Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
29.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil 3 – 1999 vs. 2020 Gameplay Comparison | PlayStation Underground

• Sade ilerlemeli hafif dalmali ates etmeli..bari Re3 remake demeseydiniz buna

Bulmaca vs. Olmayan hic bir Re. Serisi çöptür benim icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Bulmaca vardır ama olsa ne olacak, herkes YouTube dan bakıyor artık. Eskiden öyle bir durum yoktu.

• Yeni yetmelere bakar,biz bakmayiz

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Eskiden çözmesi zor geliyordu, günlerce uğraştığımız olur yada dergilere bakardık. Ben hiç olmasın demem ama artık pek bir esprisi yok. Şimdiki zamanın durum tespiti bu. Bu oyuna bizi bağlayan atmosferi, mekanları, karakterleri ve hikayesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 7 Mart 2020; 13:22:15 >
  • Aynen oyle dergilere bakardik aylarca ugrasirdik

• Valla en heyecanla beklediğim oyun bu benim. Gerisi hepsi arka planda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön-sipariş geçildi beklemedeyiz
  • Doom Eternal ile beraber cıkmasını sabırsızlıkla bekledigim döneminin en çok ses getiren oyunlarından birisi. RE2'yi oynayıpta bunu oynamamak olmaz. Mutlaka oynanmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demo ne zaman

• Anaoglu kullanıcısına yanıt
    20 Mart.

• çıkıcak olan demo bu muhtemelen; göz atmak isteyenler için

• Bu oyunu merakla bekliyor olmama rağmen sanırım satın almak için indirime girmesini bekleyeceğim. Capcom oyunları süre geçtikçe güzel indirimler alıyor bu aralar. Tlou 2 ve Ghost of Tsushima öncesi cüzdana dikkat etmem lazım:)

• İyi ki pc gibi bir nimet var. Yoksa Mart, Nisan, Mayıs çok çetin geçecek. Ekran kartı promosyonuydu, giftti, uygun Steam fiyatları falan derken exc. oyunlar için bütçe kalacak. Yoksa her birine fahiş konsol fiyatları, altından kalkamazdık.

• Resident evil 3 fiyat 259 tl doom eternal fiyat 469 tl bir gariplik var fiyatlındırmada iki oyunda us psn de 59 dolar açıklaması nedir bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 10 Mart 2020; 20:5:52 >
  • playstation 1 de ilk oynadığım oyunlardandı. bir bulmacada takılıp bitirememiştim. şimdi ps4'e almak istiyorum ön sipariş fiyatı uygun. ön siparişden sonra fiyat artar mı yoksa düşer mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prospect11

playstation 1 de ilk oynadığım oyunlardandı. bir bulmacada takılıp bitirememiştim. şimdi ps4'e almak istiyorum ön sipariş fiyatı uygun. ön siparişden sonra fiyat artar mı yoksa düşer mi acaba.
    öyle çok zor bir bulmacasi yoktu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prospect11

playstation 1 de ilk oynadığım oyunlardandı. bir bulmacada takılıp bitirememiştim. şimdi ps4'e almak istiyorum ön sipariş fiyatı uygun. ön siparişden sonra fiyat artar mı yoksa düşer mi acaba.
    resident evil 2 remake aynı şekilde 459 tl ye fırlamıştı oyun çıkışından sonra aynısı olurmu bilinmez
  • prospect11 kullanıcısına yanıt
    Çıkışından sonra fiyatı artar 3 4 ay sonra tekrar 300 lira bandına düşer.
  • Umarim sure olarak re2 remake kadar kisa olmaz da bol bol kacariz Nemesis ten :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.