Şimdi Ara

Rengar Rehberi (RengarNuke)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

-Önsöz
    Hayatım boyunca önsöz okumayı hiç sevmemiştim aslında. Bu bölümü biraz geçiştirirsem kusuruma bakmayın. Rengar'ın ilk oyuna eklendiği anlarda başladım oyuna. Çok kuvvetli çevik gözüküyordu. Nede olsa o benim ilk kez hareket eşliğinde gördüğüm giriş ekranıydı. Ee tabi etkilendim :) Amacım o şampiyonu almaktı. Ardından ben o süreç içerisinde oyuna 1 aylık bir ara verdim. Oyuna tekrar döndüğümde yazın ilk günleriydi. 25. seviyeydim sanırım. Sonuna Rengar'ı almayı başardım fakat söylemek isterim ki o an Rengar çok büyük bir Nerf (Güçlerinde Düşüş) yaşadığını fark ettim. Hiç de iyi skorlar elde edemedim aslında. O zamanlar yarı tank bir eşya dizilimini kullanıyordum. İçerisinde Donmuş Balyoz, Kanasusamış eşyaları falan vardı. Fakat bu Rengar'ın ilk geldiği anda ki yamaya aitti ben bunu fark etmeden uyguladım. Ee tabi skorlarım çok kötüydü. Ardından adam gibi bi rehber hazırlandı. Bunu hazırlayan bu forumdan "Rauge"idi. O zamanlar çok kullanılan bir rehberdi. Bende Rengar'a adam akıllı rehber bulamayanlar için hazırlayayım dedim. Tabi gene bu forumdan "BlazeR ` myth"ın "Legendary Rengar Build"i kadar iyi olmasa da neyse belki yardımcı olur. Başlayalım...
    -Rünler

-Saldırı Gücü ağırlıklı takımlar karşısında:

-Yetenek Gücü ağırlıklı takımlar karşısında:

-Kabiliyetler
    Zor bir oyun olacaksa ve karşınızda ki Fiziksel Hasar veriyorsa:

Zor bir oyun olacaksa ve karşınızda ki Büyü Hasarı veriyorsa:

ÖNEMLİ: RÜNLER VE KABİLİYETLER BÖLÜMÜNÜN %98'LİK BÖLÜMÜ "BlazeR ` myth"IN REHBERİNE AİTTİR YANİ ALINTIDIR.

Rengar'la Statlarım: (4.Sezon)

Eşya Dizilimi:

Başlangıç Eşyaları:
    Eklenecektir...

• Hani eklenicekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsızkullanıcı

Hani eklenicekti

ahahaha
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.