Şimdi Ara

Rent a car işi yapanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler herkese, önemli bir sorunum var. Ne yapacağımızı şaşırdık. Olaya geçeyim.

Arkadaşım bayramda saçma sapan bir yerden araba kiralıyor. Arabadan da fazla anlamıyor o yüzden yağ, su vs. kontrol etmeden yola çıkıyor. Araç yolda arızalanıyor ve yaptırıyorlar. Daha sonra çekiciyle geri teslim ediyorlar. 1 hafta sonra adam arıyor ve arabada masraf var sizi bilgilendireceğiz diyor. Ay sonu geliyor ve kredi kartı dökümünde bloke edilmiş 3000 lira gözüküyor(Kiralarken sanırım bunun olması gerekiyormuş.) Ve 3 gün önce tekrar aranıyor 4500 TL masraf çıkartıyor. Bugün tekrar aranıyor masraf nasıl oluyor bilmiyorum 3500e düşüyor. Sebep ön-arka jantın üzerindeki çizikler... Hesapta boyamışlar ve arabanın değeri düşmüş. Bunları geçtim parayı vereceksiniz diye tehtit edilmiş. Savcıya veririz vs. sözleride geçmiş. Bu şerefsizlere karşı ne yapılabilir ? İstediklerini verirsek arkası kesilmeyecek biliyoruz. Nasıl kurtulabiliriz ?

• Jant cızikleri ve 4500 lira sonra bi anda 3500e düşmesi. Altından mı bu jantlar ?

Mafya olmak isteyen rent a carcilara denk gelmişsiniz, kartı iptal ettirin şeyinize takmayın.

Aracı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta yatış parası almışlardır arabadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurumsal olmayan dolandırıcı firmaya fenk gelmişsiniz vermeyin para falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanki fiyatları pek bilmiyorum ama ortalama 100 lira desen, zaten haftada 700 lira yapar...
    Ayrıca arkadaşın kiralarken sigortasız kaskosuz mu kiralamış ? Kar yapacam diye 40 liraya kiralayıp, birde arabadan anlamadan birşeyleri bozmuşsa normal böyle bir durum..

Kiralama işine giriyorsanız her türlü sigortalı kiralayın. Sizin hatanız olsa bile polisi arayıp arabayı verip işinize bakarsınız zor o işler..
    Araba neydi tam sorun olarak ne demişler? Ortalama fiyat öğreneyim ben saçma bir durum varsa işi kovala yada öde diye bilgi vereyim sana.
    Hangi il ilçede oluyor bu olay onu da söyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

Şuanki fiyatları pek bilmiyorum ama ortalama 100 lira desen, zaten haftada 700 lira yapar...
    Ayrıca arkadaşın kiralarken sigortasız kaskosuz mu kiralamış ? Kar yapacam diye 40 liraya kiralayıp, birde arabadan anlamadan birşeyleri bozmuşsa normal böyle bir durum..

Kiralama işine giriyorsanız her türlü sigortalı kiralayın. Sizin hatanız olsa bile polisi arayıp arabayı verip işinize bakarsınız zor o işler..
    Araba neydi tam sorun olarak ne demişler? Ortalama fiyat öğreneyim ben saçma bir durum varsa işi kovala yada öde diye bilgi vereyim sana.
    Hangi il ilçede oluyor bu olay onu da söyle :)

Araç fluence. Sorunu zaten arkadaşım çözmüş. Teslim edilirken araçta sorun yoktu. Bahçelievler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.