Şimdi Ara

Resimlerim Klasörlerinde Özellikler Seçeneği Nereye Gitti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir resim klasöründe sağ tıklayınca genel,paylaşım,güvenlik ve özelleştir şıkları çıkıyordu bir şeyleri ayarlamaya çalışırken baktım Özelleştir seçeneği kayboldu.Oradan klasör küçük resmi filan ayarlanabiliyordu .Şimdi görünmüyor nedenini bilen varmı acaba?Aslında esas sorunum bu resim klasörlerinin kapağı yarı açık durmasını engellemek.XP de kare şeklinde klasör kapağı üzerinde saptadığın resimler belirgin görünüyordu ,bunda yarı açık kapak görünümünde resimleri görmek çok zor oluyor benim için çok önemli bir özellik,onu degiştirmeye çalışıyordum ama galiba seçenek yok.Yardım edebilecek varsa sevinirim.
    Not:Klasörlerin "Büyük Simgeler" görünümünde olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talin -- 13 Ağustos 2013; 17:16:44 >

• diğer klasörlerde durum nasıl özelleştir çıkıyor mu
    çalıştıra
    regsvr32 /i shell32.dll

yazın
    ayrıca
    http://www.technipages.com/xp-customize-tab-is-missing.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 12 Ağustos 2013; 21:53:34 >
  • Cevap için teşekkürler.Galiba bütün klasörlerde ayni.Birinci seçenekte hata kodu verdi çalışmadı,hata kodunu çevrim içinde ara diyor ara tuşuyla aradım bir şey çıkmadı ikincide ise Kayıt Defterinde ,sözedilen değerler görünmedi.Kayıt defteri işine hakim değilim son önerilen sitedeki işlemi yapmaya cesaret edemem zaten XP için o da.
  • ilk seçeneği yönetici hakkıyla mı çalıştırdınız donatılarda komut istemini sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı seçin orda yukarıdaki komutu yazıp çalıştırın
  • Ben bu W8i çözemedim,Donatılarda komut istemi nerede ki?Ama Hesaplarda administrator görünüyorum.
  • pardon aklım eski işletim sistemlerine gitti yeri eskiden ordaydı windows 8 de windows sistemi diye bir klasör var onun altındadır neyse metro arayüzünde komut istemi yazın sağ tıklayıp alttan yönetici olarak çalıştırı seçin yukarıdaki komutu tekrar bi yazın
  • Shell32 yi çalıştırdım ama sonuç yok Özelleştirme çıkmadı.Neyse klasörlerimi daha iyi gruplandırmak en iyisi olacak sanırım,yardımınız için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.