Şimdi Ara

Resident Evil™ 3 + Monster Hunter World: Iceborne + 3 Aylık Xbox Game Pass

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Oyunlar Amd rewards hesabına tanımlanacak ve aktive edlecektir. Aktifleştirmek için amd ekran kartına ihtiyacınız yok. Hesaba giriş yapıp oyunları istediğiniz steam hesabınıza vs aktarabilirsiniz.

1) Monster Hunter World: Iceborne master edition + genişleme paketi. ----- Satıldı
    2) Resident Evil™ 3
    3) 3 Aylık Xbox Game Pass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 24 Ağustos 2020; 22:1:43 >

• Bu oyunların yanlış bilmiyorsam aktifleştirme için son kullanım tarihi dün doldu. AMD Rewards hesabınızı bir kontrol eder misiniz?
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Ben daha öncesinde aktifleştirdim ancak hesabıma eklememiştim az önce girip baktım, kütüphane'de duruyor.
  • Ben haziran başı gibi aktifleştirmiştim. Duruyor hesapta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bildiğim Game Pass'ın hesaba ekleme tarihi 30 Haziran sondu. Ama aşağıdaki açıklamaya göre 30 Hazirana kadar talep edilmesi denmiş. Orası karıştırıyor.

quote:

Game Pass for PC Teklifi: Kampanyaya katılan satıcılardan July 1 Temmuz 2019 - 25 Nisan 2020 tarihleri arasında satın alınacak seçili ürünler için geçerlidir ve kupon kodları stokları ile sınırlıdır. Game Pass kodunun 30 Haziran 2020 tarihine kadar talep edilmesi gerekmektedir. 12 aylık süre içinde her Microsoft hesabı için bir adet 3 aylık üyelik ile sınırlıdır. Xbox (beta) uygulaması ve Windows 10 (güncellenmiş) gereklidir. Yaş sınırlamasına ve sistem gereksinimlerine tabidir. Oyun kataloğu zaman içinde değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için: Xbox.com/gamepass.

https://tr.msi.com/Promotion/amd-2020-raise-the-game-no-xbox

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    30 mayıs dahil fatura kesilirse, 30 haziran bitimine kadar aktif edilmesi gerekiyor. 3 kredi veriyor o kredilerler oyunları tanımlıyorsunuz. sonraki aşama steama ekleme. oda sizin keyfinize kalmış.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Oyunlar için bir şey diyemeyeceğim fakat Gamepass kısmında 30 Haziran ibaresi vardı. O yüzden bende son 3-4 gün kala aktif ettim. Ekleme için süre sınırlaması olmadığını bilseydim Yıl sonuna beklerdim. Sağlık olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.