner, Fulham'ın kümede kalma savaşı daha çok ilgi çeker.

• AC Milan, Arsenal FC, Atlético de Madrid, Chelsea FC, FC Barcelona, FC Internazionale Milano, Juventus FC, Liverpool FC, Manchester City, Manchester United, Real Madrid CF and Tottenham Hotspur have all joined as Founding Clubs. It is anticipated that a further three clubs will join ahead of the inaugural season, which is intended to commence as soon as practicable.

İşte adamlar. İşte FIFA ve UEFA’ya had bildiren aslanlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.