Şimdi Ara

Resident Evil HD Remastered'tan Yepyeni Görseller (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Tamam güzel fikir ama bunu bir koleksiyon paketi yapsalar güzel olmaz mıydı mesela Resident Evil 1-2-3 remastered hd koleksiyon gibi ayrıca zamanında Gamecube ve Xbox a çıkmış olan Stubss The Zombie, MGS: Twin Snakes, Bruce Lee Quest of Dragon gibi oyunlarıda Remastered Hd olarak görmek güzel olurdu ama gelde bunu oyun piyasasına ve yapımcı firmalara anlat :)

Hadi bu remake tamam da 2 ve 3´cu oyunlari cok eskidi onlari HD yapsan da bir remake ya da Zero kadar ilgi cekezler onlari komple bastan yapmalari lazim. 2 ve 3'c oyunun arkaplan render dosyalarinin bile capcom da durdugunu sanmiyorum.

Bu oyun 2002 yili icin fazlaydi o zaman yaptiklari is cok iyi oldugundan ve cok kisi zamanin da GC kullanmadigindan tekrar satma sansi buldular. Zaten video da söyluyorlar oyun fanlarin uzun zamandir istegi dikkate alinarak bu karar alindi diye. Yoksa diger oyunlarin kimse dönup yuzune bakmaz. Eski oyunlar icin en iyisi Ac emulatorleri koy RE3 oyna en rahati bu. ;)

• Darısı Twin Snakes'e
  • Yılın bombası.
  • süper olcak desenize :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • onu bunu bilmem ben nemessizin stars dige ciiihirdigindaki caresizligi ozledim :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.