Şimdi Ara

Renoir mi? Arena mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yurtdısından telefon getirtmek istiyorum.

Bu iki telefon arasında kaldım

Renoir ise neden dolayı tercih etmeliyim ?

Arena ise neden dolayı tercih etmeliyim ?

Birde getirdiğim telefonu Lg nin servisinde türkçe menü yapılır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragonit. -- 9 Nisan 2009; 11:04:37 >

• fotograf istersen renoir multi medya agırlık ve ı phone gıbı bır arayuz ve daha hızlı bır multı touch ıstersen arena
  • Aslında herkesin söyleyeceği aynı ve çok açık. Fotoğraf, video istersen Renoir, multimedya ağırlıklı bir cihaz istersen Arena.
    Ama şunu söylemeliyim; Renoir'yı fotoğraf ve video için alırsın, iPhone'u web performansı için alırsın, W995'i müzik kalitesi için alırsın ama Arena'yı bir konuda en iyi performansı almak için alamazsın; herhangi bir özelliğinde çok öne çıkmıyor rakiplerine oranla. Hani belki ekran için dersiniz ama bugüne kadar ekran için telefon alana rastlamadım
  • Peki bu ikisi arasında wi-fi ve browseri bakımından en hızlı sayfa acan hangisi çünkü bnm icin önemli olan wi-fi dir.

Renoir kullanan veya bilen arkadaslar bunda da multi-touch özelligi var mı?
    Algılaması nasıl i-phone ile kıyaslanırsa?
  • Forumda bu cihaz için yapılmış neredeyse tüm yorumları okudum ve hayranı oldum ancak farklı başlıklarda bu telefonun Türkiye'de satışa sunulmayacağını öğrenince gerçekten hayal kırıklığı yaşadım.
    Ben bu telefonu bir şekilde almak istiyorum. Yurtdışından getirme seçeneği dışında İstanbul'da Doğubank v.s gibi herhangi bir yerde bu telefonu kayıtlı olarak satın alma imkanım var mı? Varsa fiyat bilgisi olan var mı? Birde eğer alabilirsem alırken nelere dikkat etmeliyim,kayıt işlemini nereden takip edebilirim, ileride kapanma gibi herhangi bir riski var mı ve bu cihaz herhangi bir problem yaratırsa Türkiye'de servis almam mümkün mü? Bu konularda cevap verebilecek birileri olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onrb

Forumda bu cihaz için yapılmış neredeyse tüm yorumları okudum ve hayranı oldum ancak farklı başlıklarda bu telefonun Türkiye'de satışa sunulmayacağını öğrenince gerçekten hayal kırıklığı yaşadım.
    Ben bu telefonu bir şekilde almak istiyorum. Yurtdışından getirme seçeneği dışında İstanbul'da Doğubank v.s gibi herhangi bir yerde bu telefonu kayıtlı olarak satın alma imkanım var mı? Varsa fiyat bilgisi olan var mı? Birde eğer alabilirsem alırken nelere dikkat etmeliyim,kayıt işlemini nereden takip edebilirim, ileride kapanma gibi herhangi bir riski var mı ve bu cihaz herhangi bir problem yaratırsa Türkiye'de servis almam mümkün mü? Bu konularda cevap verebilecek birileri olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Doğubankta kayıtsız 1000TL, pasaport kayıtlı 1100 TL civarında satılıyor...

• Dün forumdan iki arkadaşımız doğubank'tan kayıtlı 920 TL'ye aldılar Renoir'i
  • Arenada satılıyor mu dogubank ta acaba satılıyorsa eger gidip yakından incelemek istiyorum
  • Arkadaşlar Yurtdısından alınan telefon baska sim leri çalıştırması için Unlocked mi olması gerekiyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.