Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuruvazor

Arkadaslar yagmur sensoru yok hiz sabitleyici kapama ve hiz ayari direksiyonda fakat hiz limitor ve regulator acma kapama kol dayamanin orada direksiyon cok guzel deri yakismis ama kol dayamadaki hiz fonksiyon dugmesi hizc olmamis oraya. Birde anlik tuketim serit halinde pek begenmedim. Sorunuz olursa cevaplayim

Kapının dışındaki citalar siyah mi. Bir de kapı kolları nikolay mi yoksa gövde rengi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • irtibatım var. yalnız bu araçları tam olarak ne zaman üretmeye başlayacaklar onu bilmiyoruz.
  • Hiz sabitleyici direksiyonun sol tarafinda + ve - 2km araliklarla aryirip azaltabiliyoruz. Direksiyonun sag tarafinda ise sabitlemeden cikma ve hafizaya alma tusu var. Hiz sinirlayici ve hiz sabitleyiciyi devreye alan buton ise kol dayamanin konsola dogru egimli olan yere konulmus biraz emanet durmus orada ama kullanma fonksiyonunu etkilemiyor aktif ve rahat olarak kullanitorsunuz oldukca basarili sadece orada gorsel olarak olmamis. Direksiyon deri ve bence cok guzel. Vites topuzu benim araba otomatik ozel bi kaucuk malzemeden yapilmis.eve yeni geldim mesajlarinizi yeni gordum.

• Citalar siyah ama bence guzel gorunuyor. Kapi kollari gumus oda gayet guzel

• Size birde surusten bilgi vereyim direksiyon cok iyi zaten oyleydi. Surus oldukca rahat benim araba cvt ilginc bi deneyim benim icin 1800 devirde 130 yapabiliyor yakit tuketimim henuz 80 km yol yaptim ve 8, 5 ortalama tuketim bu dusecek zamanla. Gostergeler cok sik. Hizlanma fena degil.

• Bilgiler icin cok tesekkurler.Kardeş resim lerini bekliyoruz merakla. Şu ana kadar oyak tan touch resmi paylaşan olmadı

• Arkadaşlar ben de biraz kararsızdım ama 1600 tl farkı alarak m3 cvt iconu almaya karar verdim. Belki sonra bu farkı komple mercekli far-xenon sistemi takmak için kullanırım diyorum. Sonuçda orjinal parçalar da bir şekilde temin edilebiliyor. Cam filmini artık bu kadar enteresan durumların üzerine başka bir yere yaptırayım diyorum. Mümkünse aracı alayım gideyim. Arkadaşlardan başka hiç bir şey istemiyorum. Aracını alanlara kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kircali-44

ARAÇLARINI ALAN VE ALACAK OLAN ARKADAŞLARA HAYIR DİLEKLERİMİ İLETMEK İSTERİM. YÜCE RABBİMDEN AİLELERİYLE BİRLİKTE HUZUR İÇİNDE GÜZEL GÜNLERDE KULLANMALARINI GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ BELALARDAN KORUMASINI NİYAZ EDERİM.

MADDİ DURUMUNDAN DOLAYI FLUENCE JOY ALAN BİR ARKADAŞIMIN CD ÇALARA VE ALAŞIMLI JANTA İHTİYACI VAR. SİSTEM TAKTIRAN ARKADAŞLARDAN SATMAK İSTEYEN OLURSA YADA FARKLI JANT TAKTIRAN ARKADAŞLAR OLURSA UYGUN BİR BEDELLE SATIN ALMAK İSTİYOR DÜŞÜNEN ARKADAŞ OLURSA MESAJ GÖNDERİRSE MEMNUN OLURUM. SAYGILARIMLA.

BU ARADA BENDE BUGÜN MEGANE HB ICON 1,5 DCİ MODELİ İÇİN EVRAKLARIMI VERDİM. BÜTÜN İŞLEMLERİMİ KENDİM YAPTIRIYORUM.

400 TL MUAMELE ÜCRETİ
    410 BANDROL (KREDİ KARTI İLE 6 TAKSİTLE VERGİ GOV.TR DEN YATIRILIYOR.)
    1600 TL DE EKSİK DONANIM DÜŞTÜLER.

MUAMELE İŞLEMLERİ 200 TL YE HALLOLUYOR.
    TRAFİK SİGORTASI 210 TL (MALATYA İÇİN)
    BİLGİNİZE......

810 lira eksildi yani çok iyi bu. hangi mais ten aldınız acaba?
    @kuruvazor araç beyaz mı sizin..

• Evet beyaz yarin foto cekebilirim yuklerim ozellikle istefiginiz bir yer varsa foto cekebilirim

• quote:

Evet beyaz yarin foto cekebilirim yuklerim ozellikle istefiginiz bir yer varsa foto cekebilirim

aynı aracı aynı renk olarak almışız, alaşım jant ekletmiştim ben ek olarak..resim farketmez benim için her yeri olabilir :)
    hayırlı olsun kazasız belasız cezasız kullanım diliyorum herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

quote:

Evet beyaz yarin foto cekebilirim yuklerim ozellikle istefiginiz bir yer varsa foto cekebilirim

aynı aracı aynı renk olarak almışız, alaşım jant ekletmiştim ben ek olarak..resim farketmez benim için her yeri olabilir :)
    hayırlı olsun kazasız belasız cezasız kullanım diliyorum herkese...

Benim aractada alasim jant var ayni arac o zaman sanada hayirli olsun Allah kaza bela vermesin.

• daha önce hiç otomatik kullanmadım, ve bizim buralar hep rampa sadece bunun endişesi var, aralıkta megane2 hb vardı onu sattık bunu aldık ondan önce laguna vardı, yabancı değilim renoya ama bu otomatik işte korkutuyor:)
  • Bende ilk defa otomatik kullaniyorum sorun olacagini sanmiyorum.. frenden ayagini cekince duz yolda yuruyor rampada asili kaliyor. Ben cok begendim vites gecisi diye bisey yok vites kararsizligida yok. Cok konforlu gaza yuklenince guc hissediliyor ama yumusak kullanimda pek guc hissiyati yok. Hatta hiz sabitleyici ile hiz artirdiginda daha hizli tepki veriyor ve ivmeyi hissediyorsun birde tabiki manuele alinca gucu hissediyosun 6 ileri sekilde konumlandirilmis. Ben cok basarili buldum cok sessiz ve konforlu ama braz daha tecrube etmek lazim. Ilk 1000 km yumusak kullanmak ve 3000 d/dk gecmemek gerek rodaj bitene kadar sonra kick down test edecegim.

• quote:

Bende ilk defa otomatik kullaniyorum sorun olacagini sanmiyorum.. frenden ayagini cekince duz yolda yuruyor rampada asili kaliyor. Ben cok begendim vites gecisi diye bisey yok vites kararsizligida yok. Cok konforlu gaza yuklenince guc hissediliyor ama yumusak kullanimda pek guc hissiyati yok. Hatta hiz sabitleyici ile hiz artirdiginda daha hizli tepki veriyor ve ivmeyi hissediyorsun birde tabiki manuele alinca gucu hissediyosun 6 ileri sekilde konumlandirilmis. Ben cok basarili buldum cok sessiz ve konforlu ama braz daha tecrube etmek lazim. Ilk 1000 km yumusak kullanmak ve 3000 d/dk gecmemek gerek rodaj bitene kadar sonra kick down test edecegim.

buna sevindim moral oldu yazdıklarınız...ben 18 inde alacam inş, ilk bir haftada 1500 km yi geçecek ister istemez...
  • Fluence Icon, düz vites, 110 bg, 1.5 dizel aracımı alır almaz depoyu doldurdum. Total diesel excellium ile 230 TL. İzmir-Manisa-İzmir yaptım. Pek şehirdışı sayılmaz, ortalama 5.1 yaktı. Pek memnun kaldım, yalıtım iyi geldi. Hız sabitleme çok işime yaradı. iyi hissediyorsun sürerken. Pek memnunum :))

Sadece kafama takılan neden ön park sensörünün olmadığı, bence arka kapıların koyu olmasından daha büyük bir eksiklik. Bunun vaad edilmeyle de ilgisi yok, araçlar sözleşme gereği teslim edildiği dönemin özelliklerini taşımalı. Icon donanım şubattan itibaren ön park sensörlü, biz de aracı şubat aldık. Halen buna canım sıkılıyor. Kendim yaptırsam orijinali gibi tampona sıfır olmuyor, çıkıntılı oluyor...
  • Ön kark sensörünü EDC'li icona koyuyor, beyond paketli icona koyuyor, düz vites icona yok. Nasıl bir mantıkla çalışıyorlar anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

Arkadaş lar oyak megane touch larda direksiyon deri mi bir de hız sabitleyici direksiyonda mi.bilen varsa yardımcı olsun. Resmen arkadaş in attığı mesaj la içime kurt düştü. Yoksa yikilirim yaa

Hız sabitleyici direksiyonda. Arkadaşın kastettiği hız sınırlayıcı ve sabitleyici aktivasyon düğmesi. Bu düğmeyi el freninin yanına koymuşlar. Çok büyük bir problem değil. Megane 2 lerde ön konsoldaydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar megane touch cvt aracimi teslim aldim teslim tutanagina eksik donanim oldugunu ve satis temsilcisi tarafindan 1350 tl nin tarafima odenecegini teyit ettim diyerek imzaladim ve teslim aldim. Iade tutarinin gelecek haberden sonra once teslim alanlarada yatacagini ogrendim. Aracla ilk izlenimim oldukca tok otomatik sanziman cok keyifli hiz sabitleyicinin yeri cok kotu ve emanet gibi. Genel itibariyle begendim yakit darfiyatinin anlik tuketimini ramvanlamadim tespitlerimi paylasacagim

Bende megane joy cvt bir haftadır kullanıyorum. Şehir içi 443 km kullandım yol bilgisayarı ortalama 7,3 litre. Gerçek ölçüm değerim 7,5 litre. Gerçek ölçüm değerine göre yakıt sarfiyatı 35 kuruş.(benzin fiyatı:4,85 tl)
    İzmir-Balıkesir yol bilgisayarına göre 194 km yakılan yakıt 12,3 litre ortalama 6,3 litre . Yakıt sarfiyatı 30 kuruş. 100km sürati geçmeden gittim. Rodaj aşamasındaki bir motor için iyi değerler bence.

• quote:

Bende ilk defa otomatik kullaniyorum sorun olacagini sanmiyorum.. frenden ayagini cekince duz yolda yuruyor rampada asili kaliyor. Ben cok begendim vites gecisi diye bisey yok vites kararsizligida yok. Cok konforlu gaza yuklenince guc hissediliyor ama yumusak kullanimda pek guc hissiyati yok. Hatta hiz sabitleyici ile hiz artirdiginda daha hizli tepki veriyor ve ivmeyi hissediyorsun birde tabiki manuele alinca gucu hissediyosun 6 ileri sekilde konumlandirilmis. Ben cok basarili buldum cok sessiz ve konforlu ama braz daha tecrube etmek lazim. Ilk 1000 km yumusak kullanmak ve 3000 d/dk gecmemek gerek rodaj bitene kadar sonra kick down test edecegim.

Aracınız hayırlı olsun. Gerçekten çok keyifli. Şehir içindeki hafif yokuşta durarak denedim. Freni bırakınca araç ileri doğru yürümeye başladı. Yakıtı benzinli araba için ekonomik. Şehir içi 35 şehir dışı 30 kuruş. Sadece gaza bastıktan 1 saniye sonra tepki veriyor. Ama verdiği tepki gücü hissettiriyor. Araç sollamak çok rahat. Yokuş inişlerde manuele alıp motor freni kullanmak otobüslerdeki kollu fren sistemini andırıyor. Vites kolunu ileri geri attırarak iniş hızını ayarlıyabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vecihi2 -- 9 Şubat 2013; 8:52:58 >

• Trafik sigortasi, kasko vs islemlerini gectigimiz hafta ici bitirdim. Umarim benim aracida onumuzdeki hafta ici teslim ederler.

İzmir Bornova Mais

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.