Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Orijinalden alıntı: AgustaMangusta

quote:

yanlış takip ediyorsun hocam 2 aydır değil, 2 yıldır yerli üretimin dandik olduğunu söylüyoruz.. kullandıkça siz de farkına varacaksınız, artık almışsınız yapacak bişey yok geçmiş olsun..

- Standardization guarantees the same level of quality throughout the world

http://www.renault.com/en/groupe/renault-dans-le-monde/pages/fabrication.aspx

Neye göre konuşuyorsunuz çok merak ettim. 1899 dan bu yana çalışan bir firma sizin zannettiğiniz gibi iki işçinin keyfi ile yürümüyor merak etmeyin.

hocam tecrübelere göre konuşuyorum.. yerli üretimlerden gelen onlarca şikayet var..

Yurtdışı üretim araçlarda problem olmadığını mı düşünüyorsunuz ?

http://www.renaultforums.co.uk/showthread.php?t=136351 Foruma üye olun derim .

Aracın yurtdışı üretilen versiyonu
    http://www.themotorreport.com.au/54820/2012-renault-megane-privilge-dci-diesel-review

Firmalar servise iletilen arızaları veri tabanında tutar ve hiçbir fabrikasında üretilen ürünün kendi standartları altına inmesine izin vermez. Tolerans firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

Yurtdışında üretilen Megane ile Türkiye de üretilen arasında donanımsal farklar olması gayet normal .O ülkede arz talep grafiğine göre fonksiyonlar eklenir veya çıkartılır. İki ülkede üretilen aynı model aynı donanımda aracın malzemeleri de farklı olabilir ancak hiçbir zaman kalite açısından birbirinden çok farklı değildir. Mesela WV Golf'ün Rusya da bazı modellerinde klima yoktur.

Uzun lafın kısası ekonomimizin bel kemiği otomotiv sektöründe her ürün üretici firmanın talep ettiği standart doğrultusunda üretilmektedir. Ülkenizi bu kadar yerden yere vurmanızı gerektirecek bir durum yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AgustaMangusta

quote:

yanlış takip ediyorsun hocam 2 aydır değil, 2 yıldır yerli üretimin dandik olduğunu söylüyoruz.. kullandıkça siz de farkına varacaksınız, artık almışsınız yapacak bişey yok geçmiş olsun..

- Standardization guarantees the same level of quality throughout the world

http://www.renault.com/en/groupe/renault-dans-le-monde/pages/fabrication.aspx

Neye göre konuşuyorsunuz çok merak ettim. 1899 dan bu yana çalışan bir firma sizin zannettiğiniz gibi iki işçinin keyfi ile yürümüyor merak etmeyin.

hocam tecrübelere göre konuşuyorum.. yerli üretimlerden gelen onlarca şikayet var..

babamda sport tourer var ithal. oldukça sorunlu. digital gostergelı olandan.konsoldan takır tukur sesler geliyor yakıt göstergesi 7-8 lt fazla gösteriyor.nerdeyse 3 defa yolda kalıyorduk.direksiyon motorundan korku filmi gibi sesler geliyor nerdeyse motorun sesine yakın. bu işler şans işi..daha çok yerlılerde sorun yok sorun hepsinde. sadece piyasadaki 4 renault tan 3 u yerli 1 i ithal. bu sebepten yerliler daha problemli gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ups 2003 hayırlı olsun kaskoyu kime ne kadara yaptırdınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kircali-44

S.A ARKADAŞLAR. BU YERLİ İTHAL TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİREYİM. BEN 2009 PREMİUM PAKET İTHAL VE 2010 EKSPRESİON KONFOR PAKETLİ KULLANDIM. 2013 ICON SİPARİŞİ VERDİM. YANİ İTHAL OLANIDA KULLANDIM YERLİİDE. ŞU AN MECBUREN YERLİ ALIYORUM ÇÜNKİ MEGANE HB İTHAL YOK. İTHAL KESİNLİKLE ÇOK FARKLI EMNİYET KEMER MANDALINDAN TUTUNDA KAYNAĞINA KADAR. ANCAK ŞU AN BÖYLE BİR ARABA ALMA ŞANSIMIZ YOK. KARŞILAŞTIRIKEN ONA GÖRE KARŞILAŞTIRMAK LAZIM. SPORTURE YE GELNİCE DOĞRU İATHAL ONDA DA İÇİ SİYAH ALMA ŞANSINIZ YOK ESKİ MODEL PRİVİLAJLAR KAMPANYADAYDI BİRDE RENAULTUN İKİNCİ ELDE EN ÇOK KAYBETTİREN ARABASI. 6 AY KULLANINCA NE DEMEK İSTEDİĞİMİ DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ. KREM RENKLİ OLAN YERLER SİMSİYAH OLUYOR. .. MERAK EDİLE BİR KONUDA YARDIMCI OLABİLİRİM. BU ARADA BİRİBİRİNİZ LÜTFEN KIRMAYIN. HERKESİN TERCİHİ FARKLI SAYGI DUYMAK LAZIM...

Katılım zamanı: 27 Ocak 2013

2. el mesaj sayısı: 0

Son mesaj tarihi: 10 sa. önce, 9:27:42

Son giriş tarihi: 9 sa. önce, 10:02:49

Son Aktiviteler

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce, 9:27:42)

S.A ARKADAŞLAR. BU YERLİ İTHAL TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİREYİM. BEN 2009 PREMİUM PAKET İTHAL VE 2010 EKSPRESİON KONFOR PAKETLİ KULLANDIM. 2013 ICON SİP... Mesaja git »
    Renault OYAK Kampanyası Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (dün, 10:01:44)

S.A ARKADAŞLAR BEN VE 3 MESAİ ARKADAŞIM İSTANBUL MAİSTEN MEGAN HB 1,5 DCİ ICON SİPARİŞİ VERDİK. ARAÇLAR GELDİ 3 PERDE VE MERCEKLİ FAR YOKTUR. BU SATT... Mesaja git »

• quote:

Orijinalden alıntı: kivilivi

ups 2003 hayırlı olsun kaskoyu kime ne kadara yaptırdınız

merhaba;öncelikle teşekkür ederim.

ben kaskoyu Euroka sigortadan yaptırdım.1200liraya.
    teminatlarını da biraz arttırdım hatta.

Mais Ak Sigorta önerdi ama 1700liraydı.çok yüksek geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade69

babamda sport tourer var ithal. oldukça sorunlu. digital gostergelı olandan.konsoldan takır tukur sesler geliyor yakıt göstergesi 7-8 lt fazla gösteriyor.nerdeyse 3 defa yolda kalıyorduk.direksiyon motorundan korku filmi gibi sesler geliyor nerdeyse motorun sesine yakın. bu işler şans işi..daha çok yerlılerde sorun yok sorun hepsinde. sadece piyasadaki 4 renault tan 3 u yerli 1 i ithal. bu sebepten yerliler daha problemli gibi görünüyor.

o üretim hatası hocam.. 7-8 lt fazla gösteren araba bariz hatalı üretilmiş.. ama şikayetlere bakarsan yerliden daha çok şikayet geldiğini göreceksin. zaten megane 2012 satışları dibe vurdu .. yerli sahipleri dikkat etsinler, stepneyi çaldırmasınlar..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blade69

o üretim hatası hocam.. 7-8 lt fazla gösteren araba bariz hatalı üretilmiş.. ama şikayetlere bakarsan yerliden daha çok şikayet geldiğini göreceksin. zaten megane 2012 satışları dibe vurdu .. yerli sahipleri dikkat etsinler, stepneyi çaldırmasınlar..

yok yakıt gösterge arızası araç bir yıllıkken oldu.ama dediginiz gibi yerlıde stepne işi çok kötü.benim garajım var ama sokağa falan park etsem içim rahat olmazdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onumuzdeki hafta insallah benide ararlar. Izmir/Bornova Mais'ten basvurmustum.

Bu arada Oyak'a donanim eksikligi yuzunden mail atan arkadaslara cevap geldi mi ?
  • kasko sorusu!
    araç başkasının üstüne olursa ve kaskoyu da araç sahibi kendi üzerine yaptırırsa, vee aracı ben kullansam yani benim olsa araç, kaskoda sorun olur mu?
  • ADANA MAİS ile ilgili öyle bir yazı gönderdim OYAK'A.....................................................................................................................................................................

Kasım 2012 Oyak otomobil kampanyasına Adana Mais'ten başvurdum. Bildiğiniz üzere Adana Mais el değiştirmesi sebebiyle şube kapandı.
    Şu anda Türkiye'deki bütüm MAİS bayilerine üyelerin araçları inmiş ve teslimatlar başlamıştır.
    Ankara Mais ise hala Adana'dan araç alan üyelerin araçlarına yönelik tam net bir bilgi verememektedir.
    Bu üyeler açısından haksızlık ve üzüntü oluşturmaktadır.
    Konunun kurumumuz tarafından takip edilmesinin ve olaya el konulmasının uygun olacağını değerlendirmekteyim.

Arz ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kircali-44

S.A ARKADAŞLAR. BU YERLİ İTHAL TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİREYİM. BEN 2009 PREMİUM PAKET İTHAL VE 2010 EKSPRESİON KONFOR PAKETLİ KULLANDIM. 2013 ICON SİPARİŞİ VERDİM. YANİ İTHAL OLANIDA KULLANDIM YERLİİDE. ŞU AN MECBUREN YERLİ ALIYORUM ÇÜNKİ MEGANE HB İTHAL YOK. İTHAL KESİNLİKLE ÇOK FARKLI EMNİYET KEMER MANDALINDAN TUTUNDA KAYNAĞINA KADAR. ANCAK ŞU AN BÖYLE BİR ARABA ALMA ŞANSIMIZ YOK. KARŞILAŞTIRIKEN ONA GÖRE KARŞILAŞTIRMAK LAZIM. SPORTURE YE GELNİCE DOĞRU İATHAL ONDA DA İÇİ SİYAH ALMA ŞANSINIZ YOK ESKİ MODEL PRİVİLAJLAR KAMPANYADAYDI BİRDE RENAULTUN İKİNCİ ELDE EN ÇOK KAYBETTİREN ARABASI. 6 AY KULLANINCA NE DEMEK İSTEDİĞİMİ DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ. KREM RENKLİ OLAN YERLER SİMSİYAH OLUYOR. .. MERAK EDİLE BİR KONUDA YARDIMCI OLABİLİRİM. BU ARADA BİRİBİRİNİZ LÜTFEN KIRMAYIN. HERKESİN TERCİHİ FARKLI SAYGI DUYMAK LAZIM...

Aracım 2012 MST Privilege ve koltuklar koyu kahve

• quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

kasko sorusu!
    araç başkasının üstüne olursa ve kaskoyu da araç sahibi kendi üzerine yaptırırsa, vee aracı ben kullansam yani benim olsa araç, kaskoda sorun olur mu?

kaskoyu yaptırırken özellikle belirtin bu durumu ve örneğin tek sürücü indirimi gibi bir indirim var kesinlikle almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferata

ADANA MAİS ile ilgili öyle bir yazı gönderdim OYAK'A.....................................................................................................................................................................

Kasım 2012 Oyak otomobil kampanyasına Adana Mais'ten başvurdum. Bildiğiniz üzere Adana Mais el değiştirmesi sebebiyle şube kapandı.
    Şu anda Türkiye'deki bütüm MAİS bayilerine üyelerin araçları inmiş ve teslimatlar başlamıştır.
    Ankara Mais ise hala Adana'dan araç alan üyelerin araçlarına yönelik tam net bir bilgi verememektedir.
    Bu üyeler açısından haksızlık ve üzüntü oluşturmaktadır.
    Konunun kurumumuz tarafından takip edilmesinin ve olaya el konulmasının uygun olacağını değerlendirmekteyim.

Arz ederim..

muzaffer cevap gelirse paylaş bizimle. eğer önümüzdeki hafta da bizi aramaz iseler sıkıntı var demektir.

• ankara maisle görüştüm ve benim aracım faturalandırılmış şu an ancak 600 civarı aracın geleceğini ve hepsinin gelmesinin ve dağıltılmasının vakit alacağından bahsettiler ve benim aracı teslim almamın subat ortası gibi olacağını belirttiler, biraz daha sabredeceğiz artık
  • merhaba,

dün istanbul boğazici mais renault dan arabanıza boya koruma döşeme koruma vs. paket indirimi var bugun son gün kaçırmayın diye aradılar. daha arabanız geldi diye bile aramadılar ama şimdiden koruma için arıyolar 600+ kdv dediler. başka aranan varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anjante- -- 1 Şubat 2013; 16:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anjante-

merhaba,

dün istanbul boğazici mais renault dan arabanıza boya koruma döşeme koruma vs. paket indirimi var bugun son gün kaçırmayın diye aradılar. daha arabanız geldi diye bile aramadılar ama şimdiden koruma için arıyolar 600+ kdv dediler. başka aranan varmı acaba?

Benide aradılar ama yaptırmıcam aynı paket ankara mais te 180 tl. ye yapıyolarmış. bizi keriz sandılar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sly777

quote:

merhaba,

Benide aradılar ama yaptırmıcam aynı paket ankara mais te 180 tl. ye yapıyolarmış. bizi keriz sandılar sanırım.

evet . bende internetten baktım. 140 tl
  • quote:

quote:

quote:

merhaba,

nerede 140 tl hocam bizde yaptıralım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pilot0018

quote:

quote:

quote:

merhaba,

nerede 140 tl hocam bizde yaptıralım.

pardon 180 tl ymiş.aşağıda listede var.yeni araç full estetik

http://www.renault.com.tr/page.aspx?id=2362

• Fluence teslim alan yok mu arkadaşlar??? Yada araçlarını teslim alan arkadaşlar buraya bakmaya tenezzül etmiyor galiba
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.