Şimdi Ara

Resident Evil 4 (PS4) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil hayranları bu oyun çok eleştirdi. Kendilerince birçok haklı tarafları var. Şundan eminim bu oyun farklı bir isimle çıksaydı o RE hayranları bu oyunu çok sevecekti.

Bende RE hayranıyım her oyununu oynadım diyebilirim. Özellikle RE2 ve RE3 serinin korku öğeleri yüksek yanlızlık hissini çok iyi veren bir hayatta kalma oyunlarıydı. Serinin diğer oyunları bu çerçeveden çıktığı için çok eleştirildi.

Ama RE4 yaptığı yenilikleri ile seriyi farklı bir yere taşıdı. Aksiyonu bol korku öğeleri az ve araya birazda RPG özellikleri sıkıştırılmış çok kaliteli bir yapım. Düşman çeşitliliği,uzun oyun süresi birçok boss savaşı ve dolu dolu içeriği var.
    Oynamakta tereddüt edenler bence bu oyuna bir şans versinler,Kaliteli bir oyun sahibi olacaklardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedTigger

Resident Evil hayranları bu oyun çok eleştirdi. Kendilerince birçok haklı tarafları var. Şundan eminim bu oyun farklı bir isimle çıksaydı o RE hayranları bu oyunu çok sevecekti.

Bende RE hayranıyım her oyununu oynadım diyebilirim. Özellikle RE2 ve RE3 serinin korku öğeleri yüksek yanlızlık hissini çok iyi veren bir hayatta kalma oyunlarıydı. Serinin diğer oyunları bu çerçeveden çıktığı için çok eleştirildi.

Ama RE4 yaptığı yenilikleri ile seriyi farklı bir yere taşıdı. Aksiyonu bol korku öğeleri az ve araya birazda RPG özellikleri sıkıştırılmış çok kaliteli bir yapım. Düşman çeşitliliği,uzun oyun süresi birçok boss savaşı ve dolu dolu içeriği var.
    Oynamakta tereddüt edenler bence bu oyuna bir şans versinler,Kaliteli bir oyun sahibi olacaklardır.

Korku ve yalnızlık hissi RE4 ün ilk bölümlerinde (kaleye kadar olan kısım) gayet güzel ve başarılı hocam.Ama dediğiniz gibi getirdiği yenilikler olsun,aksiyon olsun gayet başarılı.Ağustosun başında çıksaydı keşke

• Güncel

Resident Evil 4 (PS4)
  • Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmbannführer -- 14 Ağustos 2016; 14:01:47 >
  • Ps2 de 3-4 kez bitirdim. Zombilerin ispanyolca konuşmaları ilk başta çok garip gelmişti sma sonra alışmıştım. Atmosferi çok değişik bir re oyunu çok farklı mekanlarda geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ps2 de 3-4 kez bitirdim. Zombilerin ispanyolca konuşmaları ilk başta çok garip gelmişti sma sonra alışmıştım. Atmosferi çok değişik bir re oyunu çok farklı mekanlarda geçiyor.

Atmosfer anlamında gerçekten başarılı bir oyun.Oyunda sürekli bir parça açık hava yada güneş ışığı arıyorsunuz.

• İlk köy bölümü beni benden almıştı ps2'de
  • Kutulu olarak almak istiyorum ama Amazon göndermiyor. Başka nereden alabiliriz. Bu oyunu arşive koymak istiyorum.

• Küçükken ps2 de yarısına kadar gelip korkudan bırakmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Kutulu olarak almak istiyorum ama Amazon göndermiyor. Başka nereden alabiliriz. Bu oyunu arşive koymak istiyorum.

Kutulu olarak Türkiye'de belki çıkar.Onun dışında PSN mağazası tek seçenek gibi.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Burası fena değil

http://www.365games.co.uk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 14 Ağustos 2016; 15:22:45 >
  • quote:

Burası fena değil

http://www.365games.co.uk

Güvenlimi hocam?
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Bunların ebay sayfası var orada 2 defa oyun aldım yalnız tr ye gelince ptt kargoya veriyorlar takip etmek mümkün değil sonunda geldi ama adamlar apartmanın dışındaki kutuya atmışlar tesadüf gördüm biri alıp gitse halkkımızı arayacak hiçbir yer yok adres numara tel herşey belli adam dışarı atıp gidiyor. Oyunlar sorunsuz geldi ama kargo takibi cidden sorun. Ptt kargo kodu istiyor kargo kodu olmayınca bahtına artık

• quote:

Bunların ebay sayfası var orada 2 defa oyun aldım yalnız tr ye gelince ptt kargoya veriyorlar takip etmek mümkün değil sonunda geldi ama adamlar apartmanın dışındaki kutuya atmışlar tesadüf gördüm biri alıp gitse halkkımızı arayacak hiçbir yer yok adres numara tel herşey belli adam dışarı atıp gidiyor. Oyunlar sorunsuz geldi ama kargo takibi cidden sorun. Ptt kargo kodu istiyor kargo kodu olmayınca bahtına artık

Dijital almak en iyisi o zaman.
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyatlaysa dijital oyun daha mantıklı

• quote:

Uygun fiyatlaysa dijital oyun daha mantıklı

Tek sıkıntı ülkemizdeki yavaş internetle 40GB'lık oyunları indirmek hocam.Kutulu almaya çalışırsakta fiyatları uçmuş olan oyunlar bekliyor.
  • Bu oyunun online coop ve pvp li olan versiyonu da RE5 ti , o da RE4 kadar basarili olmasa da multiplayer ozellikleri getirmesi acisindan cok iyiydi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leo

Bu oyunun online coop ve pvp li olan versiyonu da RE5 ti , o da RE4 kadar basarili olmasa da multiplayer ozellikleri getirmesi acisindan cok iyiydi bence.

Re5,Re4'e göre aksiyon bakımından daha çok ön plana çıkıyor.

• Ne kadar serinin kaderini değiştirsede sevdiğim bir oyundur atmosfer müzikler harikaydı fakat sanki hiç satmadı gibi her platforma çıktı ps2 gameboy pc yeterli olurdu birde HD versiyonları falan çıktı bunlarla uğraşıcaklarına 2. oyuna bir ramake yapabilirler yakında tost makinesinede bekliyoruz 4. oyunu.
  • oyun çıktı, bu 4. satın alışım olucak. Daha önce 2 kere satın aldığım kült oyunlar olmuştu 4 kere satın aldığım tek oyun bu, muhtemelen bundan sonra da hangi platformlara çıkarsa almaya devam ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 31 Ağustos 2016; 2:37:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.