Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.
    RENAULT AL, DERT AL.

• Arkadaş lar bugün itibari ile bir haftadir plaka ve ruhsat işlemleri baslatilamadi. Ank mais . Rezillik diz boyu.araç tan ben umudumu kestim. Biz bu araç lari alamayacağım. Bize bu durumu yaşatanların Allah belasını versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

Arkadaş lar bugün itibari ile bir haftadir plaka ve ruhsat işlemleri baslatilamadi. Ank mais . Rezillik diz boyu.araç tan ben umudumu kestim. Biz bu araç lari alamayacağım. Bize bu durumu yaşatanların Allah belasını versin.

daha önce de ankara maisin nasıl bir yer olduğunu yazmıstım..
    arabayı aldığım gün suratlarına işeyip bir daha uğramak bile istemiyorum..
    Ama kesin birseyler eksik gelir..Yine adamlarla yüzgöz olmak zorunda kalırım..

• Daha önce ankara maisin boyalı araç sattığının mesajını atmış arkadaslar var..
    benden de bir kaza haberi
    http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/54035-talihsiz-clio-4ler.html

Clio alacak olan arkadaslar dikkatli olsun bence..amacım içinize kurt düşürmek değil amam hiç güvenim kalmadı adamlara...
  • Tum forum ekibine selamlar forumaki yazismalari uzun zamandir takip ediyorum fakat yeni uyelik alabildim ve bugun aracimi teslim almaya gittim, bende bugun aracim ile ilgili birsey fark ettim fluence 1.5 dci icon edc beyond paketli araci bana beyond paketin bir parcasi olan bi(çift) xenon fark olarak sattilar fakat bugun aracin tanitimi esnasinda aracimda tek xenon (uzun far islevini halojen farlar yapmakta) oldugunu gordum bu da bir donanim eksigidr. Ayni donanim paketli fluence alanlarin malumatina. Ben bununla ilgili ilgili birime sikayet metnini ilettim. Geregi icin haber bekliyorum. Bi xenon ozellikgin ,ilgili paketi alan meganelarda var denilmekte fskat tum oyak donanim listesi ve kendilerinin dagittiklari tanitim brosurlerinde fluencede olmasi gerektigi gorulmekte. İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tum forum ekibine selamlar forumaki yazismalari uzun zamandir takip ediyorum fakat yeni uyelik alabildim ve bugun aracimi teslim almaya gittim, bende bugun aracim ile ilgili birsey fark ettim fluence 1.5 dci icon edc beyond paketli araci bana beyond paketin bir parcasi olan bi(çift) xenon fark olarak sattilar fakat bugun aracin tanitimi esnasinda aracimda tek xenon (uzun far islevini halojen farlar yapmakta) oldugunu gordum bu da bir donanim eksigidr. Ayni donanim paketli fluence alanlarin malumatina. Ben bununla ilgili ilgili birime sikayet metnini ilettim. Geregi icin haber bekliyorum. Bi xenon ozellikgin ,ilgili paketi alan meganelarda var denilmekte fskat tum oyak donanim listesi ve kendilerinin dagittiklari tanitim brosurlerinde fluencede olmasi gerektigi gorulmekte. İyi forumlar.

• ankara Mais size zorla bir şey yaptıramaz, merak ettim aracı gelip te hiç itiraz eden yok mu içimizde
    hep şikayet yazmışız peki Ankara maisse ben arabamı almıyorum diyen yok mu.
  • forumdan aracını alan kaçıyor gibi
    kimseler kalmadı gibi
  • Bence bazı arkadaşlar durumu çok abartmış. Kampanyada araçlar Şubat ve Mart teslim gözüküyor daha Şubat ayının ortasındayız nu neyin isyanı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AgustaMangusta

Bence bazı arkadaşlar durumu çok abartmış. Kampanyada araçlar Şubat ve Mart teslim gözüküyor daha Şubat ayının ortasındayız nu neyin isyanı?

Bunlar yalanın aldatilmanin isyanı. Bana iki gün içinde araci teslim alacaksınız dendi. 1 hafta oldu tık yok. Nerede aracın farları perdeleri .nerede eynel arkadaşımızın alaşımlı jantları.nerede scenic alacakların yeni kasa araçları. Sigorta ve ruhsat a 510 tl ödedim. Ne isyanı değilmi. Ne de ol sa on milyarlarca para kazandığımız mesleklerimiz var. Çok zorlamaz bizi. Şu anda gerginim ve ne isyan ediyorsunuz diyerek daha da geriliyor um. Lütfen hassa s yorum lar yapın. Size de para iadesi oldu ise geri teslim edin lütfen. Onlar isyan edenlere ait haline razı olanlara değil

• YENİ FLUENCE
    Sağlam ve şık, Yeni Renault Fluence dinamizmi ile gözünüzü kamaştıracak ve sağlamlığıyla farkını ortaya koyacak.
    İlk önce yeni ön tasarımı göze çarpıyor, led gündüz farları ve projeksiyon mercekli ön farlar daha güçlü ve daha keskin bir bakış sağlıyor. Renault logosu yeni marka kimliğini daha iyi vurgulamak için siyah fon üzerinden ayırt ediliyor. Çok hızlı, çizgileri akıcı, ilham verici, arzu uyandıran şekilde kendini ortaya koyuyor. Sadece bir kelime onu bir kelime tanımlıyor: Çağdaş.

İçeride ise konfor ve teknoloji gündelik hayatınızı tamamlıyor.
    Yeni Fluence ile teknoloji ve kolaylıklar parmaklarınızın ucunda.
    Yeni Renault Fluence; kesinlikle modern!
    Teknoloji sizin için önemli mi? Öyleyse,Yeni Renault Fluence tam size göre. Renault R-Link ile, tüm multimedya içeriklerinize erişmek, telefonla konuşmak veya entegre navigasyon sistemini kullanarak en yolunuzu bulmak için ekrana dokunmanız yeterli. Müzik ister misiniz? Fluence'ın tüm ses sistemleri USB ve Bluetooth ile taşınabilir cihazlarınıza veya akıllı telefonunuza bağlanarak Mp3'lerinizi çalıyor.
    Eller serbest Renault kartı, otomobile ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Kartınızı yanınızda taşımanız yeterli; kapı kollarına dokunduğunuzda kilitler açılıyor, siz kartınızı cebinizden çıkarmadan motoru çalıştırabiliyorsunuz. Otomobilden uzaklaştığınızda, kapılar otomatik olarak kilitleniyor.

Akıllı ve sezgisel, Yeni Renault Fluence konforu adeta baştan tanımlıyor. Fluence, kendi sınıfının en iyisi olan iç mekan genişliğiyle sizi sanki salonunuzdaymış gibi rahat ettiriyor. Ön koltuklar, sizi güven ve rahatlık içinde sararken, arka koltukları da sınıfının çok üstünde genişliğiyle size benzersiz bir konfor sunuyor.
    Yeni Renault Fluence sürüş keyfini yakıt ekonomisi ile birleştiriyor. CVT X-Tronic (sürekli değişken aktarma) otomatik vites kutusu sayesinde akıcı ve ekonomik bir sürüş sizinle buluşuyor.

Yeni Renault Fluence'ın elektronik park freni siz motoru durdurduğunuzda otomatik olarak devreye giriyor, gaz pedalına bastığınız anda da kendiliğinden devre dışı kalıyor. Eğer ihtiyacınız olursa, onu devreye sokmak için bir düğmeye ufak bir dokunuşunuz yeterli oluyor.

Yeni Renault Fluence hayatınızı kolaylaştırıyor.
    1.5 dCi 110 bg Motor: Kendini defalarca kanıtlamış Renault 1.5 dCi dizel motor ile Fluence performanslı ve her süratte keyifli. Bu Yeni Renault Fluence'ın sürüş zevki ve benzersiz yakıt ekonomisini bir arada sunmasını sağlıyor.
    Dijital Gösterge Paneli: Dijital göstergeli hız sayacı mükemmel bir okunurluk ve ideal bir ergonomi sunuyor.
    Eller Serbest Renault Kartı: Aracınıza girerken, motoru çalıştırırken ve otomobilinizi terk ettiğinizde kartınızın üzerinizde olması yeter.
    Park Sensörü: Park manevralarını kolaylaştırmak için, park sensörü mesafeye göre daha fazla yaklaşan bip sesi ile sizi arkada olduğu gibi önde bulunan engeller hakkında uyarıyor.

Far ve Yağmur Sensörü: Otomatik zamanlamalı ön silecekler yağmur yağmaya başladığında devreye giriyor ve hızlarını yağmurun şiddetine göre otomatik olarak ayarlıyor. Far sensörü sayesinde de hava karardığında veya bir tünele girdiğinizde farlar otomatik olarak devreye giriyor.
    Çift Bölgeli Elektronik Klima: Önde bulunan her yolcunun kendisine uygun sıcaklığı seçmesine izin vererek kişiye özel bir ısı konforu sunuluyor. Sunulan 3 kullanım şekli, herkesin ihtiyaçlarına uyum sağlıyor. Auto seçeneği dengeli bir sıcaklık yönetimi sunuyor. Fast veya Soft seçenekleri ise isteğe bağlı olarak, sıcaklığı daha hızlı istediğiniz seviyeye getiriyor veya daha sessiz bir çalışma sergiliyor.
    Follow Me Home Özelliği: Karanlık bir ortamda park ettiğinizde, farlar size yardımcı olmak için belli bir süre açık kalıyor.
    Elektrikli Camlar: Sıkışma önleyicili ve tek dokunuş özellikli elektrikli camları ile Fluence'ınız hem konforlu hem de güvenli.
    Derinliği Ayarlanabilir Direksiyon: Daha fazla sürüş konforu için, direksiyonun derinliği ayarlanabiliyor.
    Bluetooth Bağlantısı: Cep telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmaya gerek duymadan kablosuz olarak Fluence'ınızla bağlayın. Eller serbest Bluetooth sistemi onu otomatik olarak tanır ve Fluence'ınızın ses sistemi üzerinden görüşmelerinizi yapmanızı sağlar.
    Yolcuların Korunma Sistemi: Renault'nun güvenlik konusundaki yeniliklerinden biri, hava yastığı düzenine bağlı fix4sure teknolojisi, kaza anında kemerin altından kaymayı engellemek için tasarlandı.
    Arka Kolçak: Arka yolcular bardak taşıyıcılı bir kolçağa sahip.
    1/3 - 2/3 Katlanır Arka Koltuk Sırtlığı: Arka koltuk sırtlığı asimetrik olarak (1/3 - 2/3) katlanarak bagajın hacmini istediğiniz şekilde ayarlamanızı ve bagajı modüler olarak kullanmanızı sağlıyor.
    Ön Kol Dayama Konsolu: Pratik ve erişimi kolay orta saklama konsolu size daha fazla konfor getirerek günlük eşyalarınızı gizlemenizi sağlıyor.
    Konfor Ayarlı Kamçı Etkisini Önleyen Ön Kafalıklar: Kamçı etkisi riskini önlemek için yükseklik ve eğim ayarlı ön koltuk kafalıkları ile Fluence hem daha konforlu hem de daha güvenli.
    Acil Fren Yardımı (AFU): Acil fren yardım sistemi (AFU) acil fren durumunda duruş mesafesini azaltmaya ve şerit kontrolünü korumaya yarayan ABS ile birlikte size ihtiyaç duyduğunuz daha kısa fren mesafesini sunuyor.
    3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri: Kaza durumunda vücudun ideal şekilde korunmasını sağlamak için, Fluence'ın arka koltukları güç limitörlü ön gergi sistemine sahip emniyet kemerleriyle donatıldı.
    Elektronik Stabilite Programı (ESP): Elektronik patinaj engelleyici (ASR) ve viraj kontrol sistemi (CSV) ile birlikte ESP, zor yol koşullarında Fluence'ınızın sizin istediğiniz rotadan ayrılmamasını sağlıyor.
    Elektrikli Park Freni: Elektrikli park freni, siz motoru durdurduğunuz anda devreye girer, gaza bastığınız anda devreden çıkar. İhtiyaç duyduğunuzda tek bir parmak dokunuşu ile tekrar çalışır.
    Isofix Çocuk Koltuğu Bağlantısı: Arka yan koltuklar ve ön yolcu koltuğunda, çocuk koltuğunuzu tam bir güvenlik içerisinde sabitlemek için ISOFIX sabitleme sistemi bulunuyor. Klipslerine erişim kolay ve sistemin kullanımı kolay.

• Arkadaşlar harbiden bu yıl Renault sınıfta kaldı.. Meganeler, Fluenceler , Scenic araçlar gerçekten şimdiki renault un güncel versiyon ve teknik özellikler listesi ile Farklılıkları mevcut ama biri buna dur demeli..
  • Arkadaşlar Megane hb icon tüm araçlarda bu topiğin 3. sayfasında da görülebilen listede elektronik park freni standart gözüküyor ama cvt lerde yok anladığım kadarıyla. İndirim yapılırken de bu hesaplanmamış gibi anlıyorum doğru mu sizce? Niye bu kadar zorluyosun diyeceksiniz. Valla kuruş hakkımı bırakmıyacağım. Eksik donanım verince göstermelik bi indirim yapıp geçmek kolay. Olayın maddi kısmı böyle "hallolmuş" gibi gözükse de bir de her ne kadar yasal hakkın da olsa manevi bi sorun var ortada. Müşteriler memnun değil. Bir takım jestler yapılır ticarette. "Biz sizi mağdur ettik, her ne kadar parasını da ödediysek de istediğiniz arabayı alamamış oluyosunuz." denilir ve boya korumaydı ilk bakımdı vs bişeyler ikram edilir, en azından insanları yatıştırmak için. Şunu anlıyorum ki Renault kullanıcısının internetle hiç işi yok (bizleri kastetmiyorum). Malüm distribütörü düşünüyorum da hani uğruna açılan topiklerde tartışma karakolda biten. Valla o arkadaşlara biraz haksızlık yapılıyo galiba.

• şikayet var a yazdığım şikayet dolayısıyla arandım.ankara mais i fazla tescil ücretleri aldığından,diğer maislerin bu kadar ücret almadığından bahsetmiştim.renault genel müdürlükten arayan bayan ankarada pilot uygulama olduğundan(asbis) bahsetti diğer illerdeki maislerin asbis yapmadığı için daha ucuza mal olduğundan bahsetti.halbuki asbis bu masrafları azaltan bi sistem dedim cevap olarak
    ankaradaki diğer bayileride araştırdık dedi ww bayileri diğer bazı bayilerin adını saydı onlarda ek ödeme olarak yeni araç alımında 460-480 öyle bir şey alıyorlar,biz o kadar da almıyoruz dedi.

Ankaradan 0 km araba alan arkadaşlar bu asbis aahtar teslim ücretlerini azaltacağı halde arttırdı mı acaba.

ANKARA MAİSTEKİ ÜCRETLERİN FAZLALIĞINDAN DOLAYI ŞİKAYET VAR A MESAJ ATAN SONRADA RENAULT GENEL MÜDÜRLÜKTEN KENDİNE DÖNÜŞ YAPILAN VAR MI ACABA
  • Arkadaslar ; 13.02.2013 Çarşamba günü Yeni Megane 1.5dCi ICON manuel vites aracimi teslim aldim ( Dinamik Kırmızı ) - IZMIR

Birsey sormak istiyorum, aracta "otoyol sinyal modu" yok . yani sinyal koluna hafiften dokununca 3 defa sinyal verip kendiliginden sonmesi. Bu ozellik yokmu meganda yoksa, ben mi bulamadım ayarlanmasını.
  • Mais ten arayan o bayan maissin işine gelmediği için ( Asbis yeni ,uygulama diğer bayiler abidik gubidik) Aslında
    alınan fazladan paralar Ankara Maisin değil Genel anlamda Maisin kasasına girdiği için abidik gubidik bahaneler
    bu işlerin içinde olanlar gerçekten samimi iseler internetten sadece asbis yazsınlar karşılarına ne çıkıyor
    anlayacaklardır da abidik gubidik ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivilivi

Mais ten arayan o bayan maissin işine gelmediği için ( Asbis yeni ,uygulama diğer bayiler abidik gubidik) Aslında
    alınan fazladan paralar Ankara Maisin değil Genel anlamda Maisin kasasına girdiği için abidik gubidik bahaneler
    bu işlerin içinde olanlar gerçekten samimi iseler internetten sadece asbis yazsınlar karşılarına ne çıkıyor

Arkadaş lar ank mais aracimi teslim etmiyor. Bir haftayı geçti. Hala plaka ruhsat işlemi başlamadı. izine gidecektim .araci teslim alma niyeti ile hepsi iptal oldu. Adamlarin sozune guvenip bugun teslim edilecek demislerdi. Aldigim ucak bileti de yandi.Allah HEPSININ BIN TÜRLÜ BELÂSİ NI VERSIN. Hepsine yazıklar olsun. ALLAH larından bulsunlari Bize bana bu saçma sapan sıkıntıları yaşatanları ALLAH kahretsin. Yatirdigim paralar renault mais e haram olsun. Burunlarından gelsin. Batarlar inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

quote:

Orijinalden alıntı: kivilivi

Mais ten arayan o bayan maissin işine gelmediği için ( Asbis yeni ,uygulama diğer bayiler abidik gubidik) Aslında

Arkadaş lar ank mais aracimi teslim etmiyor. Bir haftayı geçti. Hala plaka ruhsat işlemi başlamadı. izine gidecektim .araci teslim alma niyeti ile hepsi iptal oldu. Adamlarin sozune guvenip bugun teslim edilecek demislerdi. Aldigim ucak bileti de yandi.Allah HEPSININ BIN TÜRLÜ BELÂSİ NI VERSIN. Hepsine yazıklar olsun. ALLAH larından bulsunlari Bize bana bu saçma sapan sıkıntıları yaşatanları ALLAH kahretsin. Yatirdigim paralar renault mais e haram olsun. Burunlarından gelsin. Batarlar inşallah.

hocam şikayet var a mesaj atın renault genel müdürlük size döner konuyu araştırır

• @ayslhsyn2861, aynı dertlerden muzdaribim, ortaya bi laf attılar şubat 10 dan sonra teslim diye hatta daraltılar 10-15 arası teslim diye, inandık bilet aldık, şuan uçak biletim iptal, izin deseniz dert...bugün tekrar konuştum sistem çok yavaşmış, diyorum bilet alacam, izin alacam bana net bi tarih söyleyin ona göre işleri halledeyim, onu da veremiyor, diyorum şubat 10 dediniz mart 10 da alabilirmiyiz bari, normal şartlarda alırsınız ama aksilik olurmu, bizden kaynaklanmayan sorun çıkarmı bilemiyorum , ben ne zaman sizi ararsam sizde biletinizi öyle alın ,ruhsat hazır olduğunda ben haber verecem diyor, ne diyim ki, tek kelime, YAZIK!
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.