Şimdi Ara

Renault vs VW kazası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
3.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ARACIN DAĞILMAMASINI İYİ BİRŞEY SANANLAR VAR.

ARACIN KAZA ANINDA TAMPONUN GÖÇÜP DARBEYİ EMMESİ GEREK. ARAÇLAR BUNA GÖRE YAPILIYOR. AMA MALA GELCENE CANA GELSİN DİYENLER TAŞ GİBİ ARABA ALIP KAZA ANINDA ARACI UFAK ÇİZİKLERLE ATLATIRKEN KENDİLERİ CAMDAN UÇABİLİRLER...
  • Cips ve limonlu soda alıp geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Cips ve limonlu soda alıp geliyorum

İlk sayfada yazmalıydın bunu Hocam.Geç kaldın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skylife_

Hocam ben sana söyleyim..Adana'nın ilçesinde oturuyorum köylük yer aslına bakarsan.Burda bu toroslar yaygındır.Çiftçi memleketi sonuçta hem parçaları ucuz hemde yeni sürülmüş kessekli tarlada bile dört nala koşar o derece Gelgelelim sorunuza..Adana yollarında kazalarına denk geldim kafa kafaya çarpıştıkları an motor dışarı fırlıyor..Mesela bu İmamoğlu-Kozan yolunda oldu..Renault vs VW kazasıRenault vs VW kazasıRenault vs VW kazası

Kuş serilerinden farkı yok anlayacağınız burda bu kazalar gibi nicesini gördüm...Bahsettiğim kazada malesef 6 kişi öldü ölenlerin tamamı torostaydı..3 ağır yaralıda diğer arabadaydı..Emniyet kemerleri takılı olsa bu kadar sıkıntı olmazdı..

Kusura bakma ama araç en az 20 yaşında hatta daha üstü.2016 Egealar(kullanıcılara herhangi bir sözüm yoktur,alınmasınlar) bu halde daha ne konuşuyorsun.Bu yaşta o sağlamlıkta araç var mı?

• Torosun içine volvo kaçmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Cips ve limonlu soda alıp geliyorum

İlk sayfada yazmalıydın bunu Hocam.Geç kaldın.

Ne yalan söyleyim, haklısınız 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Alıntı yaptığım arkadaşın mesajı silinmiş galiba ona cevaptı :) ..Toros önden çarpınca ne hale geliyor acaba merak ettim gibisinden yazmıştı..Arabalar hakkında bilgim yok araba sahibide değilim zaten Çevremde gördüğüm bu kazalarda ne hale geldiğini gördüm o yüzden yazmıştım...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.