Şimdi Ara

Residen Evil Operation Raccoon City Kasma Sorunu[Sonuca ulaşıldı] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
10.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 9800 gt 1gb 256 bit ama bende de kasma var fps oranlarına baktım 800 x 600 da aynı fps oranları update bekliycez galiba =(

• Benim sistemimde;

Notebook;
    İntel core İ3 2.40 Ghz M370
    DDR-3 Ram 6 Gb
    Ati Mobility HD5470 1Gb Paylaşımlı (Driver Güncel)
    Windows 7 64 Bit Home Premium.

Bende yükledim şimdi oynuyorum sahneler cok hızlı geçiyor.
    mouse çevirince falan bu ne demek oluyor arkadaşlar 1366*768 çözürnülüğünde
    oyun oynarken başım dönüyor. bunu nasıl çözebiliriz :D yoksa fps simi düşük ondan mı yardımcı olucak arkadaşlara teşekkürler.
    İyi Geceler..
  • Çok kasıyor grafik ayarı yok mu not defteriyle falan yada bu optimizasyon falan filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: qermaNazi

Çok kasıyor grafik ayarı yok mu not defteriyle falan yada bu optimizasyon falan filan

Keşke çok kassa benimki Exit yazısını 10 dk dek getiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin1910

quote:

Çok kasıyor grafik ayarı yok mu not defteriyle falan yada bu optimizasyon falan filan

800x600 tüm grafikleri low yada off yaptım sıfır kasma oldu da öyle de ne anladım oyundan piksel piksel Sildim gitti

• quote:

quote:

quote:

800x600 tüm grafikleri low yada off yaptım sıfır kasma oldu da öyle de ne anladım oyundan piksel piksel Sildim gitti

800*600 yaptım bütün herşeyi low yada off yaptım.Fullscreen(tam ekran) modunu da kapattım.pencerede oynuyordum yine aynı
    Ekran kartı ile alakası yok bu işin

• Beyler pc den olmadığna yüzde yüz kanaat getirdim.En düşük çözünürlükte en düşük görüntü kalitesindede aynı en yüksek çözünürlük en yüksek görüntü kalitesindede aynı kasma var.sorun oyunda.Ama neresinde????
  • Oyunda optimizasyon problemi var, 60 fps sabitten 30-35'lere kadar düştüğü oluyor yer yer.

Yukarıda yazdığımın harici birde ekran kartınızı aşırı ısındırıyor ki Witcher 2'de maksimum 90 dereceyi gören gtx 275 bu oyunda tavan sınıra geliyor, 115 derecelere çıkıyor bir süre sonra.

Zaten oyun çok kötü, bence oynamak için kasmamak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Oyunda optimizasyon problemi var, 60 fps sabitten 30-35'lere kadar düştüğü oluyor yer yer.

Yukarıda yazdığımın harici birde ekran kartınızı aşırı ısındırıyor ki Witcher 2'de maksimum 90 dereceyi gören gtx 275 bu oyunda tavan sınıra geliyor, 115 derecelere çıkıyor bir süre sonra.

Hadi ya Boşuna uğraşma diyorsun yani
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Oyunda optimizasyon problemi var, 60 fps sabitten 30-35'lere kadar düştüğü oluyor yer yer.

Hadi ya Boşuna uğraşma diyorsun yani

Oyun siteleri 3-5 arası puanlar vermişler ama çok insaflı davranmışlar.

Oyun cover sisteminden tut, aim sistemine kadar rezalet ötesi.

Birde oyun coop ağrılıklı, yanınızda size destek olan ekip elemanları yapay zeka kontrolündeyken özürlü gibi hareket ediyorlar.

• Hacı yaptım yaptım ya.Sonudna beeeehhh
    Kimsede demiyor driverı güncelle diye
    Herkese çok teşekkür ediyorum ilgilendiği için

• Beyler yine bi sıkıntı var ya Bana nasip değil herhalde bu oyunu oynamak
    Nvidia son driverı yükleyince "bu monitörün görünteleyemeyeceği modları sakla" sekmesi sönük oluyor
    O sönük oluncada 144 hertz e kadar gösteriyor.Oyunlar 144 hertzde açılıyor.Monitör desteklemediği için görüntü yok sadece ses var.
    Ben son driverı yükledim önceden böle sorun oldu diye silmiştim bir eskisini yüklemiştim.Hatta bunla ilgili bi konu açtım kimse birşey demedi..
    Şimdi döndü dolaştı bu driver sorunu bu oyunu mu buldu :( :(
    Yok beyler yok bana bu oyunu oynamak nasip değil.Yapacak birşey yok...

• Tamamdır yaptım bu sfer Son sürüm driver ın sürücüsü benm monitöre olmuyor.Eski sürücünün de nontrol paneli oyunlar için olmuyor.
    Yeni driver ın control panelini eski driver ın da sadece ekran kartı grafik sürücüsünü(inf ler) yükledim olduç
    Yarısı eski driver yarısı son driver

İlgilenen vakit ayıran arkadaşlara tekrar TEŞÜKKÜR EDERİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinknc -- 12 Mayıs 2012; 17:26:02 >
  • Işıklı biyere gelirsen kasıyor bende.. Yani neresi ışıksız orası benim yerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgrand

Işıklı biyere gelirsen kasıyor bende.. Yani neresi ışıksız orası benim yerim.

usta yorumun çok hoşuma gitti süpersin :))

aksine bol ışıklı yerlerde benim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet-diker

quote:

Orijinalden alıntı: realgrand

Işıklı biyere gelirsen kasıyor bende.. Yani neresi ışıksız orası benim yerim.

usta yorumun çok hoşuma gitti süpersin :))

aksine bol ışıklı yerlerde benim :)

Ben monitörün ışığını kısarım hiç bi yerde kasmaz
  • Oyun bitti hemen ya
  • quote:

Arkadaşlar bende amd athlon x2,gtx260,4gb 1333 ram özelliklerien sahip pc var.Oyun harika kasıyor
    Öyleki oyuna girmeden menüde mouse ile yazıları dek getiremiyorum.Oyunun özelliklerinin hepsini "low" yaptım.800*600 çözünürlükte full ekran modunu dahi kapattım kasıyor.Pc yeni formatlı.Arkada çalışan program falan yok.Oyunu böyle görünce dedim ya pc den yada oyundan.
    Eğer pc den dolayıysa camdan aşağı atarm.Oyunun menüsünde bile takılıyorsa işe yaramaz demektir.Ama benm görüşüm oyundan ötürü.
    Çünkü oyuna girdim pek bi görüntü kaliteside yok.Eğer oyunu sorunsuz oynayan arkadaşlar varsa sistem özelliklerini yazabilirmi?ona göre kıyaslama yapalım.Ya da benm sorunuma çözüm bulabilecek varmı

----------------------------------------------------------------

12 MAYIS 2012

Beyler pc den olmadığna yüzde yüz kanaat getirdim.En düşük çözünürlükte en düşük görüntü kalitesindede aynı en yüksek çözünürlük en yüksek görüntü kalitesindede aynı kasma var.sorun oyunda.Ama neresinde????

işlemci : intel pentium 2.60 ghz
    ekran kartı: Ati Redeon HD 4650
    RAM: 3gb

oyunu az önce bitirdim.. cok yoruldum

arkadaş oyunda bazı optimizasyon sorunu var oyunda başta bir silah sessivar ölünce kayyboluyor ses
    yaratıklar asansörle inerken takılı kalıyor bazı bomba patlarken az bucuk takılmalar oluyur (artık o benim sistemimden) yani adamlar pc ye geliştirirken iyi proğramlamamışlar sen bir kaç patch yama gibi şeylerle düzelt bende kasma sorunu felan olmadı.... sen biraz derin araştırma yap google amcada.. kolay gelsin..

• quote:

Oyun bitti hemen ya

evet dead space'de cok kısaydı 15 bölüm cok az ağlayacaktım oyun bitti diye. Çok güzeldi

birde kocaman bir adam var sonraki bölümlerinde o yaratıktan iki tane felan geliyor cok cins bir oyun yapmışlar 5 daha iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahsun KraL

quote:

Arkadaşlar bende amd athlon x2,gtx260,4gb 1333 ram özelliklerien sahip pc var.Oyun harika kasıyor
    Öyleki oyuna girmeden menüde mouse ile yazıları dek getiremiyorum.Oyunun özelliklerinin hepsini "low" yaptım.800*600 çözünürlükte full ekran modunu dahi kapattım kasıyor.Pc yeni formatlı.Arkada çalışan program falan yok.Oyunu böyle görünce dedim ya pc den yada oyundan.
    Eğer pc den dolayıysa camdan aşağı atarm.Oyunun menüsünde bile takılıyorsa işe yaramaz demektir.Ama benm görüşüm oyundan ötürü.
    Çünkü oyuna girdim pek bi görüntü kaliteside yok.Eğer oyunu sorunsuz oynayan arkadaşlar varsa sistem özelliklerini yazabilirmi?ona göre kıyaslama yapalım.Ya da benm sorunuma çözüm bulabilecek varmı

12 MAYIS 2012

Beyler pc den olmadığna yüzde yüz kanaat getirdim.En düşük çözünürlükte en düşük görüntü kalitesindede aynı en yüksek çözünürlük en yüksek görüntü kalitesindede aynı kasma var.sorun oyunda.Ama neresinde????

işlemci : intel pentium 2.60 ghz
    ekran kartı: Ati Redeon HD 4650
    RAM: 3gb

oyunu az önce bitirdim.. cok yoruldum

arkadaş oyunda bazı optimizasyon sorunu var oyunda başta bir silah sessivar ölünce kayyboluyor ses
    yaratıklar asansörle inerken takılı kalıyor bazı bomba patlarken az bucuk takılmalar oluyur (artık o benim sistemimden) yani adamlar pc ye geliştirirken iyi proğramlamamışlar sen bir kaç patch yama gibi şeylerle düzelt bende kasma sorunu felan olmadı.... sen biraz derin araştırma yap google amcada.. kolay gelsin..

Hocam yardımın için sağolasın yorumları okursa hallettim zaten
    Ayrıca dediğin gibi silah sesleri ölünce kayboluyor.Bende sevmedim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.