Şimdi Ara

resimdeki aleti arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

lütfen nasıl bulabilirim yada adı ne bir alışveriş sitesinde mevcutmudur.

• Elektronik malzeme satan yerlere bak. internette bulman zor olabilir. ne amaçla kullanacağını yazmamışsın. sanırım ses le ilgili bir kablo. elektronikçilerde bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 28 Eylül 2005, 19:24:18 >
  • Ses kablosu olduğu kesin de hangi marka telefon için olduğunu yazsaydın daha iyi olurdu.
  • Bana 5510 veya N-Gage ile kullanılacak bir aparat gibi geliyor... (Ben bi ara kullandımda)
    Kardeş onların sıfırlarını zor bulursun. Bulamazsın demiyorum.
    Belki denk gelir 2. elini bulursun. Eğer aynı ildeysek sana aynısından hemen yapabilirim.
  • kadıköy yazıcıoğluna gir dümdüz en sona kadar gir sonda köşedeki dükkanda var. ama boğumları farklımı onu bilmiyorum benim dediğim mpx'e uyuyor tam olarak.
  • Bu alet n-gage için sanırım. Nokia servislerini ve bayilerini bir dolaş. 2. el telefoncuları da gezebilirsin. Belki ellerinde ki n-gage'in o kablosunu sana satabilirler.
  • ne işe yarar bu alet hangi telefon için hiç yazmamışın
  • ada-2 dir
    N-GAGE nin yanında verilir
    STEREO DUR
    N-GAGE nin sıyah kısmına takılır
    N-GAGE nin kulaklık jackini düz kulaklığa çevirir
  • bunu kendin yapabilirsin, elektronik parçalar satan yerlerde var
    ben defalarca yaptım, iki ucu satın alıyosun
    araya da bi kablo, kalitelisinden
    bağlıyosun
  • eğer kendim yapacak olsam ses kalitesi bozulurmu bu arada 6600 için kullanacağım bir arkadaşta görmüştüm ses daha iyi alabilmek için sony marka standart bir kulaklık ile bu aleti kullanmıştı oldukça hoşuma gitti.
  • kusura bakmayın hortlattım ama bundan bulabileceğim bi yer var mı ankara da
  • BUNU BULmakiçin aramanıza gerek yok bi elektronik tamircisine gidip bunun aynısını yaptırabilirsiniz. çok basit bişidir. 5 milyona gelmez malieti. sağda solda bulmak güç olur bence direk bi elektronikçiye söyle yada elinde havya makinası olan bir arkadaşın varsa o da yapabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.