Şimdi Ara

Resident Evil 7'de Herhangi Bir Online Mod Bulunmayacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Kennnn

Arkadaş sizin gibi adamlara birşey söyliyeceğim çünkü kafanız basmıyor online oyun yapmak ucuz ve hele ki büyük stüdyolar için çok zaman istemeyen bir iştir, single oyun yapmak zordur bir yığın farklı departman ve adama ihtiyacınız olur, bu nedenle de size online oyunların inanılmaz olduğu masalı pompalanıyor ama bu işin altında yatan tek olay oyunu ucuza üretip pahalıya satmaktır. Siz de bunu yiyorsanız, ne ala.

Kaliteli single oyunları koruyacağınıza ayaklarına çelme takmaya devam ederseniz. Oyun deneyiminiz kazıklanmaktan öteye gitmeyecektir. Soma'ya gelirsek teknik olarak büyük stüdyoların yapabildiğinin altı bir oyun, hikayesinin iyi olması oyunun iyi olması bunu değiştirmez. Oyunu pahalı çıkarmayıp hakkını verdilerse ne güzel keşke hepsi böyle yapsa. Ne yazık ki bazı oyunların değeri sonradan anlaşılıyor, insanlar senin gibi biraz kıt olduğundan bu oyunlara para vermiyorlar adam aynı sen işte gidip online oyun alıyor ya da online modu yoksa napayım diyor.

Ayrıca re7 için konuşmak gerekirse Richard Pearsey oyunun yazarı gayet bu konu da başarılı bir adam, oynamadığın oyunu 3'ci sınıf korku filmi olarak adlandıran adam sinemadan da anlamıyordur bak açık açık yazdım.</blockquote>

kaliteli single oyun? sayar mısın son yıllar da witcher hariç son 2 seneyi saysana bana abi ya ben anlatamıyorum ya anlamakta zorluk çekiyorsunuz bir türlü anlayamadım bence kıt olan sizsiniz ki anlayamıyorsunuz bak örnek verdim soma kaç bin adam oynadı 40 milyon ps4 satıldı 250 bin ps4 sahibi oynadı bende tam bundan bahsediyorum witcher bile hak ettiği kadar satma hal böyle olunca adam sallama bir tane 10 oyundan 9 benzerlik gösteren üçüncü sınıf hikayeler anlatmaya başlıyor bak hikayeden bahsediyorum oyunun oynanabilirliliği zevkinden değil hikayenin kalitesinden yani mesela uncharted oynanabilrlilik grafik zevk aksiyon açısından müthiş ama hikaye? ne var hikayede 14-15 saat oynadık bitti bu kadar muhtemelen bir daha açmayacağız ben buna karşıyım o zaman bu oyuna 59 dolar fazla ama ne deyim siz 59 dolar iyi diyorsanız orası ayrı oturup sabaha kadar sizinle tartışacak değilim boşuna oyun yapma sürecini falan tekrar tekrar yazmayın çünkü ben yorumumda sadece multiplayer olmayan oyuna 59 dolar fazla dedim aynı şekilde single olmayan oyuna da fazla 59 dolar yani onun için boşuna sizi uyutuyolar yok singleplayer yapmak zor gibi sanki bir sırmış da sadece siz biliyormuşçasına karşıdaki insanı da sadece görüşünü açıkladı diye yok kıtsınız falan diye aşağlamaya çalışıp böbürlene böbürlene anlatmanıza gerek yok aksi halde vaktinizi boşa harcamış olursunuz.Kısacası şunu demek istiyorum günümüz de çıkan singleplayer oyunların tamamına yakını doğru düzgün bir hikaye anlatmıyor ve birbirine benziyor multiplayer olmayınca da ikincikez oynanabilirlik düşüyor bu tip oyunlarada 59 dolar vermek bence anlamsız ha sen diyorsan ki az ben 159 dolar bile veririm o senin tercihin.RE7 ye gelince hikaye falan diyorsun da hikayeden az çok bugüne kadar oyun basınına yansıyanı kadar haberdar olduk re serisinin son yıllarda ki rezilliği de ortadayken çok erken bir yorum yapmış gibi görmüyorum kendimi

Bu mektupların sevdiklerine yolla sen. Hadi bye.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Adam son yillarda cikan kaliteli oyunu say deyip witcher dan bahsediyor o ne la :D
    The last of us oynada oyun gorsun gozlerin.Kimi oyun vardir adama konsol bile aldirir ikincisinin duyurulmasini bekleyip ps4 alacak olan insanlar bile var.Kim witcher icin konsol almayi dusunur :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lextor

Arkadaş bu nasıl bir nesildir aklım almıyor. Herif online yok diye oyun bitince çöpe mi atayım diyor... Takas et kardeş ne bileyim sat....

Bir oyuna sadece senaryo modu için 200 300 lira para vermek midir iyi nesil olmak.
    Mesele takas etmek değil. 3 5 senedir bir çıkan bir oyunu alıp doyasıya oynamak isteyen inşalar var.
    Hikaye dediğin en fazla 1 hafta da biter ne anladık o zaman oyundan.
    Senin kafa böyle basıyor demek ki. Sen nasıl bir nesilsin peki ?
  • quote:

Bir de şunu yazmayı unutmuşum sanırım anasınıfı terksiniz ki okumayı bilmiyorsunuz online olmayan oyuna para vermem demedim 59 dolar çok dedim ikisinin arasın da dağlar kadar fark var sitede lütfedip yorumları mı yayınlarsa memnun olucam

''olucam'' sözünü genelde 3-4 yaşındaki çocuklar konuşurlar, yazım kurallarına ve noktalama işaretlerini de büyüdüğünde okulda sana öğretirler. Ben aslında senin ne demek istediğini anladım, bilgisayarda korsan oyun oynayıp online FPS oyunlarının keylerini 5-10 liraya alıp doya doya oynayan birisin. Günümüz senaryolu oyunlar birbirinden kötü derken senaryosuz öldür öldür geç oyunlarını övdüğünün de farkında mısın? Konusuz filmlerle sinema sektörünü yargılamak gibi birşey oluyor seninkisi. :)

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir de şunu yazmayı unutmuşum sanırım anasınıfı terksiniz ki okumayı bilmiyorsunuz online olmayan oyuna para vermem demedim 59 dolar çok dedim ikisinin arasın da dağlar kadar fark var sitede lütfedip yorumları mı yayınlarsa memnun olucam</blockquote>

''olucam'' sözünü genelde 3-4 yaşındaki çocuklar konuşurlar, yazım kurallarına ve noktalama işaretlerini de büyüdüğünde okulda sana öğretirler. Ben aslında senin ne demek istediğini anladım, bilgisayarda korsan oyun oynayıp online FPS oyunlarının keylerini 5-10 liraya alıp doya doya oynayan birisin. Günümüz senaryolu oyunlar birbirinden kötü derken senaryosuz öldür öldür geç oyunlarını övdüğünün de farkında mısın? Konusuz filmlerle sinema sektörünü yargılamak gibi birşey oluyor seninkisi. :)

Müthiş bir tespit daha Kişi kendi nasılsa karşıdakini de öyle bilirmiş kendi yaptığını ben yapıyormuşum gibi yazan biri demek öyle yapıyorsun pc ne korsan single oyunları indiriyorsun online da 10-15 tl lik oyunlar oynuyorsun bravo sana ayrca ne alakası varsa artık anlayamasam da benimki konusuz filmle film sektörünü yargılamaksa Seninki de beynin olmadan yorum yapmak oluyor ona ne yapalım benim pc im yok konsoldan oynuyorum laptop oyun açmaz zaten pc de oyun oynamaktan zevk almıyorum yaşım yakın bir zaman da 24 olucam eğer ne demek istediğimi anlamak istiyosan o kadar uzun uzun yazdım okursun ordan cevap verecek bişey bulamayınca hemen karşınızdakine korsancı diye iftira atmanızı artık yadırgamıyorum seviyeniz ortada

• bu oyunun 8.oyunu bence tekken veya mortal kombat tarzı dövüş oyunu olacak gibime geliyor.
    hayatımda gördüğüm en dönek oyun bu olsa gerek.
    8.oyunda bence mortal kombat tarzı yapacaklar
    9 da ise araba yarışı olabilir resident evil driver veya speed diye arabayla zombi ezeriz birde dlc çıkartırlar nfs oyunundaki polisler gibi zombilerde bizi yakalamaya çalışır

10.oyun süpriz olur gibime geliyor.
  • Co-op modu olmalı. Hikayede bize eşlik edecek bir arkadaş kötü olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.