Şimdi Ara

RESIDENT EVIL APOCALYPS merak edenlere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seyrettım fılmı ılk kaldıgı yerden cok guzel baglamıslar,bazen ılk fılmmı seyredıyormus gıbı oldum ozellıkle kopeklerle dovus sahnesınde ama guzel bır fılmdı,ufak bır ayrıntı daha var fılm 3.bolumu ıcın yıne bomba bır sonla bıtıyor :)

• ben izlemedim en kısa zamanda izlemek lazım.
  • evet 3. bölüm kesinlikle resident evil:veronica olacak ve mila busefer kötü kadın olacak benim tahminim tabi
  • en kısa zamanda izlemek lazım o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ares

evet 3. bölüm kesinlikle resident evil:veronica olacak ve mila busefer kötü kadın olacak benim tahminim tabi

Mila ölüyor aslan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Apocalypticboy

quote:

Orjinalden alıntı: Ares

evet 3. bölüm kesinlikle resident evil:veronica olacak ve mila busefer kötü kadın olacak benim tahminim tabi

Mila ölüyor aslan

sen filmi izledinmi aslan ne ölmesi kadının hucreleri yenilenerek tekrar canlandırılıyor tüm beyin aktiviteleri fazlasıyla 5 dakkada yerine geliyor ve bum Alice programı baslatılıyor
  • Wawww güzel bişeye benziyo anlatılanlara bakılırsa...Dur şunu inndirim bare ben
  • Güzelse Süüle Oke
  • arkadaşlar nerden izlediniz. sinamalara çıktıda benimmi haberim yok. yoksa kaçak dvd simi çıktı. çıktıysa görüntü kalitesi nasıl.
  • p2p yazılımlarda çıktı vcd si.Film hakkında konuşmak gerekirse ben beğenmedim ilkincisi daha güzeldi.Yani bir macera havası yok tomb raider3 hesabı olmuş hiç korku ortamı yok 1. filmdeki gibi.Nemesis e gelince.Yani Robocop dan farkını göremedim ben oyununu oynarken nemesis den kaçmak için neler neler yapıyordum bu filmde resmen hantal robot gibi yapmışlar.Sadece para kazanmak için yapnılmış film zaten yönetmeni farklı filmin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc.frost -- 10 Ekim 2004, 4:51:25 >
  • p2p de ne. birz açarmısınız. şimdi ben filmi nereden alırım. görüntü nasıl. karanlıkmı.
  • Suprnova.org adresine gir ordan bittorrentini arattır resident evil apocalypse diye sitenin üstünde search var.Bulduğunu indir.Sonra herhangi bir Torrent client indir. MEsela Azreus 2.1.0.4 programla o indirdiğin dosyayı aç kaydedeceğin yeri gösterince yüklemeyye başlıyoı.
  • ares nie peki veronica dedin nerden çıktı?
    bu arada yeni izleyebildim bu topic geldi aklıma da :)
    mila kimdir yaw alice den bahsetmiomusunuz siz?
  • Veronika Resident Evil 3 ten sonraki oyunun devam varsiyonu benim bildigim. Film ilkine gore cok guzel. Birazda parha harcaninca daha zevkli oluyor.Ama nemesisin ölmemesi gerekmiyormuydu filmin sonunda. 3. versiyonun oyunun sonunda gölgesi görünüyodu unutmadiysam eger.
  • Süper bir film bence 2 filmi iyi bağlamışlar
  • gözel film 3. filmi bekleyoz hade bakalım bende divX'ini seyrettim güzel yane....
  • 3. sü nezaman çıkacakmış ?
  • divx ini indirdim ilk fırsatta izliycem ilkinden daha guzele benziyo.kotude olsa farketmez milla jovovich icin nasıl olsa izliycem
  • beyler bana salak muamelesi yapmayın ama ben filmin sonunu bi türlü anlayamadım.şunuda belirteyim ben bu oyunuda oynamadım belki o yüzden anlayamadım.kadın tekrar dirildi eee sora ne oldu orası kayıp walla
  • Ben filmi henüz indiriyorum bakalım. Gençkan üzülmene gerek yok filmle oyunun alakası yok olamazda zaten. Resident evil oyunlarında bile her seferinden farklı karakterleri anlatır. Yalnız standart olan şey umbrella isimli şirket ve zombilerdir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.