Şimdi Ara

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
15
Favori
31.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Resident Evil Village

• Resident Evil Re:Verse

• Mr. Raccoon Weapon Charm

• Survival Resources Pack

• Resident Evil Village Mini Soundtrack

DELUXE EDITION : 569 TL

• Resident Evil Village

• Trauma Pack

COMPLETE BUNDLE : 639 TL

• Resident Evil Village

• Resident Evil 7 biohazard Gold Edition

• Trauma Pack

TRAUMA PACK : "Samurai Edge" silahı, "Mr. Everywhere" aksesuarı gibi hatıra eşyaları, bir ekran filtresi, özel güvenli oda arka plan müziği ve Resident Evil Village deneyimini destekleyecek pek çok öğe içerir.

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 22 Ocak 2021; 14:9:56 >

• Resident Evil 4 2022 Haziran' a kadar çıkacak bu gidişle. Mekanlar 4'e benziyor, Merchant var ve envanter sistemi 4'le aynı. Oyunun kabası hazır olduğuna göre bir iki ekstra mekan, farklı skinler, bir de Leon Kennedy. Al sana ikinci bir Re3 Remake faciası. El Gigante bile var. Tek fark elinde boyu kadar baltasıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gene rekabet kurulu, sony'ye kesilen cezalar unutularak fiyatlar konuşuluyor.

• Şurda bende oyundan bahsetmek, ps5 i sabırsızlıkla almak istediğime dair şeyler karalamak isterdim ama yok bu fiyatları görünce çıldırıyorum. Yani bu yaşadığımız ülkenin durumundan kaynaklı mı nedir orasını tam bilmem ama bu fiyatlar gerçekten uçuk. Ne alt yazı var ne bişey üstelik. Bu fiyatlara kimse oyun almasın gerçekten yazık günah bu paralara.

• Brezilya PSN'den nasıl alınıyor hocam?
  • darkerdi kullanıcısına yanıt

Firma ülkede iyi satmıyor ki altyazı eklesin

• Betaya kayıt olan kişilere maillere Resident Evil Ambassador Program'dan "Resident Evil Re:Verse Beta" gelmiş haberiniz olsun...

• Resident Evil Village PS5 Frame Rate Test (Maiden Demo)

• Oyun kaliteli, çıksa da oynasak dedirtiyor ama RE oynuyorum hissiyatı yok. Cadıya, kurt adama , hayalet gibi ortaya çıkan varlıklata vs... hiç gerek yoktu fazla fanteziye kaymış. Zombi kavramında en azından bir gerçekçilik var virüs veya Re4 teki plaga paraziti , mutasyon vs... bunlar gerçekçi yaklaşımlardı.

• gamer-x kullanıcısına yanıt

O zaman tam sürümün çıkışı yaz aylarını bulur sanırım. Teşekkürler bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 22 Ocak 2021; 15:0:49 >
  • elpdrno_046 kullanıcısına yanıt

7 Mayıs'ta çıkacak oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Betaya kayıt olan kişilere maillere Resident Evil Ambassador Program'dan "Resident Evil Re:Verse Beta" gelmiş haberiniz olsun...

Beta kod geldide nerden indiricez storede bulamadım kodu aktif ettim

• Pre-order yaptım. Super.

• ekostros kullanıcısına yanıt

Hocam zombi olayı da kendini çok tekrar etmeye başlamıştı. Yenilik şart, seri ölmek üzereyken küllerinden doğdu tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Gascoigne -- 22 Ocak 2021; 16:14:16 >
  • Arkadaşlar betayı bulamıyorum.. Venom kütüphanede dedi de orda yok ps5

• quote:

Orijinalden alıntı: elpdrno_046

O zaman tam sürümün çıkışı yaz aylarını bulur sanırım. Teşekkürler bilgilendirme için.

Oyunun çıkış tarihi 7 mayıs tüm platformlar için ; demo ise ilkbahar ayında gelicek oyunu çıkışından önce (mart-nisan) gibi şuanki demo sadece PS5 özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 22 Ocak 2021; 16:45:9 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

Mr. X kadın versiyonu gibi. Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021 

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021
  • Linki ilk sayfaya ekledim Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021 

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.